Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
25 okuma
memokal Rüya kategorisinde Karabasan (251 puan)  
düzenledi
Rüyamda ormanlık bir bölgede gökten deniz atı düşüyor yanıma. Nefes alamıyor ama konuşuyor kurtar beni diye bende nasıl buraya geldi diye düşünürken bir yandan elime alıyorum bir yandan gökyüzünden düştüğü açıya doğru koşuyorum yerde çamurlu sulara sokup nefes alsın zaman kazanalım diye uğraşıyorum.

Rüya bu şekilde bitiyor.

Detaylar : Bir ara deniz atını yemek geliyor içimden ama sebebini bilmiyorum. Ve nefes alıp verişlerini duyuyorum bir ara sonra suya sokmaya karar veriyorum yerdeki birikintilere. Bu DenizAtı ilk düştüğünde konuşuyordu.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
cinsiyetiniz ? yaşınız ? okuyor musunuz çalışıyor musunuz ? ruhsal konularla ilgelinir misiniz ?
memokal Karabasan (251 puan)  
25 Erkek, şuan çalışmıyorum yatırım yapıyorum sadece. hayır hiç ilgilenmedim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar tekrardan gizemli bir rüya bana göre de fantastik bir rüya ve haberci gibi duruyor ,orman ormanlık alan gizemi bilgiyi ve yeni keşiflerin habercisidir ,gök burada kapı görevinde yani sana gelecek bir haber olduğunu ve bu haberin aracı kapısıda gök olduğunu bildiriryor gelen haber olumlu ve doğanın da yani evren de işin içinde demek bana göre ,bir duan ya da dileğin varsa bunada cevap verilmiş olabilir , deniz atı deniz hayvanları genelde olumludur deniz atı çoklu doğum yaptığı için birde erkekleri doğum yaptığı için bir erkek olarak görmen şanslı bir dönemin işaretcisi olabilir deniz atı sana sunulan bir şans fırsat olabilir ,aslında haberci rüya geri kalan kısmı yorumlamaya gerek yok geri kalan kısım rüya devam etsin diye ki süreç ama onu kurtarman onun konuşması burada dikkat et sana verilen sunulan hediye şans fırsat iş imkanı da olabilir bunu dikatsizlik üzerinde kaybede bilirsin kaybetemeye bak gözün açık olsun , bu rüyada bu figürler senin olumlu bir yerden sevindireleceğin yönünde olabiir .
+4 oy
gnc Karabasan (333 puan)  
Inşallah zor bir işi başaracaksınız. Sabırlı olmak çok önemli bazen sabrınız zorlanacak bırakıp gitmek isteyesiniz ama Allah 'ın izniyle basarak ve faydalı olacaksınız...
+2 oy
ferdi hazer Karabasan (433 puan)  
Rüyada Deniz atı görmek, dileklerin olacağına, mutlu habere, maddi anlamda kazançlı işleri simgeler. Rüyasında denizatı gören sevinçli bir haber alacağına yorumlanır. Denizatı talihin açılmakta olduğunu işaret eder. Denizde ilerleyen bir veya daha fazla denizatı ise büyük kısmet demektir.

İlgili rüyalar

+23 oy
6 yorum 186 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 77 okuma
+1 oy
1 yorum 9 okuma
Lacivert 18 saat önce Tabir kategorisinde Lacivert Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+10 oy
4 yorum 32 okuma
+5 oy
2 yorum 37 okuma
+3 oy
2 yorum 47 okuma
Casablanca 5 Eylül Rüya kategorisinde Casablanca Karabasan (355 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 56 okuma
Lacivert 20 Temmuz Rüya kategorisinde Lacivert Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 41 okuma
+12 oy
4 yorum 73 okuma
+3 oy
2 yorum 34 okuma
+4 oy
2 yorum 35 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

551 Aktif
3 Üye ve 548 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11909
Dün : 25220
Toplam : 30272281
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...