Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
74 okuma
Sena Derler Rüya kategorisinde Karabasan (85 puan)  
Tahmini olarak bir hafta önce falan görmüş olduğum rüya. O yüzden bazı yerleri aklımda değil.

Rüyamda gece vaktiydi. Dedem: kardeşim ve benden okuldaki bir yeri çimento ile onarmamızı istiyordu. Bizde dediği gibi okula gittik ve okulun tam karşısındaki demir kapının üzerindeki bir yeri çimento ile onarmaya çalışırken okuldan bir görevli geldi. Ne yaptığımızı, böyle şeyleri yapamayacağımızı falan söyledi. Biraz da azarladı. Bende dedemin böyle istediğini söyledim ama görevli inanmadı. Sürekli, “hadi, hadi göster kim istemiş, isteyen kimmiş!?” falan diyordu.
Bende görevliyi dedemin yanına götürdüm ve her şeyi açıklamasını istedim. Görevli dedemi görünce yumuşadı ve saçma bir şekilde ona sırnaşmaya falan başladı?  O sırada da babam iş için bir yere gitmesi gerekiyordu. Yanında tanımadığın bir ya da bir kaç adam vardı sanırım.
Bende onunla gelmek istedim ve arabasına bindim. Yarı yolda inmek istedim ve indim. İndiğimde sabah olmuştu. Her taraf gün ışığı ile dolmuştu. Ayrıca çok ilginç, içerisinde insan olmayan bir sokağın içinde inmiştim. Sokak boyu, üzerinde birbirine bitişik mobilde dükkanları, restorantlar,
marketler vs vardı. Sokağın zemini temizdi. Fakat sokakta üst üste, yan yana yığılmış karton kutular vardı. Etrafıma şaşkınlıkla bakarken bir anda yol üzerindeki bir kutuya takılıp düşecekken benim gibi yalnız dolaşan tanımadığım bir erkeğin tuttuğunu ve bana sarıldığını fark ettim
Çok iyi hissettim. Sokağı birlikte yürümeye başladık.
Ardından içecek almak için bir restorana girdim. Fakat karşılaştığım çocuk girmedi. Yüksek sesle ismimle hitap edip oraya girmemem, hemen geri dönmem gerektiğini söyledi. Bende nedenini sordum. "Orada bir şey düşürecek olsan, ya da kazayla dökecek olsan çok ciddi tehlikeler oluşurmuş" Aldırış etmeden kendime güvenle sadece içecek alıp geleceğimi söyledim ve çok çirkin, kırmızı dağınık saçlı, açık seçik kıyafetler  giyinmiş yüzü oldukça çirkin bir kadın gülerek bana, çok ince tutmasının zor olduğu bardakların içerisinde azıcık bir içecek verdi. Bende full dikkat içecekleri alıp sevinçle dışarı çıkmayı başardım.


Ama rüyamın sonrasını hatırlamıyorum.
Yorumunuzu bekliyorum teşekkürler ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Güzel bir rüya, bunlarla epey dikkatli ilgilenmek ve incelemek gerekiyor. Daha güncel rüyalarınız varsa artık onlara nasip diyelim yorum için.

İlgili rüyalar

+9 oy
4 yorum 197 okuma
Likya 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (456k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 71 okuma
Cemilenur 9 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde Cemilenur Karabasan (887 puan)   yazdı
+30 oy
6 yorum 494 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 92 okuma
Casablanca 5 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Casablanca Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 104 okuma
+2 oy
1 yorum 79 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

391 Aktif
0 Üye ve 391 misafir
Bugün : 4990
Dün : 20537
Toplam : 41920804
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...