Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde  
Merhaba! Rüyamda insanlar bana güvenmemeye başlıyordu önce yengemle aramızda bir sıkıntı çıkıyordu. Bana saygısız olduğumu söylüyordu sırf kendi hakkımı koruduğum için benimle herkesin içinde tartisyordu. Daha sonra kızı ile de aram bozuldu. Sonra orada olan kuzenimle de aram bozuldu. Ve bu kuzenime cok değer veriyorum onunla aramızdaki bağ cok kuvvetli birbirimize çok değer veriyoruz ve o bana güvenmemeye başlamıştı. Bu konuda yengemin ve kızının tarafını tutmuştu. Rüyada sürekli mekan degisiyordu en son bir konaktaydik ve konakta biri vefat etmiş insanlar taziyeye gelmiş gibiydi. Ruh ikizim olarak gördüğüm kuzenimle bütün bağlarım kopmuş kalbim acıyordu ona yaklaşmaya çalışınca ben de hastalık varmis gibi kaçıyordu, gözlerinin içine aglayarak bakıyordum ama kalbi taş gibiydi. Kimse yüzüme bakmıyor cok çaresiz hissediyordum. Daha sonra dayanamadım ve dışarı çıktım. Bir anda kıyafetlerim değişmişti, üzerimde upuzun, bembeyaz ve narin bir elbise vardı. Saçlarım çok uzun tenim bembeyaz harika görünüyordum. Bahçeden dışarı çıktığımda sanki orta çağda bir yere gelmiş gibiydim o derece eski bir mekan... Bahçenin dışında iki adam var bana kötü bir şey yapmak için bekliyorlar benim konaktan çıkmamı fırsat kollamislardi. Upuzun bir yol çıktı karşıma "yeter"diye bağırarak koşmaya başlıyordum. Yolun üzerinde yüzlerce güvercin ben koştukça havalaniyordu. Avazım çıktığı kadar bağırıyorum fakat bir süre sonra sesim kısılmış, adamlar da bana yetişmişti artık. Bana kötü bir şeyler yapacaklarını biliyordum. Nedense tecavüz edileceğini düşündüm zaten yere düşmüştüm ve yerdeki su birikintisinden adamın eline koca bir taş aldığını gördüm. Buradan sonra uyandım lakin rüyada öldüğümü düşünüyorum. Bu arada Konak güvenli bir bölgeydi oradan çıkınca başıma bunlar geldi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Önay Akın Rüya Yorumcusu (21.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Güzel bi bilinçaltı rüyası örneği. Kendini güvende hissetme arzusu. Güvende ve rahat olduğu yere gitme arzusu. Yalnızca çok yakınlarının takdirini kazanmış olmanın yeterliliği.
Bunların hepsi makul arzular ve temenniler.
Rüyalarınıza yansımış.
 
Katılıyorum.

İlgili rüyalar

+1 oy
5 yorum 70 okuma
+11 oy
3 yorum 108 okuma
HAKAN ERDEM 3 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde HAKAN ERDEM Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 65 okuma
+7 oy
2 yorum 143 okuma
14 Kasım 2020 Rüya kategorisinde misafir   37 122 271 yazdı
+2 oy
5 yorum 69 okuma
19 Kasım 2021 Rüya kategorisinde misafir   37 122 271 yazdı
+3 oy
1 yorum 78 okuma
Ecem yurek 13 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Ecem yurek Karabasan (591 puan)   yazdı
+17 oy
5 yorum 63 okuma
Bubilim 30 Nisan 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 82 okuma
+11 oy
10 yorum 87 okuma
Akrepsel 15 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (21.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

288 Aktif
1 Üye ve 287 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11498
Dün : 25749
Toplam : 32615261
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...