Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
21 okuma
Nur6 Rüya kategorisinde Karabasan (384 puan)  
düzenledi
Rüyamda daha önceden haberleştiğim kişinin arabasına biniyorum, arabada iki adam var bir de ben. Gizlice gittiğim ve yabancılarla gittiğim için hem endişeliyim hem heyecanlıyım. Arabayı süren bana yiyecekler alıyor, bir kaç bisküvi çikolata.. mutlu oluyorum ve yiyiyorum. Akşam 7 buçuk'ta evde olabilir miyim diyorum evet diyor, ben de sorguluyorum eminiz demi sonra evdekiler beni bitirir diyerek, evet zaten bak hemen geldik giderken de çabuk gideriz sorun olmaz dedi. Yolda giderken deniz gördüm arabayla geçerken, heyecanlandım denizi görünce. İstanbul'a gitmeden önce bir yere durduk ve bir şeyler verdiler. Sonra İstanbul'a gittik ama gider gitmez ilk olarak hayvanat bahçesine gittik çok saçmaydı, biz neden buraya geldik bunlara prim veriyoruz, hayvanları zorla tutuyorlar diye geçiriyordum içimden. Küçük bir hayvanat bahçesiydi ve kapalıydı. Oyun alanına benziyordu. Girişte önce bir kedi görmüştüm, sevmek istedim çağırdım çok güzeldi ama çağırınca hırçınlaştı saldıracak gibiydi kedi gibi görünüyordu ama kedi değildi sanırım. Korktum geri çekildim bu yüzden. Sonra baktım havaya kararmış, endişe doldu içime vaktimizi burada mı harcayacağız diye, bu arada arabada geldiklerimi göremiyorum yoklar, bir sürü kız var çok kişiler ve onlarla takılıyorum, bizden olduklarını öğreniyorum. Hadi burdan gidelim artık diyorum yok diyorlar biraz daha bakalım, sonra Allah'tan daha da geçmeden gitme kararı veriyorlar. Gideceğimiz yer galata kulesi, iki farklı yönde tabela görüp şaşırıyor kızlar, kaç tane galata kulesi var diye. Sonra buluruz deyip rahatlıyoruz. Herkes ayakkabısını giyerken ben ayakkabımı arıyorum, terliğim var ama ayakkabım yok, gördünüz mü diye soruyorum kızlara. Yolda uğradığınız yere mi bıraktınız acaba kirlilerle diyor. Tuhaf hissediyorum, ayakkabımı istiyorum böyle olmaz ki.. terliğimi giyiyorum üzülerek ve sonra uyandım. Ertesi gün'de abim gelecekmiş sanırım istanbul'dan yaşadığımız yere. Kuzenim de gelecekmiş bunları öğrenmiştim bir de.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Arabayla yolculuk o kişinin bazı hayat görüşlerini kabul etmek ve hayatında önemli rolü olduğunu gösteriyor. Ama yine de endişelerin var kendinden ödün vermekle ilgili. Bunu da eve dönememekten korkarak belli ediyorsun. Deniz huzuru kedi ise dişi cinselliği simgeliyor. Ama hırçın ve başka bir şeye dönüşüyor. Burada bir korku duyuyorsun. Biraz özel konular olduğu için daha detaylı açıklarım sana bu kısmı.

Ortamın kalabalıklaşması ve kızlar da yine içsel kişiliklerin hakkında bir ipucu olabilir. Galata kulesi ise tuttuğun takımın simgesi olabileceği gibi yükselmeyi de simgeler. ama ayakkabını kaybetmen bu yolda kalıcı bir adım atamayacağını gösteriyor. Terlikle olmaz yani geçici olur. O ayakkabılarını bulman lazım.
Nur6 Karabasan (384 puan)  
Çok teşekkür ederim karga..

İlgili rüyalar

+16 oy
11 yorum 80 okuma
Tiryad 14 Mayıs 2021 Tabir kategorisinde Tiryad Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 92 okuma
geekone3388 11 Aralık 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 105 okuma
Linauluagac 30 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Linauluagac Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 101 okuma
+7 oy
1 yorum 100 okuma
+2 oy
2 yorum 44 okuma
ahsen 3 Ekim 2021 Lusid kategorisinde ahsen Karabasan (374 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 69 okuma
maeglin 14 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
33 yorum 477 okuma
+5 oy
3 yorum 97 okuma
Aries_libra_ 28 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+24 oy
17 yorum 498 okuma
Hicaz 15 Temmuz 2019 Analiz kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (42.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

259 Aktif
1 Üye ve 258 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7083
Dün : 21938
Toplam : 32658528
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...