Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+13 oy
105 okuma
Mela ihsare Rüya kategorisinde Karabasan (148 puan)  
Rüyamda 11 ay önce vefat eden Dedem gelmiş annannemin evine diyorum nasıl geldin dede alfabeyi unutmuşum dedi sonrasında ipi ayagın assagıdan bağladılar gibi bişey dedi çıktım geldim dedi anlamadım tırnakları morarmıştı. Sonra dedeme sarıldım canımıniçi  sen bizi hiç incitmedin toprakta seni incitmedin dedim güzel kızım benim dedi. Boynunamı sarıldım sırtına doğrumu net hatırlamıyorum. (hep dedemle büyüdüm sayılır hepimiz aynı apartmandayız uyumadan öncede dedeme dua etmiştim)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
allah allah ne değişik bir rüya öyle ,sen anlamamaışsın ama bende anlamadım . Yazım yanlışları nokta nerde virgül nerede bende bir şey anlamadım .
Fearless Karabasan (864 puan)  
Çok ilginç bir rüya
Betkoc Karabasan (227 puan)  
@Üstat_Simuy_Alaca ben çözdüm gibi.Rüyasında 11 ay önce kaybettiği dedesini görmüş.Dedesi diri biçimde anannesinin evine gelmiş.Dedesi alfabeyi unuttum demiş.Nasıl geldin dede diye sormuş.Dedeside ipi ayak kısmının altından bağlamışlar çıktım geldim demiş.Dedesinin tırnakları mormuş.Sonrasında dedesine sarılıp sen bizi incitmedin toprakta seni incitmesin demiş.dedeside güzel kızım benim demiş.Dedesiyle hep beraber büyümüş aynı apartmanda yaşıyorlarmış.Uyumadan öncede dedesine dua edip uyumuş.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
bana böyle üyeler gerekli :) şimdi anladım :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+10 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Rüyanda vefat etmiş dedenin seni ziyarete geldiğini düşünüyorum. Vefat etmiş olmaları onların rüya bedenlerinin de yok olduğu anlamına gelmez. Fiziksel olarak belki yoklar ama enerjisel olarak hayatlarına devam ediyorlar. Umarım ziyaretleri sıklaşır ve bilgeliğini deneyimlerini seninle paylaşmaya devam eder.
Önay Akın Uzman Yorumcu (25.6k puan)  
Kesinlikle
+6 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (373k puan)  
merhabalar sevgili okuyucu , bu rüya bir nevi bağlantı rüyası gibi manevi anlamda , görme duyguları paylaşma iletişim kurma duaya icabet ve gönül borçlarını rüyada ruhsal olarak tamamlama , birikmiş duyguları aktarma gibi konuları anlatıyor ve ip ve bağlama zaten iletişimi sağlamak için bir görevi olmuş rüyada iletişim araçı gibi bir nevi özlem gidermek ,gibi bol bol dua etmekte yarar var .
+1 oy
Ruya zamani Karabasan (472 puan)  
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insAllah.....   .................................. ...........................................

İlgili rüyalar

+13 oy
5 yorum 105 okuma
+7 oy
3 yorum 100 okuma
+5 oy
2 yorum 58 okuma
Bubilim 11 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+21 oy
2 yorum 168 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

21.0k düş-ünce

7.5k üye

415 Aktif
0 Üye ve 415 misafir
Bugün : 4837
Dün : 24035
Toplam : 36194822
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...