Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
79 okuma
Ruya zamani Rüya kategorisinde Karabasan (472 puan)  
Rüyamda okula gidiyorum binanın içinde Bi hamile kadın oturuyor sonra ben derse giriyorum dersten  cikarken o kadını yine aynı yerde  görüyorum sancı çekiyor Bi tane bebek kucağında diğeri hala karnında bana belki sen dogurtursun beni diyor sancı çekerek sonra bir anda bebeğin kafasını görüyoeum ve ordan bebeği çıkartıp annesine veriyorum çıkarttığım bebek erkek bebek idi çok etkiledi beni bu rüya kadın bana belki sen beni dogurtursun deyip sonra benim dogurtmam.. Bekarım yakında girmem gereken sınavlar var belki alakası olur diye bilgi vermek istedim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar değerli okurum ,rüyanın genelde bir cefa var , çile var , yani rüya gören kişi çileli sıkıntlılı bunalım dolu bir dönemde ve bu dönemden geçmekte kararsız ve bir çok konu ile ilgili aynı anda boğuşuyor ,rüya gören kişiyi manevi anlamda sıkan ve bunaltan olaylar ve problemler dizilimi mevcut gibi , doğum yaptırmak bir nevi sancılı sürecin sona ereceğini bildiriryor üç ay veya dört ay daha bu sıkıntlı süreç devam eder gibi ama sonrasında zaman ilerledikçe omuzunuzdaki üklerin sayısı azaldıkça hayatınızda düzen oluştukça kendi sisteminizi oluşturdfukça refah ve bollluk olacaktır ama bu süreler uzun olgunlaşmak amanın geçmesi gerekiyor doğum sancılı olacaktır ama doğumdan sonrası ferahlık yani bazı sıkıntılı süreçten geçiyorsunuz ve meyvelerini alacaksınız.
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Evet aynen öyle şuan zor bir dönemdeyim psikolojik oladak
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
Allah işinizi kolaylaştırsin şifa nasip eylesin .
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Amin cümlemizin inşAllah
+3 oy
gnc Karabasan (541 puan)  
Bence yakın zamanda bazılarında tavsiyesiyle hangi alanda bilemem lakin şans ve kismetiniz açılacak lakin bu tesadüflere bağlı değil... Sizin çalismaniz ve yüksek çabalarıniz la bence size çok güzel kismetler açılacak.... Hayatınızı asla şansa bırakmayın bence...
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
Güzel yorum başarılı:)
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Sizin düşünceniz nedir

İlgili rüyalar

+8 oy
9 yorum 138 okuma
+5 oy
3 yorum 141 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (646 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 111 okuma
+4 oy
1 yorum 76 okuma
+7 oy
6 yorum 109 okuma
+5 oy
3 yorum 78 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

384 Aktif
0 Üye ve 384 misafir
Bugün : 3622
Dün : 24035
Toplam : 36193607
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...