Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
56 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Rüyakar (3.0k puan)  
Rüyamda annemle tanımadığımız bir evde misafirlikteyiz kahvaltı yapıyoruz sonra ev sahibi pencereleri siliyor, sildiği pencereleri ıslak bırakıyor bende kalkıp kuruluyorum.Ev tek katlı bir ev ve bir tane penceresi mezarlığa bakıyor.Ben mezarlara bakarken ilerde kazı yapıldığını duyuyorum.Telefonumdan hattımı çıkartıp başka telefona takıyorum ve telefonu evde bırakıp evde bulunan tanımadığım iki kızla evden uzaklaşıyorum.Önce yol üstünde bir mağazaya giriyoruz gri bir erkek atletine gözüm ilişiyor fiyatına bakıp mağaza içinde yanımdakileri arıyorum mağazadan çıkıyorum ve çıkışta beklediklerini görüyorum yanımdaki iki kızın kucağında bir erkek bebek var ve beraber bir gösteriye gidiyoruz.Gösteri salonunda oturuyoruz konuşmacı konuşmasını yaparken gözü yanımızdaki erkek bebeğe takılıyor ve sevmeye geliyor bebeği kaldırdığında bebeğin arkadan altının hep kan olduğunu görüyorum.Yanımdakilerde bebeğin altını değiştirmek için eve götürüyorlar ayaklandıklarında bebeğin pijamasının rengi beyaz oluyor kanlı kısımlarda azalıyor ve yok oluyor gibi.Onlar bebeği götürmek için kalktıklarında bende hemen arkalarından çıkıyorum onları takip ediyorum.Yarı yolda yollarını kaybediyorum.Yolda bir erkek topluluğunun önünde durup birine gideceğim evi soruyorum ve tarif ediyor tarif ettiği kapıdan geçip yolu buluyorum tarif ederkende şu ölülerin olduğu yerin yukarısı diye bir tabirde bulunuyor gidiyorum ama öyle bir yer görmüyorum evin kapısını görüyorum evin kapısı mavi üzerinde de beyaz renkli yazıyla bir kız iki erkek yazıyor ve kapıyı çalıyorum takip ettiğim kızlar kapıyı açıp içeri buyur ediyorlar.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Tanımadığın bir evde misafir olman yeni tanışacağın birilerini işaret ediyor. Bu kişiler biraz sorun içindeler. Uğraşıyorlar ama bir şeyleri eksik yapıyorlar. Bu anlamda onlara destek olacaksın. İletişim konusunda da yardım edeceksin hatta. Daha sonra kanlı bebek ise yeni başlayacak bir işin veya durumun sorunlu olacağını gösteriyor. Baştan öyle ama yine senin desteğinle bu başlangıç da düzelecek gibi görünüyor. Bu süreç de sen de yolunu kaybedip destek alacaksın. Sonrasında ise sana yaptıkların için minnet duyan bir kaç kişi olacak. Güzel bir işaret rüyası geleceğe dair.
Eslemm Rüyakar (3.0k puan)  
Teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 78 okuma
+5 oy
100 yorum 1.1k okuma
mustafaharputi 16 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 93 okuma
+4 oy
1 yorum 80 okuma
Gkc 30 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Gkc Karabasan (51 puan)   yazdı
+2 oy
32 yorum 1.8k okuma
+11 oy
1 yorum 130 okuma
+4 oy
4 yorum 4.0k okuma
Suleee 2 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Suleee Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 157 okuma
Ba - De 1 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ba - De Rüyakar (3.6k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 160 okuma
gulnare 4 Ekim 2019 Rüya kategorisinde gulnare Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 144 okuma
Aleynaarslanargun 3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Aleynaarslanargun Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+18 oy
2 yorum 170 okuma
Nehir 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Nehir Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

350 Aktif
0 Üye ve 350 misafir
Bugün : 13752
Dün : 22446
Toplam : 39771711
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...