Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
105 okuma
Alisa mina Rüya kategorisinde Karabasan (280 puan)  
düzenledi
Genellikle rüyalarım da rahmetli babannemi görürüm ve her zaman da evinde görürüm ve kendisini çok severim her zaman da dua ederim. Rüyamda yine rahmetli babannemin evindeydik babannem mutfakdaydı ve yanına gidiyordum napıyorsun burda diye soruyorum yatmayacakmısın sanki iyi değilsin gibi bir şey diyorum hastayım diyor neyin var dediğim zaman bir şeyler anlatıyor hastalıkla ilgili kan man bir şeyler diyor sanki aslında detaylı anlatıyor ama idare ederim gibi bir şey diyor tam olarak hatırlamıyorum. O sırada cam açık ve ya akşam ya gece karanlık camı kapatsana diyorum babanneme yatıcaz gibi bir şey söylüyorum babannemin orda ne dediğini tam hatırlayamıyorum ama camı kapatıyorum. Sonra diğer cama bakıyorum açık giriş kat olduğu için demir yok bu camda demir vardı diyorum kendi kendime sonra bakıyorum demir var yaklaşıp dışarıya çok dikkatli baktığım sırada uyandım ezan sesiyle. Babannem ile ilgili rüyalar olduğu zaman çok takılıyorum çünkü banannemi kaybetmeden bir gün önce yine rüyamda anlamlı bir şekilde görmüştüm ve ertesi gün ölüm haberini almıştım ve öldükten sonra da uzun süre görmüştüm. Rüya anlamlarına baktığım zaman bir tane olumsuz rahatsız edici anlam gördüm ama diğerleri hep çok iyiydi fakat bir başkasının rüya detayıyla yorumlamasını daha çok isterim. Şimdiden çok çok teşekkür ederim yorumlar için saygılar.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Babaannen sana bazı konularda tavsiye ve işaret vermeye devam ediyor. Camı açmak veya kapatmak bence enerji kayıplarını durdurmak veya yeni bakış açıları kazanmakla ilgili imgeler gibi geldi.

İlgili rüyalar

+13 oy
2 yorum 170 okuma
+9 oy
1 yorum 116 okuma
Şeyma 14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Şeyma Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+31 oy
6 yorum 666 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 171 okuma
Adams 25 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (21.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

108 Aktif
0 Üye ve 108 misafir
Bugün : 11084
Dün : 11885
Toplam : 44772827
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...