Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
62 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Karabasan (957 puan)  
Rüyamda bir kız arkadaşımın annesinden(gerçek hayatımda böyle bir kız arkadaşım yok aslında) telefon alıyodum. Annesi bana kızıyodu, kızına kötü davranıyomuşum ve kızı da çok mutsuzmuş. Bana onunla ilgilen ve aranızı düzeltin diyodu bende kabul edip yolla diyodum. Arabamı bir yere parketmiştim hemen yakınında kilise vardı kilisenin yanına yolla kızını diyodum. Kiliseyi sadece dışardan gördüm ve tepesinde de haç işareti vardı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
tanımadığın kız ve annesinin durumu beklentilerinin direk yaşadığın şekilde değilde biraz sanki bilmediğin yeni bir şeylerin gelişmesini istemen yönünde olabilir. yani içinde olduğun şartların dışına çıkmak istemen yada çıkamaman diyelim. kilise her ne kadar müslümanlar için kötü gibi görünsede bana göre değildir kilise inanç değil mabettir. yani hristiyanlık üç tanrı yani teslis inancına sahip olsada kilise bir ibadet yeri olmasından ve de müslümanlar imkan bulamadığında kilisede ibadet edebileceğnden  (tabi bazı şartlarla haça karşı yada heykellere karşı olmayacak şekilde. ) bu büyük sıkıntı teşkil etmez buna olayların farklı birbakış açısı ile ilerlediğini söyleyebiliriz. yada farklı açıdan yaklaştığın bir duruma benziyor her ne kadar kendi iç kimliğine uygun görmesende sanki bazı şartları kabullenmen söz konusu olabilir.  buna karşıdaki bir insana uyum sağlamak yada onu farklı bir şeye yönlendirmek gibi iki zıt yorum yapabiliriz. gene mabetler (üç dinde) allahın evini işaret ettiğinden buna manevi yönelişlerindeki farklılık yada manevi değişimleri tam olarak yapamadığını söylemek mümkün. belkide olaylara iki farklı açıdan bakman gerekiyordur. gene kilise cami gibi yerler insanların sığındığı önem verdiği bir kişiyi gösterir. muhtemelen manevi destek aldığın yada alacağın birisi olabilir daha doğrusu kızı ona yönlendiriyorsun kişiliğiniz aynı olmasada o kızı yönlendirdiğin kişiye güveniyorsun anlamı çıkarılabilir. kiliseye girmemen farklılıklara ve manevi değişimlere hazır olmadığını veya girmek istemediğini gösterir. inancın sağlamsa kiliseye girmen zarar vermeyecektir. bence çevrendeki olayları hem kendi açından hemde karşıdakilerin açısından değerlendirirsen orta bir noktada çözümlerin olabilir.
Fearless Karabasan (957 puan)  
Çok teşekkür ederim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 73 okuma
Fearless 16 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Fearless Karabasan (957 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 64 okuma
+8 oy
1 yorum 166 okuma
+6 oy
2 yorum 180 okuma
+8 oy
1 yorum 92 okuma
+3 oy
1 yorum 51 okuma
+2 oy
1 yorum 113 okuma
+9 oy
1 yorum 92 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

335 Aktif
1 Üye ve 334 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1061
Dün : 25411
Toplam : 38272553
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...