Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
45 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Karabasan (634 puan)  
Rüyamda bir tane kafeye oturmaya gidiyoduk ordaki kafenin sahibi abimin arkadaşı çıkıyodu (küçüklüğümde hep görmüşümdür onu beni de çok severdi.) onu gördüğümüze hem şaşırıp hem de çok seviniyoduk kafenin onun olduğunu bilmiyoduk başta. Sonra bize haftaya evleneceğini söylüyodu bizde baya seviniyoduk yine ayrıca beyaz tişört giymişti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
cafe sosyal iletişimi işaret eder. arkadaşlar iyi yada kötü olması itibari ile değerlendirilir iyi ise güzel işler destek almak kötü isede kötü iletişim yada köstek olunması gibi,  cafe ortamları kutlama  ve dertleşme yada plan yapma gibi durumları da gösterebilir. rüyada haber gene haberle ilişkilendirilsede aynı zamanda beklenti yada temennileri işaret eder. yaz gününde  beyaz tişört giyinmesi hafiflemesi yani sorunlarının azalmasını işaret edebilir. toparlarsak ya biri hakkında güzel bi gelişme olacaktır, yada birisi hakkında gerçekten güzel dileklerin vardır. rüyan o kişinin üzerinde yoğunlaşmış.
Fearless Karabasan (634 puan)  
Çok teşekkür ederim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)  
rica ederim
+3 oy
BenEsmaBen Karabasan (411 puan)  
Hayra yorulsun inşallah, ben de benzerini görmüştüm.........................................................................

İlgili rüyalar

+10 oy
1 yorum 137 okuma
+9 oy
10 yorum 473 okuma
+16 oy
6 yorum 109 okuma
Nurrr 4 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde Nurrr Rüyakar (3.7k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 57 okuma
+3 oy
2 yorum 59 okuma
+2 oy
1 yorum 51 okuma
+8 oy
5 yorum 138 okuma
+6 oy
2 yorum 55 okuma
Pars 2 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Pars Karabasan (61 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

341 Aktif
2 Üye ve 339 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20007
Dün : 28498
Toplam : 37304653
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...