Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
130 okuma
Ssena Rüya kategorisinde Karabasan (162 puan)  
merhaba.. rüyamda kuzenimle bir camideyiz yanyanayız kuzenim bana gel imamın arkasına gidelim diyor fakat imam namaz kıldırdığı yerin bir saf gerisinde duruyor bizde arkasına geçiyoruz daha sonra kafamı sağa çeviriyorum hemen hemen herkesin tanıdığı ünlü bir alim görüyorum, yanlış hatırlamıyorsam selamlaşıyoruz ve alim imamın namaz kıldırdığı en ön safa geçiyor namaz kıldırmak için tam o an kuzenim alimin sırtına ceket mont tarzı birşeye giydirmek için yanına gidiyor daha sonra uyanıyorum.. hayırlara vesile olur inşallah :) (ben erkeğim)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
o kadar yanlış anlaşılmalardan sonra ben erkeğim yazman :))))
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
benim anlamadığım kısım , alimin üzerine neden onları giydirmek istiyor.
Ssena Karabasan (162 puan)  

:)) bilmiyorum neden ceket giydirdiğini yorum sende artık :)) @Üstat_Simuy_Alaca

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyan tam da kılıf giydirmek manası taşıyor gibi geldi bana bu rüya ikiye ayrılır olumlu ve olumsuz ;
olumlu taraflarını kısaca anlatayım cami , namaz kılmak , alim hayırlı simgeler alime çeket vermek yani giydirmek istemek ,ise mal yardımı yapmak  baba tarafından gelecek hayırlı mal da olabilir topluluk içinde açıklama yapmak , topluma karşın önemli bir duyuru yapmak ya da önemli bir duyum almak rehberlik ve danışalacak kişiler aramak kişilerin hacetleri ar ise dilek istek gibi bu gibi isteklerini gerçekleştirmek içinde önemli bir kişiye danışmak , birde ünvan hayır sever yada başarılı birinin yanında tanınan güvenilir birinin yanında çalışmak , gibi olumlu simgesel yorumları var .

olumsuz yorumu ise yani rüyalar olumsuz olumlu diye ayrılmaz ama her simgenin anlamı ve manası hem derin hem uzun oluyor bizler de kahin değiliz ki simgeler ne anlama geliyor kişiler için simgeler geniş bir yorum alanı kaplıyor ben eski tarihdeki simgesel yorumlardan baz alarak değerlendiriyorum eskisi gibi uzun detaylı yorum yapmıyorum kişiler katılım sağlamıyor rüyalar çoğu insanın ilgi alanı olmuyor olumsuz demek de burada rüyanın her iki anlamının da olabileceği bize iyi mesajlar veriyor gibi dursa bazen uyarı ikaz simgeleri de olabiliyor  rüyanın eksi yönleri ise bir iş yada iş başvurusu yatırımı yüksek maliyeti yüksek bir plan finansal yatırım alım satım gibi konularda danışılan kişilerin güvenilir olması aksi takdirde hilebaz kişiler kandırması , manevi ruhsal içsellik anlamında dengesizlik yardım hayr yapılacak kişilerin gerçekten güç sahipleri olması gibi hilekar kişilere danışılmamlı size rehberlik yapan kişinin tanıdık bilenen ve güvenilir kişiler olması bu hayatınız her alanında geçerli ,
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
aslında çok uzun yazar ım da kısa yazmak zorunda kaldım ,  birde kılıf giydirmekten kastım burada dikkatimi çeken unsurlarda var sen değil kuzenin çeket giydirmek için gidiyor burada kılıf giydirmek yine kişinin önüne geçen ve üzerini kapatmaya yönelik bir durum gibi geldi gerçek ve doğru bilginin saklanması durumu mu yoksa alime cami din görevlilerine bir şeyler armağan etmek iylik bulup iylik yapmak manası taşıyor rüyada hangisine daha yakın anlayamadım kuzeniniz hangi maksatta gidiyor alimin yanına . His bilgi siz o ara rüyada tam ne hissetiniz ?
Ssena Karabasan (162 puan)  
yani iyi bir hisle uyandım aslında ceket de değil imamların giydiği cübbe gibi bir şeydi onu giyip namaz kıldırmaya geçti cübbe olduğunu düşündüm ve iyi bir hisle uyandım..:)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
yani imamların sarık ve cübelleri vardır , burada net yazmamışsın mont tarzı çeket tarzı demişsin ama yinede anlamda  fazla kayma olmaz alim olan kişiye verilen imamlık cübessi ve bunun kuzeninin vermesi haneyi ilgilendiren erkeklerin yeni işler gibi iş fırsatları yeni düşünce ve fikirleri hayata geçirme gibi birde önemli birine danışmak erkeklerin birbirlerine karşı yardım ve destekleri tecrübeli birinin aile üyesinde meslek tecrübesi oolan kişinin rehberler doğrultusunda yeni bir derece alması gibi genelde finansal anlamları olan bir rüya gibi geldi bana .
Ssena Karabasan (162 puan)  
teşekkür ederim güzel yorumun için hayrolur inşallah :)

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 112 okuma
Ssena 13 Şubat 2022 Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (162 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 117 okuma
+4 oy
1 yorum 113 okuma
Battalhun 31 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Battalhun Karabasan (220 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 104 okuma
+10 oy
6 yorum 1.5k okuma
+7 oy
6 yorum 190 okuma
~}çu 27 Haziran 2021 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 145 okuma
sedabulut 5 Haziran 2021 Rüya kategorisinde sedabulut Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 173 okuma
+3 oy
3 yorum 159 okuma
Ssena 18 Nisan 2022 Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (162 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 59 okuma
Hilalk96 21 Şubat 2022 Rüya kategorisinde Hilalk96 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

147 Aktif
0 Üye ve 147 misafir
Bugün : 7129
Dün : 16064
Toplam : 41733760
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...