Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
29 okuma
Rossess Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.8k puan)  
Rüyamda ablamın arabasını tamir ettirmeye çalışıyoruz usta baya uğraşıyor ama olmuyor neyse dükkandan çıkıp çok katlı hastane gibi bir binaya giriyoruz. Ablam," 20 tl'yi ustaya ver ."diyor. Bende "az değil mi?"diyorum." Tamir edemedi ki"diyor. Neyse parayı alıp vermeye gidiyorum. Girdiğimiz binayı İngiliz askerleri ellerinde silahlarla ablukaya almış beni geçirmiyolar. Birine para vermem lazım diye parayı gösteriyorum. İngiliz sarışın kadın "Türk parası artık burada geçmez" diyor. Boğazim düğümleniyor,üzülüyorum. Yine çabalıyorum gideceğim diye. Kadın bir şeyler söylüyor. "Anlamıyorum seni." diyorum. Ben tekrar  diretince iki asker geliyor yanımıza onlara İngiliz kadın dur işareti veriyor. En son biri kolumdan tutuyor, ellerinden kurtuluyorum. İşimi hallettikten sonra tekrar oraya dönüyorum. Ortalıkta işgal falan kalmamış askerler gitmiş her şey normale dönmüştü.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Değerli okurum sevgilerle ben deniz ÜSTAT SİMUY , bakalım neler görmüşsünüz hmm , bu rüya gördüğünüz diğer rüyalardan biraz farklı sanırım, kökteki temel sorunun gün yüzüne çıkmış daha çok psikolojik ögeler barındıran simgeler rüyada mevcut.

"Rüyada bozuk bir araba ve tamir ettirmeye çalışmak " : Dünyevi hayatınız da artık bazı durumlar çok net gözünüze batıyor , artık rahatsızlık duyduğunuz konuları göz ardı edemiyor ve kaçamıyorsunuz artık problemleri görüyorsunuz , duygusal alanda çok çaplı düşünmek size sorunun asıl kaynağının ne olduğunu bildirmiş .

"Araba tamircisine verilen para" :  paranın yetersiz  olması , ve ayrıca arabanın tamir olmaması sizin dünyevi yaşantınızda yer alan , problemlerin çözüm yollarının yetersizliğini de anlatıyor düşünüyor adım atıyorsunuz ama bu adımlar kaynaktaki sorunu çözmekte yetersiz kalıyor .

"askerler ve türk parası burada geçmez" : değerli okurum yaşantınızda bir sıradanlık var geleneklere bağlı eski köklü düşünceler var , kişisel sorunları ve problemleri çözememinizin sebebi ise eski yöntemleri denemeniz yeni şeyler denemiyor olmanızdan da kaynaklı , kendinizi yeniklerden alı koymak eski düşünceler ile yeni hayatınız yani gelecek planları yapmanız şimdiki süreçenizi etkiliyor , yeni cümleler kurmak yeni renkler denemek yeni tatlar keşfetmek, yeni ve farklı kitaplar okumak alışa gelmiş sıradanlıklar yerine farklı şeyler yapmanız ve hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeniz gerekecek ve değişiklik size iyi gelecek hergün 3 saati telefona ayırıyorsanız ayırmayın evcil hayvan kuş gibi yada bitki çayı ve sessizlik gibi yeni şeyler denemek gerektiğini söylüyor rüyanız. Asker saldırısı da siz gerçekten düşünce saldırısı altında olabilirsiniz sizin benliğinzi yöneten siz değil de çevreniz ve en yakın aile bireyleriniz olabilir sizi yönlendiren ve sizi eleştiren insanlara karşı kendinizi savunamamak mide ve boğaz ayrıca sırt ve baş bölgelerinde ağrı ve hazımsızlık yarata bilir . Bu gibi sorunlar ile karşılaşa bilirsiniz sorunun kaynağı da çevresel diktatörlük ve kişinin açığa çıkma çabası yönetimi geri almak ben diye bilmek kişinin hürüyetini içsel anlamda manevi anlamda ve dünyevi anlamda geri alması .

"her şeyin normale dönmesi " burada kesilmesi olayın yine nükset edebileceğini yani bazen siz yönetiyor çevreye ve zihninize laf geçiriyorsunuz kontrolleri elinizde tutuyorsunuz bazen de onlar size yön veriyor sizi kontrol altına almak istiyor çevreyle ilgili bir mücadele içinde olabilirsiniz , bu git geler sizi yoruyor , ayrıca hayatınızda bir sıradanlık var ise kendinizi bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. bu gibi genel konular üzerine düşünmek size fayda sağlayacaktır , rüyanız şimdiki psikolojik duygu durumunuzu göstertiyor benim kişisel analizim bu şekildedir.

EK OLARAK  : Önermek istediğim kitaplar var ; 1. JULES PAYOT İRADE EĞİTİMİ 2.GELİŞİM SERİSİ USTA - ÇIRAK SOHBETLERİ 3.PSK. CEYDA SUBAŞI KALBİNİN SESİNİ AÇ 4. KEVSER DEMET ENERJİ TERAPİSTİNİN REHBERİ

EK OLARAK ; Günlük klasik cümlelerinizi tespit edip yerine başka cümleler ile değiştirip kullanmaya başlaya bilirsiniz , takı gibi eşyalarınızı hediye edip daha farklı modellerde takı taka bilirsiniz , bir günlük yada kısa not tutmakta kendi içinizdeki ilerlemeyi size daha net göstermekte yararı olacaktır ve düşüncelerinizi saklamak yerine düşüncelerinizi net bir dil ile ifade etmelisiniz.

Değerli okuyucum sizin ve rüyanız için analizim bu şekildedir sormak istediğiniz üzerine konuşmak istediğiniz konularda buradayım daha çok detaylı ve uzun yazmamım da sebebi sık sık rüyada üya ile iletşime geçiğimiz için hatrımda kalıyorsunuz geçmişteki rüyalarınızı da hatırladığım için daha uzun bir tablo çıkıyor sağlık ve sevgi ile kalın .

YAŞLI ÇOCUK ( KOLEKSİYONCU )
+1 oy
Rossess Rüya Tabircisi (6.8k puan)  
Teşekkür ederim yorum için. Çevre baskısı biraz var ve bende kendime baskı yapıyorum o yüzden dediğiniz gibi baş ağrısı falan bu aralar çok sık yaşıyorum. Yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Şu haftayı atlatayım. Tavsiyelerinize uymaya çalışacağım.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 154 okuma
Katre217 21 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 109 okuma
Şevval Su 31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Şevval Su Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
7 yorum 306 okuma
Aysenur. 10 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Aysenur. Rüyakar (3.6k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 91 okuma
Batuhan 4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 292 okuma
dimit 27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (11.0k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 145 okuma
29 Mart 2019 Rüya kategorisinde ŞAHAN   yazdı
+4 oy
2 yorum 108 okuma
Mhmttozarslnn 23 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Mhmttozarslnn Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+17 oy
3 yorum 141 okuma
Bubilim 11 Nisan 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 138 okuma
25 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir   38 137 278 yazdı
+6 oy
5 yorum 115 okuma
Ssena 12 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (499 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 77 okuma
Qkkwkwkekkf 26 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Qkkwkwkekkf Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

348 Aktif
2 Üye ve 346 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20160
Dün : 28498
Toplam : 37304806
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...