Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
58 okuma
Mihrazzdmrr Rüya kategorisinde Karabasan (261 puan)  
Şöyle Başlıyım Koltuk da oturuyorum camda siyah çarşaflı boyu uzun yüzü duman gibi simsiyah aşırı kıllı 4 tane varlık (Birşeye benzetemediğim için varlık diyorum) görüyorum ve onlar sanki beni içeriye al diyorlar bende camı açtığımda içeri geliyorlar ayakları ters içeri girince boyları ufalıyor cüce gibi oluyorlar ve sanki ateşten bir duman gibi dolanıyorlar biri yanıma geliyor ve bana birşey diyor şöyle diyim savf tamut gibi bişey internete yazdığımda arapça çıkıyor ama ne yazdığını bilmiyorum sonrasında ise bu kelimeyi diyince tekrar ediyor ediyor ve muskaya benzer şeylerin olduğu bi ev görüyorum sanki dedemin evi gibi öyle hatırlıyorum muskayı elliniyince  bir boşluğa düşüyorum bi kadın geliyor etrafta aynaların olduğu bir yer bembeyaz güzeller güzeli ama görünce bi anda da yüzünde kurtlanma oluyor ve aynalar kırılıyor kadın  iğrençleşiyor ve bi anda boğuluyor oluyorum zaten o anda da uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
merhabalar sevgili okurum, üzerinize size karşı kötü enerjiler oluşturmak , sizi etkilemek ve sizi huzursuz etmek için bir takım enerji saldırısı olmuş bu gibi rüyalardan sonra arınma işlemi yapmak gerekir uzun süre rahatsızlık duyuluyor ise , arınmalar yine ibadet ve kişiye özel şeylerle yapılması daha olumlu düşmanlığından korktuğunuz insanlardan uzak durmalı  , ortak işler ile uğraşıyorsanız diyolog kurduğunuz yakın kişilerden size karşı kin ve nefret bbesleyen şüpelendiğiniz kişilerden uzak olmak sır vermemek de önleyici tedbirdir bazen haset ve kindarlık gibi kötü art niyetli düşünceli insanlar büyüye büyücüye başvura biliyor ,manevi rahatsızlıklar devam ediyor ve artıyor ise alanında uzman kişilere danışmak daha olumlu , ama korkmayın ve irade gücünüzü kaybetmeyin .
+2 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (81.0k puan)  
Rüyanizin  bir tabiri yok çünkü bu bir rüyadan ziyade sizi uyku halinizdeyken enerjisel varliklar sizi korkutmaya çalısmıs. Bu tarz varliklar insanların iradesinin zayıf olduğu zamanlarda rüyalarda ortaya çıkıp insanları rahatsız edebiliyorlar hata yaptikları ilüzyonlar ve manipülasyonlar  sayesinde insanlarla dalga geçebiliyorlar. Ne kadar bunun uzerine düsünurseniz bu durum devam eder ama korkulacak bir şey yok bence. Insanoğlu tüm yaratiilanlardan üstündür. Kadın ayna ve yüzde kurtlanmadan bahsetmissiniz bu direk o varliklarin sizinle alay etmesi yani ciddi bir durm değil geçici bir durum. Maneviyatinizi güclendirip dua okuyabilirsiniz. Yatmadan önce elinizi yuzunüzu ya suya yada toprağa değdirmeniz faydalii olabilir

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 111 okuma
+5 oy
2 yorum 79 okuma
+4 oy
1 yorum 76 okuma
+8 oy
9 yorum 138 okuma
+5 oy
3 yorum 141 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (646 puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 109 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

434 Aktif
0 Üye ve 434 misafir
Bugün : 4979
Dün : 24035
Toplam : 36194964
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...