Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
37 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Karabasan (70 puan)  
Rüyamda evimize hem aile dostumuz hem de çok iyi bir cerrah olan doktor bey geliyodu. Hemen ona hoşgeldin diyip bir şey ikram etmek istiyoduk kendisi de zaten direkt mutfağa geliyodu. Ona su veriyodum ilk çıkardığım bardak hem küçüktü hem de beyaz renkliydi hemen değiştirip daha büyük beyaz bardak yani en iyi bardağı çıkarıp su doldurup ona veriyodum o da içiyodu. Sonra benle kardeşim onun evine misafir oluyoduk salonlarında oturuyoduk bir süre sonra onlar işe gidiyodu. Doktor bey Tam evden cıktığında bir şey unutmuştu onu vermek için kapıyı açtığımda şekil değiştirdiğini gördüm sarışın 40-50yaşlı bir kadın suretine giriyodu ilk inkar ediyodu ama emindim ben olduğuna ayrıca ben de baya şaşırıyodum şok oluyodum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
bir konuda çözüm için gelen birinin karar değiştireceği anlamını çıkardım. cerrah sorun çözen halleden biridir. eve geliyor mutfağa gidiyorsa sizin bazı planlarınıza vakıf oluyor demektir. fikir alışverişleri yaptıktan sonra bu kişinin  gizli kalan yönlerini öğreniyorsunuz. ikircikli davranan ve karakterine tamamen ters davranan birisidir bu kişi, evine gitmeniz güvendiğinizi ama kapıyı tekrar açmak için döndüğünde gerçek yüzünü göreceğini gösteriyor. aracı , arabulucu , komisyoncu şahit gibi veya benzeri bir konumda olan birisiyle bir meselede iki yüzlü bir davranışla karşılaşabilirsiniz önemli olan eve gelen doktorun kimi işaret ettiğini bulmak olacaktır.
Fearless Karabasan (70 puan)  
Çok teşekkür ederim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
rica ederim

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 67 okuma
+4 oy
2 yorum 98 okuma
Fearless 5 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (70 puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 183 okuma
+2 oy
1 yorum 59 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
29 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   38 138 278 yazdı
+5 oy
18 yorum 166 okuma
+3 oy
3 yorum 84 okuma
+4 oy
2 yorum 82 okuma
+4 oy
3 yorum 91 okuma
+8 oy
5 yorum 149 okuma
+2 oy
1 yorum 64 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

158 Aktif
1 Üye ve 157 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23083
Dün : 27555
Toplam : 38348739
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...