Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
75 okuma
Ruya zamani Rüya kategorisinde Karabasan (472 puan)  
Merhaba rüyamda bana ananemin öldüğünü söylüyolar çok üzülüyorum kuzenimle ananemi aramaya gidiyorum samanlık gibi Bi yerin Bi kaç kat altında merdivenden iniyorum ananemi namaz kılarken görüyorum çok seviniyorum onu öpüyorum sarılıyorum (yakın zamanda sınava gireceğim) ananeme ben kazanacak miyim diye bir soru soruyorum o da 1 yere gideceksin o yer  4 tarafa da gidilebilen Bi yer oraya gideceksin diyor
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
@üstat_simuy_alaca
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (81.0k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba sen sanki daha onceki rüyalarindada namaz kilan birilerini görüyordun, o aralar esma, zikir mi çekiyordun acaba?
Ruyana gececekk olursak namaz kılan birini görmek iyidir bir nevi arkandan dua eden ve seni koruyan kimselere işarettir.
Rüyada kimin ölum haberini aldıysan o kişi ve o aileden olanlar bereketlenecek. Bu ölumle ilgili olan rüyalar gorunenin zıddı çıkar genelde ( direk o kişi ölmez anlaminda). Refaha kavusma daha iyibir yaşam gibi anlamlarada gelebilir. Rüyanda doğrudan bir mesaj var belki baska bir şehire tasinabilirsin. 4 yerede gidilebilen bir yerr denilince akla merkezde bir yer gibi geliyor ama bu dort yere gitme durumu fizikselden ziyade manevi anlamlarida cagristirabilir. Yani çok yönlü bir is meslek anlamlarinada gelebilir bu birde sayginlik her tarafa elinin ulaşmasi biŕ çok kolu olan bir alanla uğrasmak anlamlarina gelebilir bu senin islerinin açikligini yani ne arkanda ne saginda hic bir engelinin olmayacagi, hayatinda vir çok firsatlarin cikacagi rahat bir yaşamida ifade eder
Hayir olsun insallah :))
+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
SEVGİLİ OKURUM , rüya da annenin vefatı , bir nevi kaybediş maddi manevi ufak tefek kayıplara işaret eder , ya da strest altında olmak da bu kayıp sembollerini zihine çağrıştırmış da olabilirsiniz zihin belki korkulardan ötürüde kayıp vermek sembölünü direk rüyada tekrar dan sizlere göstermiş olabilir, aslında inmek , görmek yer altı gibi simgelerde keşif , anneyi namaz kılarken görmekte şu şekilde düşünmek rüyanın sağlığı açısından daha iyi geri dönüşüm evresi hayatınızda bir şeyler geri dönüşüm gibi tekerür edebilir eskiyi ver yeni yi al bu kaybedilen sınav olabilir ama önünüze daha iyi bir fırsat çıka bilir sevgilinizden ayrılırsınız ama bir bakmışsınız gerçek aşkınızı bulup evleniyorsunuz bunun gibi çağrışımları olduğunu düşünüyorum bu rüyanın. Son olarak da bir yer ve dört taraflı kısmı da diikat çekiyor kendi hayatın ile ilgili karmaşık bir denklem olabilir göremediğin ama dört ayrı çözümü de var denemen gerekiyor diyede düşünüyorum.
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Annem değil ananem için bana öldü demişlerdi ben de yaşıyor bulmuştum namaz kilarken
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
Eksik yazmış olabilirim .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
Klavye degistiyor harfleri bazen .

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 52 okuma
Elis arya 25 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Elis arya Karabasan (47 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 87 okuma
Adams 27 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (11.5k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 42 okuma
+5 oy
1 yorum 51 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

380 Aktif
0 Üye ve 380 misafir
Bugün : 3971
Dün : 24035
Toplam : 36193956
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...