Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
38 okuma
Zümra Rüya kategorisinde Karabasan (233 puan)  
Rüyada 20 yaşındaki kızım ölmüştü. Daha önce vefat eden annem kızımın baş ucundaydı. Başını kolunun altına aldı sonra nefes aldığını gördüm anneme sordum hala ölmedi mi
diye. O da evet dedi. Aslında ölmüştü ama canlandı. annem onu rahatlatmaya çalışıyordu. Göğüs kafesine masaj yapıyordu ama yüzü çok değişti çok korkunç olmuştu. Çok zayıflamıştı. Saçları kirli, yağlı ve keçe gibiydi. Ağzı açıktı dişleri komple çürüktü araları açılmıştı.  Bir türlü ölemiyordu acı çekiyordu. Annem sanki acılarının dinmesi için ölmesine yardım ediyordu.
Daha önce de benzer bir rüyayı 9 yaşındaki kızım gördü.
Kızım da şu şekilde anlattı:  öğretmen okul çıkışı çocukları evlerine yolluyordu. ama bizim sınıf okulun içindeydi. Sonra bazı öğrenciler sınıflara giriyordu (çıkmak için) sonra  öğretmen bana dediki ;
-sen bir yerde ama hatırlamıyorum birine zarar vermişsin veya çöp falan atmışsın zeynep öğretmen görmüş fln dedi ama tam hatırlamıyorum. Pencereden gösterdi. Ben de ben öyle bir şey yapmadım dedim çünkü yapmamıştım. İşin garip olani ben ablanin yanına gittim irem abla beni alacaktı. Daha sonra dedi ki hani öğretmen bir pencere göstermişti.
İçinde merdiven gibi bişey vardı işte irem abla dediki haydi gel uyuyalım dedi ve o pencerenin yanina uzanıp uyudu. Ama uyuyunca birden boyu uzadı ve üzerinden araba geçmiş gibi oldu cok korkunçtu. Böyle pestil gibi incelmisti. Yere yapışmış gibiydi.

Kızım son zamanlarda dini çok sorguluyor. Buna kızmıyorum fakat araştırma yapmadan bunu yapıyor ya da tek taraflı yapıyor. Bir de Allah' a şirk koşan sözler kullanıyor. Saygısızca yani. Ateistler bile bu şekilde saygısızca sorgulama yapmıyor. Ne zaman din ile ilgili tartışsak ben rüya gördüm ertesi gün. Acaba bilinçaltı mı diye düşündüm ama küçük kızım da rüya görünce bir uyarı mı diye korkmaya başladım. Lütfen İslami açıdan yorumlar mısınız acaba?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (25.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Uyarı falan değil. Bilinçaltı da değil bu. Kızınızın bu şekilde sorgulamalar yapmasından memnun olan biri ya da birileri var. Bir yandan da bu sorgulamayı yapmasını istemeyen ...
Lakin onun sözlerine, davranışlarına sevinen biri ya da birileri...

Onun hata yapmasıyla hem sevinecek hem de üzülecek birileri ...  Belki de bu cümleyi şöyle de kurabiliriz: Onun imanını artırmasıyla hem üzülecek hem de sevinecek birileri ...
Zümra Karabasan (233 puan)  
Teşekkürler, farklı bir yorumlama olmuş. Çevremize dikkat edeceğim

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 93 okuma
Berire 7 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Berire Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+14 oy
3 yorum 116 okuma
+1 oy
1 yorum 33 okuma
1 Temmuz 2021 Rüya kategorisinde misafir   37 129 278 yazdı
+4 oy
3 yorum 1.2k okuma
Nurr 1 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Nurr Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 264 okuma
Fearless 8 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (370 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 70 okuma
type 27 Ocak 2020 Rüya kategorisinde type Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 91 okuma
Melbes 29 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Melbes Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 43 okuma
geekone3388 22 Mart Rüya kategorisinde geekone3388 Karabasan (413 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
nurfatma 29 Kasım 2021 Rüya kategorisinde nurfatma Karabasan (19 puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 78 okuma
+8 oy
14 yorum 112 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

370 Aktif
1 Üye ve 369 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20039
Dün : 23757
Toplam : 35180918
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...