Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
26 okuma
qw1934 Rüya kategorisinde Rüya Ustası (61.0k puan)  
Rüyada bir sokak gibi yerde yürüyordum,O sırada uzaktan eski sevgilim,kız kardeşi ve annesini gördüm,Neyse onlarla muhattap olmayayım diye oradan karşıya geçmeye çalışırken bir kamyon gördüm o kamyon arka arka geliyordu,Kamyonu geçtim sonro ne olduysa rüyamda o kısmı hatırlamıyorum,Eski sevgilim,kız kardeşi ve annesi tekrar karşıma çıktı,Bu sefer onlarla konuştum,Eski sevgilimin annesinin elinde poşet gibi birşey vardı,Onun içinde tatlı (benim hatırladığım kadarıyla Supangle varmış)onu bana ikram etti,sonra biraz beraber yürüdük,Eski sevgilimin yüzü gülüyordu,Sizce bu rüyanın anlamı nedir?
Cemilenur Karabasan (737 puan)  
Tatli berekettir.guzel haberdir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Hicaz önce Rüya Ustası (45.9k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar, öncelikle eskiden tanıdığımız insanları görmenin birkaç ayrı anlamı olabilir. Bana geçen anlam şöyleydi eski bir mesele tekrardan önünüze gelecek ve onu biraz geç farkedeceksiniz. Önünüze gelen engeller, bir nevi zahmetler sonrasında rahmeti tadacaksınız. Geçmişten halolunmayan derin konular ve değişimler olacak. Annenin ikram ettiği tatlı rahmetin ve nimetin sembolüdür. Farkındalılığınız için ALLAH a dua ediniz. Karşınıza geldiğinde konu geç olmadan görmek ve farkında olmak sizin yararınıza olacaktır.

Hayırlı rüyalar dilerim...

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 63 okuma
+2 oy
1 yorum 79 okuma
+1 oy
1 yorum 21 okuma
+7 oy
3 yorum 100 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

390 Aktif
0 Üye ve 390 misafir
Bugün : 4353
Dün : 24035
Toplam : 36194338
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...