Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
24 okuma
Mihrazzdmrr Rüya kategorisinde Karabasan (160 puan)  
Şöyle Başlıyım Koltuk da oturuyorum camda siyah çarşaflı boyu uzun yüzü duman gibi simsiyah aşırı kıllı 4 tane varlık (Birşeye benzetemediğim için varlık diyorum) görüyorum ve onlar sanki beni içeriye al diyorlar bende camı açtığımda içeri geliyorlar ayakları ters içeri girince boyları ufalıyor cüce gibi oluyorlar ve sanki ateşten bir duman gibi dolanıyorlar biri yanıma geliyor ve bana birşey diyor şöyle diyim savf tamut gibi bişey internete yazdığımda arapça çıkıyor ama ne yazdığını bilmiyorum sonrasında ise bu kelimeyi diyince tekrar ediyor ediyor ve muskaya benzer şeylerin olduğu bi ev görüyorum sanki dedemin evi gibi öyle hatırlıyorum muskayı elliniyince  bir boşluğa düşüyorum bi kadın geliyor etrafta aynaların olduğu bir yer bembeyaz güzeller güzeli ama görünce bi anda da yüzünde kurtlanma oluyor ve aynalar kırılıyor kadın  iğrençleşiyor ve bi anda boğuluyor oluyorum zaten o anda da uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (361k puan)  
merhabalar sevgili okurum, üzerinize size karşı kötü enerjiler oluşturmak , sizi etkilemek ve sizi huzursuz etmek için bir takım enerji saldırısı olmuş bu gibi rüyalardan sonra arınma işlemi yapmak gerekir uzun süre rahatsızlık duyuluyor ise , arınmalar yine ibadet ve kişiye özel şeylerle yapılması daha olumlu düşmanlığından korktuğunuz insanlardan uzak durmalı  , ortak işler ile uğraşıyorsanız diyolog kurduğunuz yakın kişilerden size karşı kin ve nefret bbesleyen şüpelendiğiniz kişilerden uzak olmak sır vermemek de önleyici tedbirdir bazen haset ve kindarlık gibi kötü art niyetli düşünceli insanlar büyüye büyücüye başvura biliyor ,manevi rahatsızlıklar devam ediyor ve artıyor ise alanında uzman kişilere danışmak daha olumlu , ama korkmayın ve irade gücünüzü kaybetmeyin .

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 99 okuma
+4 oy
1 yorum 69 okuma
Battalhun 31 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Battalhun Karabasan (-38 puan)   yazdı
+7 oy
9 yorum 123 okuma
+4 oy
3 yorum 126 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (532 puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 97 okuma
+5 oy
3 yorum 67 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

409 Aktif
0 Üye ve 409 misafir
Bugün : 19336
Dün : 23757
Toplam : 35180216
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...