Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
127 okuma
Ssena Rüya kategorisinde Karabasan (327 puan)  
merhaba aynı gece iki rüya gördüm sırasıyla yazıcam

1-) Rüyamda evdeyim bir kutu var kutuyu kadlırıyorum altından yılan çıkıyor ve peşinede küçük bir fare görüyorum daha sonra fareyi takip ediyorum evin misafir odasına gidiyor ve sonra uyanıyorum..

2-)Rüyamda arabayla gidiyorum deniz manzarası görüyorum arabayı park edip manzaraya bakıyorum ne uzağım ne de yakınım denize.. manzaraya bakıp rahatlıyorum mutlu oluyorum..

yorumlarınızı bekliyorum :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
senin iki rüyan var dimi yorumlanacak
Ssena Karabasan (327 puan)  
evet :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
1) Birinci rüya için şunları demek daha olumlu , kutu beklenmedik şaşırılası birden ani olan anlamına geliyor , yani değerli okuyucum kutu sembolü sizin şaşıracağınız beklenmeyen bir anda ortaya çıkacaklar manası da taşıyor , yılan fare ise burada düşman fesatlık , fesatlık taşıyan insanlar dedikodu yalanı temsil ediyor , bu simgeleri toplar bir anlam oluşturmak istersek ise ; size karşı düşmanlık eden kişilerin yalanını keşfede bilirsiniz , birden bire bir düşmanlık ile karşılaşa bilir ve afallaya bilirsiniz dedikodusu yaılan bir insan olabilirsiniz sizin isminizi anmak da haliyle isim sürekli zikredildiği için bu rüyanıza manevi olarak yansıya bilir , misafir odası da dikkat çekiçi bir sembol son zamanlarda akraba komşu uzak komşu uzak akraba gibi kavramlara dikkat edilmeli ve laf taşıyan insanları tesbit edilip onlara sır verilmemeli , bu dini yorumum .
Ssena Karabasan (327 puan)  
yorum biraz geç gelince ben kendim biraz araştırdım bu sitede farenin rızık anlamına da geldiğini söyleyenler olmuş ne kadar doğru bilmiyorum ben de kendim için kutunun bir süpriz oldupunu düşündüm ama iyi anlamda.. hayırlara vesile olur inşallah :)
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
2) İkinci rüyan ise ruhsal manevi , son zamanlarda içsel olarak bazı şeylerin tıkandığını düşünüyor olabilirsin biraz strest yada olmasını istediğin ve hayalini kurarken seni mutlu eden düşlerin olabilir bu biraz da onların yansıması , umutsuzluk içinde insan bazen tam kabus görür bazen ise güzel rüyalar görür bu zihnini nasıl yönetiğin ile ilgilidir biraz da umutsuzluk anlarında kendini teseli ediyorsan bu rüyan normal zihninde seni destekliyor ve ayrıca sevdiğin beklediğin kişilerden de haber alabilirsin manzara biraz da rahatlamanı söylüyor.
Ssena Karabasan (327 puan)  
evet elimden geldiiğince zihnimi iyi yönlendirmeye çalışıyroum.. yani bilinçaltı rüyası mı yoksa haberci iyi bir rüyamı anlayamadım? (manzarayı görüp rahatlamam)
+3 oy
gnc Karabasan (501 puan)  
Ben siz hayatinizda başkalarının kiskanacaği iyi bir döneme girmek üzere siniz ve bu durum bazı insanların sizi kiskanmalarina ve bazı insanlarında kazancınıza göz dikmelerine sebep olabilir dikkatle hareket etmenizde büyük fayda var...
+1 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (82.5k puan)  
Merhaba yorumlanmis ama etiketlendigim icin kisaca yorumlayacagim:) fare yilan ve kutu. Bklemedigin iki kisi var bunlar senin moralini bozacak seni kiskanan iki kişi, sana zarar vermek isterlerken olay tersine dönecek ve ikisidee birbirlerini kazidigi kuyuya dusurecek sana zarari olmayacak yani. Fare sana maddi anlamda kiskanclik duyan birisi yilan ise seni manevi anlamda seni alt etmek isteyip uste cikmaya calisan birisine işaret. Ama dedigim gibi sen bir şekilde zarar almadan atlatacaksin. Bu iki kisi birbirine yakin ve birbirini taniyor olmasi muhtemel
2. Ruyan dejavu ruyasi gibi geldi bana. Hayatinda gercektde bu ruyadaki gibi bir sahne yaşayabilirsin. Ayni zamanda denizin negatif enerjileri notrleme özelligi vardir zararli enerjileri bozar ve bir denge sağlar bu ic huzurunun yerine gelmesi hayatindaki dengesizliklerin son bulmasiyla  alakali güzel bir rüya
Ssena Karabasan (327 puan)  
çok teşekkür ederm yorumların benim için çok önemli beni yorumsuz bırakma :))
Tellitoka Rüya Kurucu (82.5k puan)  
Ahahaha bak bilmiyordum bunu ögŕendigim iyi oldu :'D
Ssena Karabasan (327 puan)  
:D :D
Ssena Karabasan (327 puan)  

mesela son rüyamı yazdım seni yorumunu beklyorum iki gündür :)) @Tellitoka

İlgili rüyalar

+1 oy
2 yorum 52 okuma
+4 oy
2 yorum 51 okuma
+4 oy
1 yorum 95 okuma
Ssena 20 Haziran Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (327 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 117 okuma
+2 oy
1 yorum 119 okuma
Ssena 1 Mayıs Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (327 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 147 okuma
Ssena 18 Nisan Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (327 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 102 okuma
Ssena 22 Şubat Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (327 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 54 okuma
Hilalk96 21 Şubat Rüya kategorisinde Hilalk96 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 101 okuma
Ssena 13 Şubat Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (327 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

188 Aktif
1 Üye ve 187 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8600
Dün : 26780
Toplam : 39884284
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...