Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
139 okuma
Battalhun Tabir kategorisinde Karabasan (-38 puan)  
Öncelikle merhaba

13 Kasım’da gördüğüm rüyanın her detayı ile beraber çıkması akabinde babamın 15 kasımda vefat etmesini size anlatmak istedim

Ben 23 yaşındayım ve şu anda askerim 13 Kasım sabahında ilginç bir rüyayla uykudan uyandım

Rüyamda babamla beraber akşam bir kuyunun başında bir tane eski fotoğrafa bakıyoruz fotoğraf Siyah-beyaz fotoğrafta dedem var üzerinde İki kademeli uzman Çavuş üniforması vardı babama soruyorum baba dedem eskiden asker miydi evet diyor ve babam ortadan kayboluyor ben de kendimi karanlık bir yolda kaldırım gibi bir şeyin üzerinde asker bavuluyla araba otobüs beklerken buluyorum O sırada eski bir iş arkadaşım geliyor bana neyi bekledigimi soruyor ben de otobüs bekliyorum gitmem lazım diyorum daha sonra uzun bir koridorda yürüyorum neredeyse karşıma çıkanların hepsi bana selam veriyor rüyanın sonunda yine bir eski iş arkadaşımla konuşurken bir anda ben Ördek sesi çıkarmaya başlıyorum öyle de rüya bitiyor
Gün Işığı Rüyakar (4.1k puan)  
Allah gani gani rahmet eylesin kardeşim. Toprağı bol olsun. Mevlam size sabir versin. Uzun,saglikli bir omür nasip etsin. Ruyalar cikiyor kardeşim. Mutlaka hepsinin bir anlam tasidigina inananlardanim.
Melikemelike Karabasan (222 puan)  
Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+4 oy
Battalhun Karabasan (-38 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Şimdi gelelim rüyanın yorumuna rüyamda babamla beraber başında beklediğim çukur Meğerse babamın mezarıymiş baktığımız fotoğrafları Siyah-beyaz olması makam mevki sahibi bir kişinin yardım etmesi anlamına geliyor muş. oda burada benim memlekete dönmem için yardımcı olan uzman jandarma Ahmet komutandır fotoğraftaki iki kademe olması babamın iki gün sonra Vefat edeceği anlamı çıkıyor.

Bavula gelecek olursak bavul her zaman seyahat olarak yorumlanmıştır enteresan olan şey bavula bekledim karanlık ye babamın mezarının biraz yukarısında bir yol var orasıydı ve babamı defne ettiğimiz gün kalabalıktan uzaklaşmak için biraz yukarı yürüdüm yola doğru rüyamda beklediğim yerde geldim orda birtane asker bavulu vardı eski ve yırtık şekilde.

Gelinim rüyanın son kısmında rüyamda insanların bana selam vermesi bana başsağlığı dileme anlamını çıkardım Rüyanın sonunda Ördek sesi çıkartmam önce bir anlam verememiştim daha sonra diyanetten anlamda baktığım zaman Ördek sesi ailenizden birinin acı haberi olarak yorumlanırmış.

Gördüğüm rüya bu kadar anlamı da bu gördüğün ve bütün detaylarıyla beraber bana selam veren yani baş sağlığı dileyen ve baş sağlığı dilemeyen gidemeyecek olan insanlar dahil bütün detaylarıyla beraber çıkmıştır.

Allah bütün ümmeti müslümanların Ölmüşlerini rahmet eylesin geride kalanlara Allah sağlık uzun ömür nasip etsin.
+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Başın sağolsun sabır dilerim. Ama şunu da eklemek isterim. Sezgilerin oldukça güçlü ve bu tür işaret rüyalarına açıksın. Bu yeteneğini geliştirmeni de tavsiye ederim.
Battalhun Karabasan (-38 puan)  
Hangi konuları tavsiye edersiniz
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Yani finans, ilim, ilişkiler.. hangisine ihtiyacın varsa
Battalhun Karabasan (-38 puan)  
İlim üzerine kaynak önere bilirmisiniz
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Kitap olarak vs öneremem. Hangi ilim onu da senin seçmen gerekir. ama kaynak olarak sezgilerini önerebilirim.
Battalhun Karabasan (-38 puan)  

Acaba şu rüyamı yorumlaya bilir misiniz pek anlam çıkartamadın

+2 oy
Avukathanim Karabasan (788 puan)  
Öncelikle Allah rahmet eylesin çok üzüldüm. Belki de hissettiniz. Rabbim geride kalanlara sabır versin. Bundan sonraki rüyalarınızı da anlamlandırabilmek adına bizlerle paylaşırsanız elimizden geldiğince okuyup yorumlamak isteriz… Tekrar Allah sabır versin mekanı cennet olsun inşallah
+2 oy
Battalhun Karabasan (-38 puan)  
Öncelikle rüya mı yorumlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim rüyanın hayırlısını Allah herkese nasip etsin yine Allah Sağlık sıhhat nasip etsin
+2 oy
Ruya zamani Karabasan (179 puan)  
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insAllah rüyaların böyle her detayınin çıkması ne kadar ilginç rüyaların çıkması bazen de korkutuyor insanı
+1 oy
Ssena Karabasan (167 puan)  
öncelikke başınız sağolsun.. rüya yorumcusu değilim ama rüyanız tam haberci bir rüya olmuş bol bol kuran okuyun babanıza

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 72 okuma
Hazan demir 22 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hazan demir Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 46 okuma
+15 oy
2 yorum 66 okuma
geekone3388 4 Eylül 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Karabasan (413 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 89 okuma
21 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hülya   8 13 yazdı
+8 oy
1 yorum 75 okuma
Hifam 25 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hifam Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 92 okuma
17 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Süleyman Sari   yazdı
+3 oy
1 yorum 94 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Yağmur   yazdı
+2 oy
2 yorum 40 okuma
Gamze22 4 Aralık 2021 Tabir kategorisinde Gamze22 Karabasan (280 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.7k rüya

162k yorum

20.8k düş-ünce

7.4k üye

381 Aktif
0 Üye ve 381 misafir
Bugün : 20968
Dün : 23757
Toplam : 35181847
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...