Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
112 okuma
Akrepsel Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (18.6k puan)  
Merhaba arkadaşlar rüyamda salonda kardeşimle karanlıkta oturuyoruz. Ara koridorda ışık yanıyor salona vuruyordu. Yani odaya giren bi ışık var. Kardeşimin rüyasında sevgilisi var ve ciddi düşünüyolarmış. Ama gerçekte yok ve sevgili yapacak biri değil. Ve ayrıca reşit değil.

Daha sonra kardeşimle sohbet ediyoruz. Bunun arkasında perdede boylu boyunca sarmaşıklar yapraklar var. Tam hatırlamıyorum sarmaşık mı diye ama yapraklar var sarkmış.

Sonra ben arkada bi kafe heykeli görüyorum üstünde kınada örtülen kırmızı örtü. O hareket edip duruyordu en son Kardeşim farketti ve çığlık attı bizde el ele tutuşup salondan kaçarken o kırmızı örtüyü çekip attım.

Daha sonra odaya ya 9 yıl önce ölen babannem ya da ananem girdi. Sanki daha çok babannem gibi ama hatırlamıyorum na yazık ki son kısımda öyle korkup uyandım zaten.

- etkilenebileceğim durumlar

Birincisi babaannemin kızı bu aralar çok yoğun hasta. Doktorlar olumlu bakmıyor.

Diğer türlü bi varlık olma gibi çok korkutucu çok korkarım ben geçende arkadaşım bana varlıklı bi rüyasını anlatmıştı o sıra çok korkmuştum.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.6k puan)  
Birde rüyamda bundan önce şu kısım vardı. Sevdiğim erkeğin iş yerindeydim onun masasında iş yapıyodum. O da benim arkamdaki masada iş yapıyordu. Arada bakmaya çalışıyorum. O da bakar gibiydi. Daha sonra ayağa kalkılıyor falan. Biri geldiği için sanırım o sırada bileğimde ve hala taktığım pembe kuvars var. Taşa baksın bana lütfen diyorum bi enerji gönderme gibi. Ve o an bana bakıyordu. Bende sevinip gülmüştüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç bir rüya. Biraz korkutucu olmuş evet. Sanki kardeşinle ilgili durumları daha çok yansıtıyor ama. Kardeşine musallat olmuş bir varlık olabileceği geldi ilk başta aklıma veya kardeşinle ilgili endişelerinin yansıması olabilir bilinçaltı olarak bakarsak.
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Evet olabilir. Son zamanlar çok düşündüysen.
+8 oy
Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.6k puan)  
Yorum için çok teşekkürler. Aslında evet kardeşimle ilgili olabilir. Ben birde şöyle düşündüm normalde varlıklardan korkmam ama bu aralar korkmaya başlamıştım. Rüyamda da göreceğimi hissetmiştim. Bilinçsel olabilir mi? Birde çok olucam ama düşünce olarak yazdığımı da yorumlar mısınız onu bu rüyadan hemen önce gördüm
+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Diğer rüyanda da sanki iletişim için enerji harcıyorsun biraz da cadılık büyücülük yeteneklerini geliştiriyorsun gibi görünüyor. İstediğini yaptırabilme ve enerjisel olarak dikkat çekme özelliklerin gelişiyor sanki git gide.
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Yok ben klasik anlamda kullanmıyorum olumlu anlamda kullanıyorum.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.6k puan)  
Tamam çok teşekkürler karga :))☆
+7 oy
Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.6k puan)  
Yorumunuz için çok teşekkürler, cadıcılık ve büyücülük derken hangi anlamda. Genel olarak frekans dinlerim ama eğer bahsettiğim normal anlamı ise o işlerden çok korkarım.

İlgili rüyalar

+2 oy
5 yorum 136 okuma
26 Eylül 2021 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+1 oy
1 yorum 48 okuma
+14 oy
4 yorum 238 okuma
+30 oy
6 yorum 427 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 119 okuma
Eylülmls 14 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (688 puan)   yazdı
+28 oy
6 yorum 304 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
+2 oy
2 yorum 78 okuma
+9 oy
1 yorum 191 okuma
+5 oy
2 yorum 148 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

126 Aktif
0 Üye ve 126 misafir
Bugün : 10277
Dün : 16818
Toplam : 40838291
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...