Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+14 oy
241 okuma
Ayşeela İstihare kategorisinde Karabasan (845 puan)  
1 senedir evlilik düşündüğüm çocuk için istihare yaptım. Dar bir sokakta gece vakti ben ve annem hasta gibi yatıyorduk sanki delirmiştim ben anneme sariliyodum. Arkadaşım odun sobası kuruyodu. Ama bu çocukla yeni tanistigimda yine bir çok kez istihare yaptım çok güzel şeyler gördük nehir, ağaç,yeşillik,bebek gibi.. Hayırlı olduğunu düşündüm. Ama şimdi cocukla sorunlar yaşıyorum ailesiyle ilgili şimdi istihare yapınca bu tür karışık rüyalar gördüm. Acaba istihare anı mı anlatiyor. Biz çocukken iyiyken iyi şeyler gördüm şimdi kavgaliyken kötü şeyler görüyorum. Arkadaşım da şimdi istihare yaptı kırmızı gökyüzü görmüş

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+15 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
evlilik aşamasına gelin öncelikle istişareler ve karar verilip daha sonra karar verilemediği zamanda istihareye başvurulur şu an istihare için erken. ayrıca rüyalar daha çok zihin karışıklığı günlük olaylar sebebiyle karmaşık olyurlar buradan anlamlı yorum çıkmayacaktır. istihare hakkında diyanetin sayfasından bilgi alınız zaten tek bir hadis vardır konuyla alakalı
+14 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Tabiki duygu durumun ve ilişki durumun, içindeki şüpheler istihareyi etkiler. Bu yüzden de rüyalarının değişmesi normaldir. Ama rüyana göre zaten seni zorlu durumlar bekliyor diyebiliriz. Hayırlı mı hayırsız mı olduğuna karar veremem bunu kalbine sormalısın. Sezgilerin güçlü olduğu için sezgilerinizi dinlemenizi tavsiye ederim her zaman.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 39 okuma
+12 oy
3 yorum 208 okuma
+14 oy
5 yorum 186 okuma
+4 oy
2 yorum 97 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

116 Aktif
0 Üye ve 116 misafir
Bugün : 3777
Dün : 11186
Toplam : 44825925
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...