Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
54 okuma
Tolgahan Rüya kategorisinde Karabasan (246 puan)  
Rümyamda bir kutudan 7 yedi şeytan sembolü çıkaracağımı söylüyorum .Birini çıkarıyorum bakın bu cthulhu diyorum diğerini çıkarıyorum o da cthulhuya benziyor.Heykelin sadece kafa kısmı mevcut solungaç ve kafa var.

Bu heykelciği gerçek hayatta tanımadığım komşulara dağıtmışım onlarda bana komplo kurmaya çalışıyor kötülüğümü istiyor daha sonra.

Bende savaşarak uçarak bun heykeli bunlardan topluyorum sonra bir tahtaya 7 heykelciği dağıtıp üzüm salkımlarıyla bağ kurdutup büyü yapıyorum.Yanımda ayakta duran adam bu işi iyi biliyorsun diyor.

Daha sonra sahne atlar gibi başka yere geçiyorum .Bir kız ve babası  devrilmiş bir arabanın yanında duruyor , babası kızına onun bunu hakettiğini söylüyor .Bende arabada ölen adamın kabrine giriyorum adam küp içine sıkıştırılmış .Kabirde adama intikam almak için dirilmek istermisin diye soruyorum hayır diyor.

Gündüz rüyaları hep böyle değişik olur zaten ama ben cthulhu'yu 1.5- 2 yıldır ne araştırdım ne de duydum durup dururken ne alaka diye merak ettim doğrusu sizde uygun görürseniz.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
Cthulhu efsanevi bir yaratık değil mi ağız yapısı ahtapot şeklinde
Tolgahan Karabasan (246 puan)  
Evet ahtapot şeklinde.Aslında  rüyadan sonra Cthulhu'yu araştırdığımda kurgu canavarı çıktı ama bu  insanları delirttiği söylenen Necronomicon adlı kitaptaki şeklindeki kafası rüyamdaki heykelcikteydi. Necronomicon gerçekmi değilmi bir sürü tartışma var  kafam karıştı
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
Yo genel olarak o anlamda değil tabiki kamp yapmaya gide bilirisiniz, bu genel olarak ani yorgunluk nazar aniden sinirlenmek düşük enerji bir nevi enerjisel saldırı anlık ve kısa vadeli bunun habercisi olabilir dedim genelde kafa karışıklığı tam ve net karar verememek vesvese gibi düşünün olumsuz bir yani izin sürekli olumsuz ve uğursuz olanı çağırması gibi .
Tolgahan Karabasan (246 puan)  
Bu dediklerinizin hepsini ben yaklaşık 15 yıldır yaşıyorum ani yorgunluk kafa karışıklığı vesvese felan hep var aslında ne yapmalıyım sizce ?
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
yönelimlerini ve alışkanlıklarını değiştirmek bile insanı rahatlatır , geçmişte takılı kaldığınız bir konuyu bile aniden düşünmeyi bırakmak ve konu üzerinde ben bu konu ile barıştım demek bile bir çok değişikliği beraberinde getirir , bir kuş bakmak yada sizi rahatsız eden tüm sorunları ve düşünceleri bir kağıda yazıp artık bu sorunların beni üzmesine beni rahatsız etmesine izin vermiyorum diyerek sorununuzun ana kaynağını içinizde düşünüp taşınarak , kötü enerjili ileri ve davranışları yapmayarak mesela pornografik viedolar kötü enerjinin oluşması ve hızlı yayılmasında bir etkendir , ve ayrıca zihninizi olumluya kodlayarak güne bugün ne kadar güzel bir gün bugün hava ne kadar hoş bugün mutluyum yani anı yaşamak anda nerde olduğunuzu ne yaptığınızı bilinçli bir biçimde yaşayarak odak noktanızı bir nebze değiştirmek size fayda verecektir mesela kamp yapmak gibi gelecek kaygısı yerine biraz da bugünü yaşamak gibi çünkü dua ibadet dediğimde çoğu kişi kaçınıyor bari alt bilinçimizi kodlayarak bu kötü durumlardan kötü hissetmelerden uzaklaşa biliriz.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
Yorumları en iyi yorum seçmeyi unutmuyoruz :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba değerli üyem, aslında rüyanız çarpıcı simgelere yer vermiş genelde rahmani bir rüya değil şeytani bir rüya derdim ama rüyayı detaylandıran simgeler öyle değil diyor :) kutu sembolü sırları delalet ediyr bir nevi gizlenmiş ama açığa çıkması gereken konular , rüyanın devamında yer alan 7 yedi , şeytan sembölü canavarlar büyü yapmak bu simgeleri toplamı rüyanın şeytani bir rüya anlamı olmadığını söylüyor ama kutu yedi ve cthulhu bu üç simge rüyadan daha bağımsız yorumlamak isterim cthulhu aslında büyü kitaplarına da esinti olmuş bir varlıktır , bir tane büyü kitabında rastlamıştım daha çok ağır bir rüya öldürmek kişiyi hipnoz etmek ve akıl sağlığını kaçırmak gibi genelde türkiyede olmayan daha Avrupai daha çok cadıların kullandığı büyü kitaplarında geçen de bir canavardır bunu günlük hayatınıza karşın yorumlamak gerekir ise , kendi zihnininizi kötü olasılıklardan korumanız gereken bir döneme giriyor olabilirsiniz herşeyin en kötüsünü düşünme acaba nasıl olacak acaba böyle yaparsam kötü mü olur gibi genelde enerjinizin en altları bulduğu zamanlara işaret edebilir size karşı kötü davranacak ve sizin enerjinizden beslenecek kişilere delalet ediyor olabilir kendinzi ağır enerji saldırılarına karşı korumak zorunda bulabilirsiniz ama enerjik ve eğlenceli yapınız ve kurnazlığınızın yaydığı enerjiler bu gibi konularda çabucak savuşturuyor olacaktır diye düşünüyorum geliçi geçici vesvese anlık motivasyonda düşüklük anlık hüzün hali bunları çabucak savuşturacaksınız gibi de duruyor.
Tolgahan Karabasan (246 puan)  
Çok teşekkür ediyorum öncelikle yorumunuz için .Şu an askerdeyim çıkınca ıssız bir sahilde kamp yapmayı düşünüyordum ama birazda tırsmaya başladım çok kararsız kaldım bi tarafım inat ediyor çok çalıştın diyor diğer tarafım yok yılan çıkar yok yangın olur aç kalırım diye korkuyor 1 haftadır kafamda dolanıyor .

İlgili rüyalar

+3 oy
12 yorum 158 okuma
mustafaharputi 21 Haziran 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 69 okuma
karlihavadabirkiz 18 Kasım 2021 Rüya kategorisinde karlihavadabirkiz Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 66 okuma
Zeynep aktürk 20 Ekim 2021 İstihare kategorisinde Zeynep aktürk Karabasan (36 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 52 okuma
Sdfssf 6 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Sdfssf Karabasan (357 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 72 okuma
+5 oy
2 yorum 107 okuma
+3 oy
1 yorum 74 okuma
vetre 16 Aralık 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (548k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 68 okuma
vetre 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (548k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 147 okuma
Zeynel45 5 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 111 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.6m puan)   yazdı
+26 oy
1 yorum 122 okuma
Rüyazede 28 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüya Tabircisi (6.9k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 123 okuma
eirene 11 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 108 okuma
Mirac 25 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (57.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

358 Aktif
3 Üye ve 355 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20536
Dün : 28498
Toplam : 37305182
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...