Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
173 okuma
Rum Rüya kategorisinde Karabasan (323 puan)  
Öncelikle selamlar.

Rüyamda oda arkadaşımı gelinlikle görüyorım. Ama bir yerden kaçmak için giymiş ve saklanarak gidiyor. Yanında da bir erkek var ama kaçmak için birlikte hareket ediyorlar. Bi bağları yok. Bizim de diğer bir arkadaşla onu kurtarmak için çok yüksek bir merdivene çıkmamız gerekiyor. Merdivenlerin arasından düşme tehlikesi var ve benim başım dönmeye başlıyor va midem bulanıyor. Düşeceğimi anlayıp yanımdaki arkadaşa tutunmaya çalışıyorum. Son basamak çok uzun aralıklı. Gelinlikli arkadaş da tam merdivenin altındaki alanda bekliyor. Ben de onun üzerine düşmemek için son gücümle basamağı geçiyorum. En sonunda da bir şey yapıp yukarıda aşağıya geri indik. Aşağıda arkadaşın yanına gittiğimizde bana "bir an düşeceksin sandım" diyor. Kızın üzerindeki gelinliği alıyorum ve yanındaki çocukla birlikte kızın suçunu üstleniyorum. Çocukla beraber giderken şeytana yakalanıyoruz. Şeytana bir ters yapmışlar ve o yüzden saklanıyormuşlar. Bizi alıp çok yüksek bir apartmanda üst katlardan birinde beni, birinde de çocuğu çalıştırmaya başlıyor. Görevimiz ise ayrı katlarda bulunan işlerden kovulmamak. Kovulursak ölürüz. İşteki insanlar sürekli kovmaya çalışıyor ama kovamıyor. Hatta yanımdaki çocuk aşağı kattan benim yanıma geliyor ve diğer işçilere mesainin bittiği yalanını söyleyip gönderiyor. Tek başımıza kalıyoruz. Yanımdaki çocuğun telefonu çalıyor ve arayan da şeytan. Bir da asla bunu yapmamamız konusunda uyarıyor. Sonra bir şekilde bir yerden annem geliyor ve bizi oradan kurtarıyor. Ormanın ve yeşilliklerin içine doğru giderken tanıdık bir ceset görüyoruz. Sırt üstü duruyor. Çevirince de çocuk "bu ölmemiş farklı bir yaşam formuna geçmiş" diyor. Ormanın içine yürürken uyandım. Çocuk hafif esmer siyah saçlı birisiydi ve tanımıyordum ama onun dışındakiler hep tanıdıktı. Çok garip bir sıkıntı ile uyandım. Çok merak ediyorum tabirini.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüyagibiherhatıra Karabasan (762 puan)  
Rüyada şeytan dost görünümlü düşmana, sahte davranışları olan biri anlamına gelir. Arkadaşınızı korumak istediğiniz kişiyle bi bağlantısı olabilir. Onu kötü olaylardan da korumak için kendinizi adamış olabilirsiniz. Ayrıca rüyada ceset görmek her ne kadar rahatsız edici de olsa, parasal kazança, başarıya tekamül eder

İlgili rüyalar

+6 oy
4 yorum 203 okuma
+7 oy
2 yorum 168 okuma
+3 oy
1 yorum 86 okuma
+5 oy
1 yorum 164 okuma
+31 oy
6 yorum 854 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
+3 oy
4 yorum 165 okuma
Melekk8999 2 Nisan Paranormal kategorisinde Melekk8999 Karabasan (286 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

170 Aktif
0 Üye ve 170 misafir
Bugün : 13275
Dün : 25119
Toplam : 46134154
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...