Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
33 okuma
Ssena Rüya kategorisinde Karabasan (167 puan)  
merhaba aynı gece iki rüya gördüm sırasıyla yazıcam

1-) Rüyamda evdeyim bir kutu var kutuyu kadlırıyorum altından yılan çıkıyor ve peşinede küçük bir fare görüyorum daha sonra fareyi takip ediyorum evin misafir odasına gidiyor ve sonra uyanıyorum..

2-)Rüyamda arabayla gidiyorum deniz manzarası görüyorum arabayı park edip manzaraya bakıyorum ne uzağım ne de yakınım denize.. manzaraya bakıp rahatlıyorum mutlu oluyorum..

yorumlarınızı bekliyorum :)
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (361k puan)  
senin iki rüyan var dimi yorumlanacak
Ssena önce Karabasan (167 puan)  
evet :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (361k puan)  
1) Birinci rüya için şunları demek daha olumlu , kutu beklenmedik şaşırılası birden ani olan anlamına geliyor , yani değerli okuyucum kutu sembolü sizin şaşıracağınız beklenmeyen bir anda ortaya çıkacaklar manası da taşıyor , yılan fare ise burada düşman fesatlık , fesatlık taşıyan insanlar dedikodu yalanı temsil ediyor , bu simgeleri toplar bir anlam oluşturmak istersek ise ; size karşı düşmanlık eden kişilerin yalanını keşfede bilirsiniz , birden bire bir düşmanlık ile karşılaşa bilir ve afallaya bilirsiniz dedikodusu yaılan bir insan olabilirsiniz sizin isminizi anmak da haliyle isim sürekli zikredildiği için bu rüyanıza manevi olarak yansıya bilir , misafir odası da dikkat çekiçi bir sembol son zamanlarda akraba komşu uzak komşu uzak akraba gibi kavramlara dikkat edilmeli ve laf taşıyan insanları tesbit edilip onlara sır verilmemeli , bu dini yorumum .
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (361k puan)  
2) İkinci rüyan ise ruhsal manevi , son zamanlarda içsel olarak bazı şeylerin tıkandığını düşünüyor olabilirsin biraz strest yada olmasını istediğin ve hayalini kurarken seni mutlu eden düşlerin olabilir bu biraz da onların yansıması , umutsuzluk içinde insan bazen tam kabus görür bazen ise güzel rüyalar görür bu zihnini nasıl yönetiğin ile ilgilidir biraz da umutsuzluk anlarında kendini teseli ediyorsan bu rüyan normal zihninde seni destekliyor ve ayrıca sevdiğin beklediğin kişilerden de haber alabilirsin manzara biraz da rahatlamanı söylüyor.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 33 okuma
Ssena 1 Mayıs Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (167 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 106 okuma
Ssena 18 Nisan Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (167 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 58 okuma
Ssena 22 Şubat Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (167 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
Hilalk96 21 Şubat Rüya kategorisinde Hilalk96 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 63 okuma
Ssena 13 Şubat Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (167 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 57 okuma
+7 oy
1 yorum 99 okuma
+4 oy
1 yorum 69 okuma
Battalhun 31 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Battalhun Karabasan (-38 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

386 Aktif
0 Üye ve 386 misafir
Bugün : 20587
Dün : 23757
Toplam : 35181466
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...