Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
93 okuma
Nur6 Rüya kategorisinde Karabasan (450 puan)  
Bir topluluk içerisindeydim, aklımda ders çalışma olarak kaldı öyle hatırlıyorum ama emin değilim. Aynı zamanda bir ortamdaydık toplanmış şekilde, alkollerimiz vardı takılacaktık öyle planlamıştık. Sonra babam geldi, alkolü henüz içmemiştik babam gelince de sakladık ve aklımız oradaydı acaba full bizimle mi kalacak diye düşünüyorduk, içemeyecek miyiz diye. Sonra babam bir anda öldü gibi oldu, nefes yok hareket yok panik olduk Ne olacak şimdi ne yapacağız diye düşünüyorduk sonra bir yere gittik ve geri geldik babam yaşıyordu, neyse bize öyle geldi herhalde diye çok takılı kalmadık bu duruma. Ortamdan bir kız beni çağırdı çıkalım burdan diye, babama da bir yere gidip geliriz dedik ama neresini söylediğimi hatırlamıyorum. Babamın yanından ayrılıp alkol içebileceğiz sanırım diye geçiriyorum içimden fakat öyle bir şey olmuyor. Lavaboya gitmiştik sanırım ve kız bana iyi ki geldin, senin gelmenden güç alıyorum kendimi daha çok motive hissediyorum sen benim güç kaynağımsın tarzı şeyler söyledi çok içten bir şekilde. Çok duygulandım ve birden ağlamaya başladım, tebessümle neden ağlıyorsun dedi. Sonra oralar nasıl olduysa geçti ve bir anda Galatasaray stadındaydım, ailem ve bir çok kişi ile beraber, belki akrabalar da dahildi. Stadın arka kısmında gizli bir oda varmış orada oturuyorduk, düğün varmış küçük abim oraya gitmiş. ben de stadda fotoğraf çekinmek istiyorum o yüzden büyük abimle o odadan çıkıp stadın içine giriyoruz, beyaz oturakların olduğu yerde çekinmek istiyorum ama insanlar var orda, onların çıkmasını bekliyorum o yüzden. O sırada da maç vardı fakat Galatasaray takımının değildi. çok az izleyici vardı 10-15 falan gibi ya da daha az.
Nur6 Karabasan (450 puan)  
gizli oda dediğim premium oda diye hatırlıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
kozmiktanrica Rüyakar (2.6k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Muhtemelen tutucu bir ortamda ve ailede yetiştiniz,  aile baglariniz kuvvetli ama sizi duygusal ve zihinsel anlamda yormuşlar.  Kendinizi zaman zaman güçsüz ve yetersiz hissediyorsunuz , size guc kaynagimsin dendiginde aglayarak duygusal boşalım yasamaniz bundan kaynaklaniyor olabilir. Son zamanlarda cevreniz ve aileniz tarafindan cok bunalmis olmalisiniz ki onlarin da icinde oldugu yogun ve karışık bir rüya olarak size yansımış.
Nur6 Karabasan (450 puan)  
öyleydi sahiden.. teşekkür ederim
+4 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (28.7k puan)  
Tartıştığın biri var. Aranın bozuk olduğu biri.
Onunla aranı düzelteceksin fakat zaman alacak, 10 - 15 ay gibi.
Kiminle tartışmışsın, ne zaman tartışmışsın, niçin tartışmışsın, bunca zamandır neler düşünmüşsün, neler hissetmişsin? Tüm bu bilgiler rüyandan belli oluyor ama ben bunları söylemeyeceğim. Lakin şunu söylemek istiyorum sadece: Onunla iyi geçirmenin sana ne kadar da çok faydası olduğunu tahmin dahi edemezsin. Onunla küs olmanın sana nasıl zararı dokunduğunu da barıştıktan sonra anlayacaksın.
Nur6 Karabasan (450 puan)  
Rüyamdan belli olan bu hislerimi bana da anlatabilir misiniz rica etsem?
Önay Akın Uzman Yorumcu (28.7k puan)  
Sıkışmışlık, yürek tirlemeleri, nefret. Hepsi de var. Şimdi bunları boşver. İyi geçinmenin çıkarlarına nasıl da büyük hizmetleri olduğunu düşün.
Nur6 Karabasan (450 puan)  
10-15 ay çook uzun, çook :(
+1 oy
Ruya zamani Karabasan (561 puan)  
Bilinç altı rüyası olabilir mi aileniz tutucu bir aile olabilir gizli bisey ler yaparken ki bu korku bunu cagristirdi bana bu yorum değil sadece cagrisan şeyleri yazdim
Nur6 Karabasan (450 puan)  
evet haklısınız öyle, olabilir

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 113 okuma
+5 oy
1 yorum 65 okuma
Naciye 12 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Naciye Karabasan (212 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 52 okuma
champagne 31 Ekim 2021 Rüya kategorisinde champagne Karabasan (28 puan)   yazdı
+17 oy
1 yorum 52 okuma
+5 oy
2 yorum 119 okuma
12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde misafir   38 135 278 yazdı
+3 oy
0 yorum 42 okuma
+4 oy
1 yorum 95 okuma
Casper 28 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Casper Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 44 okuma
Nur6 21 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Nur6 Karabasan (450 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 98 okuma
Cemilenur 12 Nisan Rüya kategorisinde Cemilenur Karabasan (296 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

302 Aktif
3 Üye ve 299 misafir
Bugün : 14676
Dün : 22845
Toplam : 37141645
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...