Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
62 okuma
ege soyder Rüya kategorisinde Karabasan (238 puan)  
Merhabalar. Çocukluğumda gördüğüm ve hala her detayıyla hatırladığım ve etkisinden çıkamadığım rüyamı yorumlarınıza sunuyorum.

Gündüz vakti, evimizin olduğu sokağın en sonunda, evimize 5 dakikalık yürüme mesafesinde bildiğim bir sokaktayım. Sokakta, gerçekte orada bulunmayan bir alt geçit var. Merdivenlerden bir iki basamak iniyorum ve tam karşıda, 20-30 metrelik mesafede, duvarın önünde bir kadın görüyorum. Beyaz bir elbisesi var, saçı başı dağınık, yüzü, giysileri kir pas içinde. Yanındaki kovadan tasla başından aşağıya su döküyor. Bir yandan bana bakarak hırlıyor ve tıslıyor. Duvarda, hemen yanında, parmaklarla kazındığı belli olan "KORKU" diye bir yazı var. Oradan kaçmaya çalışıyorum. Merdivenleri tırmanıyorum fakat dizlerim bağlanmış gibi. Hareket etmekte zorlanıyorum. Bir şekilde oradan kaçıyorum ve alt geçitle evimizin arasındaki mesafenin tam ortasında, sokakta dört beş tane kadının bir arada sohbet ettiğini görüyorum. İçlerinden bir tanesi dikkatimi çekiyor. Kadının fiziksel özellikleri, giyinişi bile tüm detaylarıyla aklımda (Beyaz ten, siyah kıvırcık uzun saçlar, zayıf, gözlüklü, pembe bir kazak, kot pantolon ve siyah beyaz çizgili çoraplara sahip). Birden içime bu kadının, o alt geçitte gördüğüm varlık olduğu hissi geliyor ve bağırarak onu ifşa ediyorum. Onun şeytan olduğunu söylüyorum herkese. Etrafındaki insanlar kaçışıyor ve kadın beni kovalamaya başlıyor. Evimizin yakınına geldiğimde duruyorum ve karşı karşıya geliyoruz. Bağırarak dua okumaya başlıyorum. Sonra kadın acılar içinde çığlık çığlığa yere yığılıyor. Olduğumuz yere polisler geliyor. Onu yerde görüyorlar ve bana bu kadının şeytan olduğunu, benim duam sayesinde de öldüğünü söylüyorlar ve bana teşekkür ediyorlar.

Birden rüyanın içinde uyanıyorum. Gece olmuş, hava karanlık. Evimizin önünde park halinde olan arabamızın içindeyim. Yağmur yağıyor. Sokak lambası arabanın içini aydınlatıyor. Yanıma döndüğümde, o şeytan kadının cansız bedeninin elleri bağlanmış halde yanımda olduğunu görüyorum. Arabadan çıkmaya çalışıyorum ancak kapılar kilitli. Bağırıyorum ama gece olduğu için etrafta kimse yok ve beni duymuyorlar. Sonra tekrar kadının bedenine baktığımda ellerinin hareket ettiğini görüyorum. Rüya burada bitiyor ve uyanıyorum.

Senelerdir aklımı çok kurcalayan ve asla unutamadığım bir rüyaydı. Bilgilerinizle aydınlatabilirseniz sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
ah ne de garip bir rüya :) değerli okuyucu aslına bakarsanız bu tam bir rüya değil yani rüya kategorisinde " kabus dehşet verici korkutucu " insanı duygusal ve psikolojik olarak yoran ve etkisi altında bırakan karabasan rüya diyerek de adlandırmak daha doğru olur sanırım , etkisinden çıkamamanızın  sebebi elem verici yıpratıcı ve ürkütücü duyguları size aşılamış olması ve rüyadan bedeninize akan enerjiyi ve duyguyu atamamaktan kaynaklı , karabasan rüya dediğimiz kabuslar insandaki pozitif enerjiyi tüketir hele ki çocukken görüldü ise etkisi büyük olur unutmak biraz zor olur ama yaş ilerledikçe beyninizi ikna etmek zorundasınız , o bir kabustu gördüm ve bitti , bana bir mesajı yok ,  bunu bilmek ve o etkiyi tamamen ortadan kaldırmak sizin yararınıza olacaktır sürekli tekrarlamak ise 30 yaşında bile bu rüyayı düşünürsünüz ama elde bir şey etmesiniz zihninizi bu gibi korkunç şeylerin olabileceği bu gibi rüyaları görmenin normal olduğunu zihninize söylemek ve konuyu iç dünyanızda kapatmak sizin için faydalıdır.
ege soyder Karabasan (238 puan)  
çok haklısınız. şuan 21 yaşındaydım ve 10 seneyi geçmiştir bu rüyayı göreli. uyandığımda yaşadığım hissi bile dün gibi hatırlıyorum. o çocuk yaşımda çok etkilenmiştim. değerli yorumunuz için çok teşekkürler.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
Ne demek rica ederim:)
0 oy
Cemilenur Karabasan (269 puan)  
Şeytanı öldürdüğünü gören kimse, hilekâr ve hilebaz insanlara hile yapar. Şeytanı öldürdüğünü gören kimse, hilekâr ve hilebaz insanlara hile yapar.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 72 okuma
+6 oy
1 yorum 93 okuma
18 Kasım 2016 Rüya kategorisinde kiwi   yazdı
+5 oy
3 yorum 146 okuma
Suspiria 28 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Suspiria Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 67 okuma
Casablanca 12 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Casablanca Karabasan (884 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 207 okuma
coyote 11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 104 okuma
Aries_libra_ 22 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Astral Gezgini (227k puan)   yazdı
+4 oy
6 yorum 175 okuma
mustafaharputi 3 Temmuz 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+10 oy
10 yorum 358 okuma
mustafaharputi 29 Haziran 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+3 oy
10 yorum 206 okuma
alparslan 17 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde alparslan Karabasan (807 puan)   yazdı
+8 oy
7 yorum 205 okuma
Asldgn 13 Kasım 2020 Paranormal kategorisinde Asldgn Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
16 yorum 173 okuma
+5 oy
3 yorum 123 okuma
Bubilim 1 Haziran 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyazede (2.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

256 Aktif
0 Üye ve 256 misafir
Bugün : 508
Dün : 26780
Toplam : 39876195
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...