Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+11 oy
87 okuma
Akrepsel Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Merhabalar, bu gece ilk kez istihare yattım ama onunla alakalı olduğunu düşünmediğim bi rüya. Sevdiğim kişi için yatmıştım. Ve bir çok rüya gördüm. Tek aklımda kalan bu. Çok korktuğum için galiba.

     Rüyamda sevmediğim bi arkadaşımla marketten çıkmıştık daha sonra gökyüzünde bulutların arasında pembelik vardı çok güzeldi izleyecektik ama daha sonra yanımızdan kocaman bi TIR geçiyordu bende arkadaşa gel devrilebilir diye kenara kaçtık. Hava karardı TIR gelince. TIR ilerleyince devrildi. Yer sallandı. Çok korktum. Sonra eve gittim ailemin yanına, onlara anlattım.
Tır beyaz renkti. Tekerlekleri siyah. İlk Tekerleklerini görmüştüm.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
Ben bu rüyayı yeni gördüm
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Önemli değil üstat :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
Yeni üye misin
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Aslında değilim başka hesabım vardı ama yeni hesap açma gereksiniminde bulundum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

10 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle sevmiyorum bu tarz rüyaları yorumlamayı ben daha ciddi konuları yorumla taraftarıyım,hele platonik kişilerin istihareye yatması ,ciddiye alınmalı dini konular , beyaz renkli tırın devrilmesi olumlu gibi görünen büyük bir işin yıkılacağına işarettir , bence hayırlısı da bu işin yıkılması .
+5 oy
Gizlimeyve Karabasan (197 puan)  
Hislerim korkularınızın size engel olduğunu söylüyor. Tırın büyüklüğü korkularınızı temsil ediyor olabilir. Yıkılmasıda yakında tüm korkularınız ve sıkıntılarınızdan kurtulacağına işaret edebilir. Sarsılmanızda kendinize geleceğinizi söyleyebilirim. Korkularınız çok ön planda.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Teşekkürler
+4 oy
Gerceginpesinde Karabasan (278 puan)  
Bana gövdede korkularınızı temsil ediyor. İstihareye yattı iseniz. Önce korkularınızı ve ikilemlerinizi bırakmanız gerektiğini anlıyorum. İstihareye devam ederseniz rüyalaranızın dahada kesinleşeceğini düşünüyorum.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Teşekkürler
Gerceginpesinde Karabasan (278 puan)  
Rica ederim
+3 oy
ferdi hazer Karabasan (86 puan)  
Rüyada tır devrilmesi büyük bir çaba ile beraber arzu ettiği birçok şeyi alabilecek kazanca sahip olmak anlamına gelir. Aynı zamanda aile içerisinde ve büyüklerinde yaşanabilecek hastalıklara delalet eder.
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Teşekkürler
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
evlenme kararı almışsındır herşey ciddiye binmişsindir ama içinde kuşku vardır , ada yine ne olursa olsun istihare etmek istemişsindir YARABBİ EVLENECEĞİM KİŞİ VEYA YAPACAĞIM EVLİLİK BANA HAYIRLIMIDIR DERSİN. rüyada olumsuz simgelerde görsen oturup düşünürsün biraz daha zaman verirsin olmadı kötü olacağına inandın münasip bir dile bitirsin . Sevdiğin kişi bugün var belki yarın olmayacak başka birini seveceksin bu rüyanın şimdi doğrulu kalmaz ki.
+2 oy
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  
Dedikleriniz tabi doğrudur bir şey diyemem ama dini ciddiye almasam zaten yapmazdım. Benim yapma amacım hala sevmeye devam etmem hayırlı mı değil midir? Onun için yoksa hala bi ümit bağlamak değil. Yorumunuz için çok teşekkürler
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
bak işte bu şekilde değişir ; onun ile bir yola çıkmak , beklemek , onunla bir geleceğim var mı varsa hayırlı mı olur bunun için yapmak evet doğru senin tarafından bu konu ciddi bir yere gelmişse evet ,doğru ama sevgilim ,ama sevdiğim ilerdeki eşim kim olucak sevgilimle barışacakmıyım bunlar yanlış
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
tır pempelik ,beyaz tır olumlu simgeler ama yein sallanması ve tırın devrilmesi çok öenmli ve ciddi bir mevzunun bozulması konusunda , galibe bu sen ve çevren tarafından kabul görmeyecek veya karşı taraf tarafından olumsuz olabilir , burada güzel bir konun olumsuz sonuçlanması mevcut.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (342k puan)  
ortada bir ilişki yada konuşmuşluk yoksa bunu değerlendirmek zor, tek taraflı ise bu ilişki tarafların biri yıkıla bilir yani sonlana bilir , siz olumlu düşünüyor olabiliyorsunuz ama karşı taraf olumsuz düşünüyo olabilir.
+2 oy
Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)  

Onun tarafından olumsuzdu. Ama ben ilahtan gelen güce inandığım için her an bazı şeylerin değişebildigine inanmıştım.

  Birde rüyamda muhattap olmak istemediğim arkadaşımı gördüğüm için yorumu istihareye yorumlamadım ben. Onunla arkadaşlığımızın sarsılacağını düşündüm. Yorumunuz için yeniden çok teşekkürler 

İlgili rüyalar

+25 oy
6 yorum 215 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.8k puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 82 okuma
+9 oy
4 yorum 49 okuma
Akrepsel 14 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (22.2k puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 72 okuma
+6 oy
1 yorum 72 okuma
Likya 8 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (448k puan)   yazdı
+13 oy
1 yorum 108 okuma
Hope 18 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
+5 oy
6 yorum 87 okuma
Lacivert 25 Ekim 2021 Tabir kategorisinde Lacivert Rüyakar (4.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.4k rüya

161k yorum

20.3k düş-ünce

7.2k üye

218 Aktif
2 Üye ve 216 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18111
Dün : 25767
Toplam : 32647626
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...