Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
100 okuma
Merve3434 Bilgi kategorisinde Rüyakar (4.0k puan)  
Bilen, anlayan var mı anlaşılır mı bu. Bazen diyorum şu kişiyi niye hiç görmüyorum sonra görüyorum bilinçaltı olabilir diyorum ama çıkıyor
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
belki görmek istediğin için görüyorsun,  düşünmek kodlamaktır bir nevi yoğunlaşmak ve aranızda yaşanmış anı vs hatıra gibi bu bağların tekrar oluşması ona düşünce olarak tekrar bağlanman ve haliyle görmen söz konusu olabilir.
Merve3434 Rüyakar (4.0k puan)  
O kişiye etki eder mi benim onu düşünmem rüyamda görmem

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Hicaz önce Rüya Ustası (45.9k puan)  
Rüya alemi her daima çok değişkendir ve yönlendirilmesi hem çok kolay hem de çok zordur. Bilinçaltımızın gücü henüz keşfeldilmeyen bir dünya bilgilerle dolu. Bildiğimiz kadarı ile düşüncelerimiz ile Üstat Simuy Alaca'nın da dediği gibi kodlama yapabiliyoruz. Düşünce kodları ile rüyalarımızda dilediğimizi görebildiğimizide biliyoruz. Bu sebeple genelde uyku öncesi olabildiğince görüntülü (mavi ışık yayan) cihazlardan uzaklaşıp (uyku öncesi son 1 saatte) uyumak sağlıklıdır. Rüyalar günlük hayatta ki bir çok konuyu çözümleme yapmamıza da yardımcı olurlar. Bilinç sağlığı için bu gereklidir. Haberci rüyalar, ilahi rüyalar gibi mesaj niteliği taşıyan bir rüya kendisini hissettirir. Çok rüya gören biri olarak bende düşündüğüm bir çok şeyi rüyamda görürüm ve fakat haberci rüyalarda gördüğüm oldu. Bunları ayırt eden husus sabah kalktığımda gördüğüm rüyanın tesiri oluyor. Tesiri ne kadar kuvvetli ise habercidir. Tesirinden ziyade günlük hayatıma yönelikse yine bilincim bana mesajı var diyerek onun altında ki anlamı ararım ona göre bir yol belirlerim.

Rüya bilgisi mana alemini bilenler için apayrı anlamlar, psikologlar için apayrı anlamlar taşır. Süzgeciniz temiz olacak her iki alanda ki bilgiyi alıp iyi süzeceksiniz sonrasında eleğin üstünde kalanlar ile bir mana oluşturacaksınız. İyi bir süzgeç ilim ile olur.

Hayırlı rüyalar dilerim...
+1 oy
Tellitoka önce Rüya Kurucu (81.0k puan)  
Aslında bakarsan bence bilinçaltı asıl kimliğimiz. Yani bir nevi asıl benliğimiź ve hayatımızdaki olayların bir çoğu bilinçaltımiźda kodlanıyor. Yani bana göre bu bilinçaltı rüyası önemli değil tarzı bir düşunce olmamalı. Gün içinde aklına gelen ve cevaplarını bulamadığın konuları bazen çözüme ulaştırmaya çalışırız. Beynimiz gerçek dışı görüntüler oluşturuyor gibi gelsede aslında hayatımızdaki olabilecek olasılıkları bize sıralar. Her rüya bize mesaj verir sadece bazıları gerçekleşmeyebilir.  
Bilinçaltı rüyası mı degilmi şöyle anlayabilirsin, okuduğun bir kitaptan yada izlediğin bir filmden etkilenmissindir aklinda soru işaretleri vardır onunla ilgili birşeyler görürsün yada bir kaza geçirmissindir o kadar etkilenmissindir ki rüyandada ona benzer kaza görürsün. Yada bir sınavın var o gün sınavına çalıstın rüyanda o sınavda yapamadıgını gördün yada rüyandada sınava çalıstiğini görüyorsun gibi. Gelecekten haber veren rüyalar ise daha derin olur ordaki zaman farklıdır uyandıgın zaman sende bıraktıgi hissiyat bilinçaltı rüyaları kadar karmasik ve yorucu değildir. Sanki daha nettir gördüklerin. Bilincaltının rüyaları birazdaha psikolojik olur o gün düsündügün birseyle ilgili rüya görebilirsin. Geleceği haber veren rüyalar ise daha cok düşünmediğin yada seni şaşırtan rüyalardır daha kısa ve net rüyalardır.

O kişitı düşünüyorum onunla ilgili birsey görüyorum ve çıkıyor diyorsunya hani simdi sen bu bilinçaltıysa nasil gerçekleşiyor rüyam diyorsun değil mi? Belkide o kisiyı boşuna düsünmüyorsun onu sana düsunduren şey o kişiyle biŕ olay hakkında sezilerin seni harekete geçiriyor duyularının dışında zaten olacak bir seyi hissedip bunu düsünmen tetiklenmiş olabilir. Yada bir nevi telepatik bir rüyada olabilir. Heŕşey enerji olduğu için düsündugumuz herşeyi hayatımiza çekebilme gücümüz var
0 oy
kuzgun önce Rüya Bilgesi (148k puan)  
Çıkan ne Merve ? - orayı biraz daha açar mısın? Bilinçaltı dediğimiz şey çok derin bir kuyu adeta neleri orada hapsettiğimiz konusunda az malumatımız var ve rüyalar onları ortaya çıkaran şeylerden biri biliyorsun, senin farkında olmadan veya olarak yoğunlaştığın bir durumda oradan bir cevap gelmesi normal bir çeşit aklının olasılıklar evreni çünkü. Ama sormak istediğin bunların haberci rüyalardan farkıysa bende Hicaz gibi verdiği hisse bakarım derinden bir yerden seni etkileyen ve aklından çıkmayan bir yanı vardır haberci rüyaların
Merve3434 önce Rüyakar (4.0k puan)  
Bazen aklımdan birini geçiriyorum sonra rüyamda görüyorum bilinçaltı mı değil mi anlayamıyorum. Mesela rüyamda benim olduğum şehre geldiğini gördüm beraber geziyoruz. Sonra mesaj attı İstanbuldayım diye gerçekten geldi o gün.eğer mesaj atmasa bilinçaltı derdim. Çok yakın olduğum bir arkadaşımla da telepatik bir bağ var aramızda beni hissediyor hep üzgünsem. Ya da ben onun görmesini istediğim bir şey olursa bazen aklımdan geçince görüyor

İlgili rüyalar

+3 oy
3 yorum 25 okuma
Merve3434 2 gün önce İstihare kategorisinde Merve3434 Rüyakar (4.0k puan)   yazdı
+22 oy
1 yorum 192 okuma
+21 oy
2 yorum 168 okuma
+31 oy
7 yorum 246 okuma
+39 oy
10 yorum 345 okuma
+21 oy
3 yorum 216 okuma
+20 oy
2 yorum 183 okuma
Sekerrr 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Sekerrr Rüyazede (1.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

407 Aktif
0 Üye ve 407 misafir
Bugün : 4593
Dün : 24035
Toplam : 36194578
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...