Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
67 okuma
Hicaz Rüya kategorisinde Rüya Ustası (46.3k puan)  
Rüyamda yaklaşık 3 hafta önce evimin olduğu alanda yangın çıktığını gördüm. Normalde bizim evin arkası orman ve ormanda çıkan yangın evlere sıçrıyor ve binalar ateş içinde kalıyordu. Benim olduğum binaya ateş gelmiyor üstümden geçerek önümde ki alanı yakıyor ateş. Bu birinci rüyam.

İkinci rüyamı dün akşam gördüm. Yine bizim mahallede deprem oluyor. Fakat çok büyük bir deprem. (Daha önce şiddetli deprem gördüm bu ondan 10 kat fazlaydı) Deprem olduğu esnada ben hem evdeyim hem dışarda. Evde depremin şiddetini sallanmayı hissediyorum. Sokakta evlerin nasıl yıkıldığını, camların patladığını, katların uçtuğunu görüyorum. Bu rüyada da bizim evimize hiçbirşey olmuyor. Bizim ev sağlam kalıyor. Yanımızda ki bina çöküyor biz dimdik ayakta duruyoruz...

Yangın rüyasını bilinçaltı veya fizyolojik bir sıkıntıdan olabilir dedim. Depremi de görünce bir mesaj olduğunu düşündüm. Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Ferit Karabasan (404 puan)  
Ilgınç

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (389k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar sevgili okurum , yangın objesi , belirli konularda acili yet ,olarak değerlendirilir bir tür ikazdır , değerlendirilmesi ise rüyadaki diğer objelerle ilişkilendirilerek sağlaması yapıla bilir ; Bu rüyanın yani ilk paragrafta önemli bir detay var , ama ben rüyayı yine genelleme üzerinden yorumlayacağım çünkü tek kişi yani rüya görücünün üzerinden yorumlamak istemiyorum , iki yönlü yorumlayacağım birincisi ; yangın sizin güç bir belaya maruz kalabileceğiniz yönünde, yangın biraz yüksek bir tehlike gurubunun ikazını verir , bu uğursuz güç durumdan ilahi bir güç yardımı ile korunduğunuz ve bu belanın size zarar vermeden atlatacağınız yönünde bu manevi yorumum ve size karşı olan yorumum, ama genel yoruma gelirsem ikinci yorumum çevreye zarar veren yangın çevre hanesinin başına gelecek musibet, bu musibet yine haram mal yemek, haram konuşmak,haram bakmak,günah işleyen insanların başına gelecek musibetin ikazı olmasıda çok yüksek , günahları tarafından cezalndırıla bilirler bazı çevre ve bazı toplumlar , sizde hisleriniz kuvvetli ise bunları rüyada hissediyor olabilirsiniz yangın genelde musibet,ceza,bela,korku,dehşet,uğursuzluk,hastalık olarak tabilir edilir ama sizin korunduğunuz aşikar. "Müminler için ALLAH'IN ATEŞİ NURDUR" Kötü ruhlar için ise azaptır.

Değerli okuyucum , depremde ikaz simgelerin başında gelir genelde deprem hane içindeki kişileri de temsil eden akraba aile gibi güçlü yapıya işaret eder ,bu yapıda sarsılacak durumları işaret eder, ama şiddetli deprem yani sizin görmüş olduğunuz rüya hislerin de devreye girmesi enerji alanınız genişlemesi ,alın bölgesindeki manevi kanalın açılması aktif hale gelmesi , ve bunun neticesinde evren tarafından bir nevi bilgilendirilmek ben bu şekilde değerlendiriyorum bulunduğunuz bölgede bir afet gerçekleşe bilir , yada siz ailesel olarak kendi öz hayatınızda durumlar yaşaya bilirsiniz ama siz bu yaşanan durumlardan ilahi güç ile korunuyor olacaksınız ALLAHIN İZNİ İLE , bu rüyaların genel mesajı bu şekilde ,belirli konularda ikazlar var ve toplumsal ikazlar ceza yaptırımları mevcut doğa cezalandırıyor bu rüyalarda ama siz doğanın saygı duyduğu insanlardansınız umarım ki ALLAHA DUAMIZ  ne sizin nede diğer insanların başlarına korkunç olaylar gelmesin . Ben bu rüyaların psikolojik veya bilinç altından gerçekleştiğini düşünmüyorum.

Rüyanızın genel analizi bu şekildedir , soru ve görüşlerinizi bildire bilirsiniz yorumlarımda herhangi "din istismarı dine yönelik insanlara yönelik kışkırtıcı cümle bulunmamaktır tamamen kişiye özel yorumlardır .Rüyanız hayr olsun SEVGİYLE KALIN....

KOLEKSİYONCU (YAŞLI ÇOCUK)
+2 oy
Ferit Karabasan (404 puan)  
Dediğiniz gibi mesaj veriyor olabilir etkilendim doğrusu yorum yapmak güç  bilgili rüya tabircilerimiz yorum yaparsa seviniriz çok merak ettim doğrusu hayra alamettir inşallah.
Hicaz Rüya Ustası (46.3k puan)  
bekliyoruz bakalım kim yorumlayacak :)
0 oy
Hicaz Rüya Ustası (46.3k puan)  
yorumun için çok teşekkür ederim. Valla ALLAH hayra çıkarsın diyelim artık. Eline, emeğine, kalemine sağlık olsun. ALLAH sana güç kuvvet versin.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (389k puan)  
aminiz hepimize cümlemize güç kuvvet versin vürüsü depremleri yanardağın aktifleşmesi yüzünden binlerce insana buulaşan bu musibetler tez zamanda son bulur bizlerde eski günlerimize kavuşuruz yardımcı olabildiğsem ne mutlu bana :)
+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Eğer bunlar gerçekte olacak bir durumu veya felaketi işaret etmiyorsa içsel bazı çatışmalarını simgeliyor da olabilir. Yangın komşu veya yakınlarında oluşan sıkıntıları da simgeliyor olabilir. Yine mahallede olan deprem de öyle. Sanki mahalle ve komşularla ilgili bir durum gibi seziyorum ben bu rüyaları.

İlgili rüyalar

+4 oy
68 yorum 768 okuma
mustafaharputi 6 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 63 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (213k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 94 okuma
Pall_x 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Pall_x Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 66 okuma
mustafaharputi 19 Haziran 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 75 okuma
+3 oy
42 yorum 620 okuma
mustafaharputi 12 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 98 okuma
Zeynel45 29 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Tabircisi (9.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 143 okuma
Hikari 27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Hikari Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 80 okuma
gulnare 10 Kasım 2019 Rüya kategorisinde gulnare Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 1.7k okuma
+6 oy
1 yorum 123 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Buse M.   yazdı
+1 oy
1 yorum 63 okuma
Selinnnn 7 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Selinnnn Karabasan (332 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 55 okuma
Persei 22 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Persei Karabasan (19 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

372 Aktif
1 Üye ve 371 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 320
Dün : 25411
Toplam : 38271812
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...