Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
46 okuma
Akrepsel Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (20.3k puan)  
merhaba rüyamda yine sevdiğim kişinin iş yerine gidiyordum. :) onu görmek için.
arkadaşımla giriş kısmında onu görüyordum. güvenlik kim olduğumuzu tanıdığı için izin veriyordu. içerideki güvenliğe ise kim olduğumuzu söylerken o da geldi ve bir kağıt bıraktı, giderken güvenlik bir şeyini unuttuğunu söyledi.

bende kendim vereyim demiştim ve yanına gitmiştim. arkasından pardon demiştim. dönünce kağıdı verdim. ayrıca not kağıdı sarı ve üstünde sayılar yazıyordu. 9 ve 2 dikkatimi çekmişti öyle hatırlıyorum.
o da bana sağol canım demişti ve baya şaşırdım bende kolay gelsin derken sürekli canım demesini düşünüyordum.

sonra bir şeyler oldu ve odasına gittik. onun yanına oturdum. bir şeyler konuşuyorduk. ona tamamen kendimi açmıştım.  koluna girip bence sevgili olmayı deneyebiliriz diyordum. o da dinliyordu. cevap veriyordu ama hatırlamıyorum. ne evet ne hayır dedi. biraz daha oturup, konuştuktan sonra gitmiştim.

yorumlarsanız teşekkürler :)
Murattt Rüyazede (1.0k puan)  
Özlediğin anlamına geliyor olabilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (361k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum genelde simgeleri değerlendirmek daha iyidir bana göre yani aşk plaotonik sevdiğim diyerek başlayan rüyaları pek yorumlamayı sevmem duygulardan doğan rüyalardır onlar :) hadi bakalım rüyana , kağıt bırakması ve güvenlik burada kişi ile iletişim kurma isteği ama dünyevi sorunlar dünyevi korkular açılamamak gibi korkuların ön plana çıkması durumu rüyan , yani iletişim kurma eylemi o kadar güçlü ki artık rakamlar bile görülmüş bu rakam lar tarih vakit zaman dilimi olabilir bu zaman dilimleri arasında iletşim kurula bilir (TABİ BU BİR OLASILIK ) ÇÜNKÜ RÜYALAR DA beynimiz bazen devreye girer ve der ki kişiye istediği en çok hayal ettiği şeyi göstertiğim yani kendiliğinden olmayan ilahi kaynaklardan zihnine akan rüyalar değil de beyninin sana göstermek istediği için de bu tarz rüyaları görürüüz çünkü fazla enerji veririz düşünüzürüz ve kodlarız çünkü seviyoruzdur , ama bence iletişim mevcut gibi.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (20.3k puan)  
yorumun için çok teşekkürler üstat :) evet bence de bilinçaltı ile ilgili ama farklı bi enerji verince yazayım dedim. :) tekrardan teşekkürler

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 31 okuma
+7 oy
1 yorum 1.9k okuma
crysania 2 Mart 2020 Tabir kategorisinde crysania Rüyakar (2.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

391 Aktif
0 Üye ve 391 misafir
Bugün : 20707
Dün : 23757
Toplam : 35181586
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...