Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
46 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Rüyakar (3.4k puan)  
Merhabalar öncelikle
Rüyamda bir okul içindeyim eski bir kız arkadaşımla gezinmekteyiz ama derslikte çantamızı unuttuğumuzu farkedip telaşlanıyoruz ders zili çalmadan çantalarımızı almak için dersliğe ilerliyoruz ve dersliğin önüne gelince ders hocasının içeride olduğunu görüyorum hoca farkedince içeri çağırıyor ve  çantamı unuttuğumu dile getiriyorum çantamı almak için uzanıyorum çanta fermuarları açık halde çantamın içerisinde tanımadığım bir erkeğe ait bir kimlik bulunuyor bende hocaya çantanın bana ait olduğunu fakat kimliğin sahibini tanımadığımı söyleyip kendi öğrenci kimliğimi gösteriyorum ve çantamı alıyorum.Sonra bahçeye doğru ilerliyorum yanımda hiç tanımadığım bir erkekle kol kola geziyorum ve kalabalık bir grup yanımdaki erkeği zorla götürerek zarar vermeye çalışıyorlar bense korkarak uzaklaşıyorum.Ama hiç bilmediğim bir şehirdeyim ve şehirde otogarı aramaktayım.Yürüyerek düz yoldan ilerleyip şehirden kalkan arabaları görüyorum ve araçlardan birine biniyorum.Rüyam bu kasar yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Sanki yapman gereken eksik bir iş kalmış ve bu yüzden bazı durumlar karışmış gibi. Başka bir şehirde olman ise hayatına yeni bir dönem başlangıcını işaret ediyor. Bu dönem başlangıcı eskiye yönelik karışıklıkla bağlantılı olacak.
Eslemm önce Rüyakar (3.4k puan)  
Teşekkür ederim.
0 oy
semes Karabasan (294 puan)  
rüyanız hayra çıksın inşallah.................................................................................................
Eslemm önce Rüyakar (3.4k puan)  
İnşallah
0 oy
A.G önce Karabasan (176 puan)  
ne şekilde görülürse görülsün, hayır ve esenliğe işarettir. Büyük veya küçük bir şehir (kasaba, ilçe) görmek, korkudan emin olmaya, dostlarla buluşup görüşmeye, din ve dünya için hayra işarettir.

Rüyada tanımadığı bir şehirde olduğunu gören kimse, doğru yolda olan, esenliğe çıkmış kimselerden arzu ettiği şeye nail olur veya vefat eder.
Tanınmayan şehir, ahiret hayatına; bilinen şehir, rüya sahibinin veya halkın tâbi olduğu din ve düzene işaret eder.

Rüyada şehir görmek, tövbe etmeye ve bağışlanmaya da işaret eder.

Bir şehre girdiğini görmek, korktuğu şeyden güvende olmaya, üzüntü ve kederden kurtulmaya, iyilik ve bolluğa; bir şehirden çıkmak ise, üzüntü ve kederlere, sıkıntıya düşmeye veya bir belâya uğramaya işarettir.

Bir şehri harap olmuş vaziyette görmek, bu şehirde ilim ve sanat adamlarının yokluğuna, fakir ve düşünce hayatının bulunmayışına veya kent yöneticisinin ve burada görev yapan hâkimlerin zulmüne işarettir.
Eslemm önce Rüyakar (3.4k puan)  
Tesekkur ederim

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 184 okuma
Ruya.ci 22 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 94 okuma
24 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cansu   yazdı
+11 oy
1 yorum 99 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   38 137 278 yazdı
+3 oy
2 yorum 101 okuma
+6 oy
7 yorum 352 okuma
+11 oy
1 yorum 476 okuma
nazlidemirr 30 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde nazlidemirr Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+16 oy
4 yorum 162 okuma
+5 oy
1 yorum 69 okuma
Melankolikk 22 Haziran 2020 Tabir kategorisinde Melankolikk Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 77 okuma
Ömer karayel 17 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Ömer karayel Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 582 okuma
Mehmet33 15 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Tabircisi (9.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

344 Aktif
2 Üye ve 342 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19378
Dün : 28498
Toplam : 37304024
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...