Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
35 okuma
Dougless Rüya kategorisinde Karabasan (544 puan)  
yeniden etikenlendirildi
Rüyamda siyah saçlı beyaz tenli bir kızla tanışıyodum gittiğim bir otelde. 1-2 günde çok aşırı samimileşiyoduk beraber yemek yemeye çıkıyoduk otelin yemekhanesine ama ben daha önceden o otele gitmiştim galiba ve yemeği aldıktan sonra kıza çok da güzel çıkmıyo buranın yemekleri geçende böyleydi diyodum ve sadece içecek kola falan alıp bahçeye çıkıyoduk sonra bana tatil bitince ben sensiz napıcam alıştım diyodu sana ben de bunu bana söyleyen ilk kişi değilsin diyodum. Sonra bizim eve davet etiyodum oraya geçiyoduk beraber. Galiba hoşlanıyodum o kızdan tam emin değilim bu duygudan ve yüzünü de tam hatırlamıyorum normalde tanımadığım biriydi galiba siyah saç beyaz ten ve gözlüklüydü
Dougless Karabasan (544 puan)  

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
kız görmen karşı cinse  ihtiyacı otel görmen hayatında bir durak noktasını yani mola veya durgunluğu gösterir.duygusal yada cinsel hangisi olduğuna sen karar ver. bir mola veya duraksama yaşıyorsun. yemekleren memnun değilsen yaşadığın duraksamadan da memnun değilsindir, hayatında yeni birine ihtiyaç duyuyorsun. yeni bir ilişki veya beraberliğe ihtiyacın olduğunu söyleyebilirim

İlgili rüyalar

+16 oy
4 yorum 175 okuma
+5 oy
1 yorum 277 okuma
Tugay44 28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Tugay44 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 70 okuma
+9 oy
2 yorum 194 okuma
+13 oy
4 yorum 168 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

161 Aktif
3 Üye ve 158 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22545
Dün : 27555
Toplam : 38348201
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...