Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
119 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Rüyazede (1.8k puan)  
düzenledi
Teyzemin bir erkek çocuğu olmuş rüyamda ben ve kızı var yanında birde kaynanası. Bizim evdeyiz. Bebeği almak için beşiğine gidiyorum. Çok küçük bir beşiği var. Bebekte çok küçük. Ben bebeğin yanına gidiyorum uyanmaya başlıyor. Tam vaktinde gitmişim diyorum. Bebeği yavaşça kaldırıyorum, alıyorum kucağıma içeri teyzemin yanına götürüyorum. Kucağımda biraz tutuyorum ayaktayken sonra teyzem içerde maması var onu ver diyor. Kaynanası da sen emzir diyor. Bende teyze sen emzir al diyorum sonra teyzem sol göğüsünden emziriyor bende görüyorum.
Bir rüyam daha var devamı gibi.
Mutfaktayım eski sınıf arkadaşlarım da var. Herkes bir şey yapıyor. Mutfakta bizim evin mutfağı. Bütün tavuk var tezgahın üstünde. Tavuğu kanatlarını fln parçalamak için başına geçiyorum. Ortasına kalp masajı yapar gibi bastırıyorum. Daha sonra hiç bıçak kullanmadan kanatlarını yenecek kısımlarını ayırt ediyorum. Ama 10-15 tane kanat çıkıyor bir tavuktan. Bir kabın içine koyuyorum. Ayırmadığım bir kısım kalıyor onu da öyle bırakıyorum. Daha sonra kendimi bir sofrada buluyorum. Diğer teyzemin evinde ve masasında oturuyorum. Çocuğunu anlattığım teyzem de var çocuğu kucağında. Sınıf arkadaşlarim var yine. Baya bir kalabalık var. Masada türlü yemekler,tatlılar  var güzel şeyler de var hatta bende yiyorum. Pide, poğaça yiyorum. Arkadaşlarım masaya bir şey getiriyor ışıklar kapanıyor ve dijital bir şey üstünden mum üflüyorum. Mumlar pastanın üstünde değil tablet gibi renkli bir şeyin üstünde mumlar var ben üfledim herkes kutladı etrafım çok kalabalıktı iki yakın erkek arkadaşım beni öptü bende onları öptüm. Sarıldım çoğu kişiye. Daha sonra oturuyoruz masada teyzem de yanımızda oğlu kucağında. Yanına gidip bebeği kucağından alıyorum. Mor bir pasta var benim doğum günü pastam değil ama o pastadan veriyor bir kız önüme teyzeme veriyim mi ağzına diye soruyorum ver diyor ama ben verince bebek almıyor kafasını çekiyor. Daha sonra kucağımda öpüyorum, kokluyorum sonra teyzeme veriyorum. Çok özlemişim diyorum. Bebek büyümüş mavi gözleri beyaz teni vardı. Büyümüş ama kundaktaydı bende öyle aldım kucağıma tamamen elleri fln içindeydi. Çok güzel bir çocuktu.
Yorumlarsanız çok sevinirim :)
Fearless Karabasan (545 puan)  
İlginç bir rüyaymış gerçekten

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Teyzenin yeni bir başlangıcı olabilir hayatında. Bu başlangıç konusunda kaynanasından fikir alacak gibi. Belki ailesel veya akrabalar arası da olabilir.

Senin mutfaklı rüyan da bugünlerde harcayacağın emeklerini ve bunların karşılığını alacağını gösteriyor.
Şanslıxkelebek Rüyazede (1.8k puan)  
Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 127 okuma
asiya 10 Haziran 2021 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 80 okuma
+5 oy
1 yorum 114 okuma
+9 oy
1 yorum 126 okuma
Nur2117 24 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Nur2117 Karabasan (547 puan)   yazdı
+11 oy
2 yorum 154 okuma
+17 oy
61 yorum 508 okuma
+7 oy
2 yorum 183 okuma
+8 oy
102 yorum 855 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

127 Aktif
3 Üye ve 124 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11832
Dün : 18578
Toplam : 39709372
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...