Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
35 okuma
Akrepsel önce Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (20.4k puan)  
Merhaba. Rüyamda en dikkat ettiğim kısımdı. Yeşillikli geniş bi yerdeyim. Karşımda tren rayları var. Sürekli tren geçiyor ve ben izliyorum. Trenler çok güzeller. Renk renk ve normalden boyları büyük.

Büyüklükleri iki trenin üst üste olduğu kadar. Bi tren pembe deseni vardı. Diyordum işte bu benim trenim falan beğenme maksadında diyordum.

Rüyamda detaylar var ama gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Yorumlarsanız sevinirim.
Akrepsel önce Rüya Yorumcusu (20.4k puan)  
Birde son kısmında bi adam ile konuşuyoruz. Arkadaşım ile ama adama yalan söylüyoruz bi konuda kendimizi kurtarmak için. Adam bi anda benim staj yaptığım yerdeki adama benziyor. Sohbet etmeye başlıyoruz. Bize hayatından bahsediyor. Karısı hasta imiş. Gerçekte evli değil galiba bu arada. Dahası 6 çocuklarının olduğunu öğreniyoruz o da doğruluyor. Çok şaşırmıştım ama onların adına sevinmiştim. Karısıda iyileşmiş diye hatırlıyorum
Akrepsel önce Rüya Yorumcusu (20.4k puan)  
@mustafaharputi yorumlar mısınız 

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (341k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum , rüyada tren görmek  sizin rüyanız için ; kısa süreli zamanda gerçekleşecek peşpeşe sizi ve ailenizi sevindirecek olayların olacağına işaret ediyor olması çok yüksek renkli ve büyük boy yeni hobiler ,yeni yerler ,yeni keşifler, bir yerden bir yere geçerken harika bir ilham ile müjdelenmek , yeni ve renkli haberler olumlu sonuçlanacak belgeler ve devlet işleri gibi kısa süreli ama  sizi sevindirecek haberler bütünü olması rüyanın çok yüksek.

sevgilerle ÜSTAT
+1 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Trenle yolculuk yapıyor olsaydın ağır ama sağlam adımlarla ilerlediğin bir işi bir ilişkiyi temsil ederdi de. Bu şekilde trenleri görüyor olman belki etrafındaki bazı kişilerin arkadaşların işlerindeki ilerlemeleri gözlemlemen ve bazılarına sempati duyman anlamına geliyor olabilir.

İlgili rüyalar

+8 oy
3 yorum 109 okuma
Ayaz 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+16 oy
8 yorum 140 okuma
+4 oy
2 yorum 63 okuma
+3 oy
1 yorum 26 okuma
+11 oy
1 yorum 62 okuma
Akrepsel 25 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (20.4k puan)   yazdı
+11 oy
10 yorum 87 okuma
Akrepsel 15 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (20.4k puan)   yazdı
+1 oy
5 yorum 69 okuma
+1 oy
5 yorum 68 okuma
26 Eylül 2021 Rüya kategorisinde misafir   37 122 271 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

429 Aktif
0 Üye ve 429 misafir
Bugün : 1745
Dün : 28259
Toplam : 32506678
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...