Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
25 okuma
Gülgül önce Rüya kategorisinde Karabasan (56 puan)  
önce yeniden etikenlendirildi
Rüyamda kalabalık bir yer insanların uzuvları ip ile kesilip tekrar iple birleşiyor ,ama ufacık birleşme yerlerinde aralık vardı .iplik ince dikiş ipi gibiydi. Kan yoktu birleşme yerlerinden hafif bir kırmızılık vardı .Genellikle siyah kıyafatler oldugunu hatırlıyorum .
Önay Akın önce Rüya Yorumcusu (15.4k puan)  
Bi endişe var ...
Gülgül önce Karabasan (56 puan)  
Teşekkür ederim yorumunuz için
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (314k puan)  
ovv tam benlik bir ya ha :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Karga önce Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
İlginç bir rüya olmuş. Sanki onların uzuvlarının neyi temsil ettiğini bulursan rüyayı da çözersin. Örneğin bunlar alışkanlıklar , davranışlar veya yaşamsal bazı şeyler olabilir.
Gülgül önce Karabasan (56 puan)  
Teşekkür ederim yprumunuz için
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca önce Rüya Bilgesi (314k puan)  
merhabalar sevgili okurum , bu rüya evrensel yani genel tek mesajı sana yok , senin bizler için evrenden aldığın mesajlardan biri sadece hemen açıklayayım insanlar rüyalarda diğer çevrenin ya da toplumun genel sorunları ile ilgili mesajlar göre bilir kahinlik değil geleceği görmek değil bu sadece bazenleri ileri derece mesajlar görüne bilir , bu rüyada toplumsal ; toplumu ifade ediyor hayret verici bir rüya ve yüksek frekanslı ,ip ile kesim evet ilginç neye nasıl yorumlanması gerektiği çok zor ip bağ ve kuvveti simgeliyor olabilir insanlar bağlarından , bir güç sayesinde kopuyor gibi , bu güç ip gibi kuvvetsiz görünsede uvuzları ayırcak kadar güçlü  ve insanlar bu güçe karşı koyamıyor bedendeki değişiklik rüyalarda alışıla gelinmiş bir çok şeyin değişeceği yönünde bizlere mesajlar veriyor belki kim bilir değişim başlamıştır gelenekler kültürler düşünceler karakterler kıyafetler hergün daha da çok değişiyor bu rüyada alışıla gelen parçalanıyor ve tekrar birleştiğinde eskisi gibi olmuyor yani bizlerin değişiminde yer alan gizli nesleler gün yüzüne çıkıyor ,siyah kıyafetlerde olumsu bir değişimden bahsediliyor olmasına örenek verilmiş olabilir  ip gibi ince ama bizleri etkileyen duygu durumlardan bahsediliyor olabilir zamanla deforme olmayı anlatıyor olabilir , süre gelmiş bağlarımızla atalarımızla ilgili kendi iç dünyamız ile ilgili kısa bir kopuş ve tekrar birleşmeye çalışırken birleşeyemeyeceğimizin mesajını veriyorlar olabilir birazda kıyametin mesajı gibi geldi bana .....
0 oy
ferdi hazer önce Karabasan (237 puan)  
Rüyada ip, ahd ve misaktır. Rüyada ip görmek, ahd ve misak ile tâbir olunur. Gökten bir ip sarkıtıldığını görmek, Kur'ân-ı Kerim'e delâlet eder. Kişinin rüyasında ip görmesi, izzet, şeref ve mevki sahibi olacağı demektir. Bazı kere de ip, sihire işarettir. İp rüyası, dine de delâlet eder. Bundan dolayı Rüyada bir ipe tutunduğunu görmek, Allahu Teâlâ'nın ipi olan Hak dine sarılmış kimseye delâlet eder.

Gökten sarkıtılan ip, Kur'ân'dır. Rüyada ip görmek, izzet ve mevkidir. İpler hiledir. İp, sihire de delâlet eder. İp, ancak dindir. Bundan dolayı bir ipe tutunduğunu gören, Allah'ın ipi olan hak dine yapışmış kimsedir. Yünden ise, rüyayı gören Müslümandır. Kişinin rüyada ip büktüğünü görmesi, yolculuk ile tâbir olunur. İp büküp birisinin boynuna atmak, evlenmeye işarettir. Rüyada ipi kendisi için büktüğünü görmek, eğer ehil ise bir şehre vali olmaya alâmettir. Rüyada sakalını yolup ip yaptığını görmek, yalancı şahitliğe işarettir.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum 99 okuma
Heval 16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Heval Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 95 okuma
yok 18 Ekim 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Tabircisi (6.5k puan)   yazdı
+20 oy
2 yorum 47 okuma
+4 oy
5 yorum 70 okuma
eirene 2 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde eirene Karabasan (366 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 131 okuma
7 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sibel   yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
+4 oy
1 yorum 112 okuma
Ass 21 Şubat Rüya kategorisinde Ass Karabasan (656 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 54 okuma
Yaref 31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yaref Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 110 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (97.3k puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 45 okuma
+2 oy
1 yorum 12 okuma
+4 oy
2 yorum 103 okuma
Güll1 6 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 71 okuma
Ezg 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ezg Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.0k rüya

160k yorum

19.5k düş-ünce

6.9k üye

427 Aktif
2 Üye ve 425 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14845
Dün : 34104
Toplam : 30024793
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...