Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
19 okuma
fatih Rüya kategorisinde Karabasan (392 puan)  
Merhaba yaşım 18, yakın zaman içinde birinden hoşlanmaya başladım ve onun arkadaşlarına bunu anlatmıştım. Onlarda hoşlandığım kişiye benden bahsetmiş. O kişinin benden hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyorum, sadece birkaç kere göz göze geldik. Daha öncesinde bir tanışmam oldu fakat ondan sonra hiçbir muhabbetim olmamıştı. Henüz o kişiye açılmadım ve yakın zamanda da açılmayı düşünmüyorum çünkü karşılık alıp almadığımı henüz bilmiyorum.
 Rüyamda ise hoşlandığım kişiyle, tren istasyonunda ikimizde baya bir yaşlandıktan sonra birbirimiz ile karşılaşıyoruz. Daha sonrasında ise tren istasyonunda ki bankta oturup omuz omuza ağlıyoruz.
 Sonrasında ise uyanıyorum, yorumlarınız merak ediyorum teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (25.5k puan)  
Kendini ve de düşüncelerini sorguladığın bir zamandasın. Bu sorgulama çok sert geçiyor galiba?
Ne diye ağladığınızı hatırlıyorsanız o sebebin üzerine gitmelisiniz. Öyle yargılarınız var demektir. Ne diye ağladığınızı hatırlamıyorsanız bir zaman sonra sevineceğiniz, güleceğiniz anlamına geliyor bu rüya.

İlgili rüyalar

+14 oy
2 yorum 109 okuma
+16 oy
4 yorum 147 okuma
+10 oy
5 yorum 177 okuma
+10 oy
3 yorum 91 okuma
+5 oy
3 yorum 127 okuma
14 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde misafir   37 129 278 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

386 Aktif
1 Üye ve 385 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20128
Dün : 23757
Toplam : 35181007
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...