Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
75 okuma
Esra Karaoglu00 Durugörü kategorisinde Karabasan (91 puan)  
Merhaba.
Rüya mıydı, değil miydi bilemediğim için ayrıntıları ile herşeyi yazıyorum;

Çok stresli, çok üzüntülü ve ağlamalı bir gün geçirmiştim. Öğlenden sonra yattığım gibi uyuya kalmıştım. Çok yorgun ve bitkin hissediyordum. Ölü gibi uyuyordum resmen. Fakat sonradan kalkmam gerektiğini bildiğim için kalkmaya çalıştım. Bilincim yerindeydi ama o kadar yorgundum ki gözlerimi bile açmak istemiyordum. Saatler sonra,
vücudumun biraz daha dinlendiğini hissettiğimde gözlerimi yavaş yavaş açtım. Yerimden kalkmak için bacağımı hareket ettirmeye çalıştım ama hareket ettiremiyordum. Vücudumun diğer bölgelerinide hareket ettiremiyordum. Çok korktum ve anneme seslenmeye çalıştım ama sesimde çıkmıyordu.. Ne kadar bağırmaya çalışsam da sesim çıkmıyordu. Bilincimin yerinde olduğunu düşünüyorum. Çünkü besmele çektim ve yan odada oturan annemleri, duvara bacağımla vurarak yardıma çağırmayı bile düşündüm. Onuda denedim ama yardım çağıramadım, hiç bir şekilde ne sesim çıkıyor, ne de vücudumu hareket ettirebiliyordum.  Bedenim felç olmuştu resmen. Nefes alamadığımı düşündüm. Üstümde dev bir şey oturuyormuş gibi bunalıyor, ağırlık altında kalıyor gibi hissettim.

En sonunda ani bir hareketle birden yatağımdan doğruldum ve derin bir nefes aldım. Bu sefer hareket edebiliyor sesim çıka biliyordu.
Rüya mı gördüm yoksa karabasan dedikleri uyku felçi mi yaşadım? Rüyadan sıçrar gibi değildi, ama bir yandan da rüyadan sıçrayan birinin tepkisini gösterdim.
Anlayamadığım için bilen birine sormak istedim.
Yaşadığım şey tam olarak nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (383k puan)  
yani değerli üyem , bunu yorumlamak bana göre zor sorsan her birimizin bir fikri bilime dayalı köşe yazısı vardır , ama bana  göre ise üzüntünden kendini kasman duygusal geçişten kaynaklı bir durum yaşamaşsın insanlardan mutlu iken enerjileri aynı telefonların jarsı gibidir sen 70 lik enerjidesindir birden üzüntü yollu 45 lik enerjiye düşmüşsündür bünyen anında bu değişen enerji haline bazen ayak uyduramaz bu gibi üzüntüler de negatif enerjileri çok çabuk çeker senin üzüntü enerjine siyah bir kelebek gibi konmak ister ama mutlu cesur ve pozitif oldun mu bir bakarsın karanlık dağılmış yerine bembeyaz kelebekler konmuştur korkulacak bir şey yok ama bunaldığın zamanlar su ile konuş suya dualar oku anlını yıka su sana iyi gelecektir su sesleri dinle merak etme korkulacak bir durum yok :)
+2 oy
eda123. Rüyazede (1.3k puan)  
rüya olabilir. rüya icinde yaşadıklarınızı hissetmişsiniz .ruyalarimizda genelde bağirmaya calisinca sesimiz cıkmaz .ya da korkarsak kacmaya calissak koşamayız hızlica

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 143 okuma
+21 oy
2 yorum 177 okuma
+31 oy
8 yorum 272 okuma
+26 oy
1 yorum 154 okuma
Aysesultan 8 Mart 2020 Rüya kategorisinde Aysesultan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+16 oy
2 yorum 158 okuma
Parzival 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+40 oy
10 yorum 358 okuma
+4 oy
2 yorum 53 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

342 Aktif
2 Üye ve 340 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19855
Dün : 28498
Toplam : 37304501
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...