Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
33 okuma
Ararsorar Rüya kategorisinde Karabasan (196 puan)  
Foruma yeni kaydoldum herkese merhabalar öncelikle Aynı gecede iki rüyayı gördüm her ikisinde de uyandım sonrasında. İlk rüyamda gündüz yatakta yorgan altındaydım kardeşime iliski teklifinde bulundum teklifimi reddetti büyük bir pişmanlık duydum sonrasında uyandım.

Tekrar uyuduktan sonra ikinci rüyamı bu seferde gördüm bir araçla  banka soymaya gerçekte tanımadığım ama rüyada tanıdığımı düşündüğüm kişilerle beraber gittim iki kişiyi soygun sırasında tabanca ateşiyle öldürdüm.  Evde kilerde hakıların arkası gibi yerlerde saklanıyordum bi ara sokakta olduğumu üstündeki kıyafetten dolayı farkedildiğimi sokakta saklandığım yerin tesadüf üzeri polisin oraya bi sebepten dolayı girmesi ile yakalandığımı(?) (Tam  emin değilim yakalandığıma) sonrasında evde saklanmaya devam ediyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (321k puan)  
önce seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum , dünyevi hayatınızda ters giden durumlar mevcut ,açıklamakta güçlük çektiğiniz gizli duygular ve alışkanlıklar olabilir ,bu alışkanlıkların kaynağını sorguluyor olabilirsiniz kendinize kırmızı çizgiler kurallar da koysanız sizze zarar veren bu tutum ve davranışları alşkanlıkları devam ettriyor olabilirsiniz bu da ciddi ölçüde psikolojinize zarar veriyor olabilir , en yakın arkadaş kız kardeş aile sakladığınız bir sırrınızz olabilir , bu sır gün geçtikçe içinizi kemiriyor olabilir . huzursuz hissetiğiniz bir dönemden geçiyor olabilirsiniz,

dinen bu gibi ilişki teklifleri , dünyevi hayatta harama bulaşmak bulaşmadan önceki vesvesevi durumu açıklar , haram olan şeylere çok yatkın olabilirsiniz vicdanınız rahatsız olabilir bu durumlardan. Yakalanma korkusu sır ve suçluluk bu rüyada hakim.
+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
İkili ilişkiler konusunda suçluluk hissettiğin bazı konular olabilir. Son ilişkini gözden geçirmeni tavsiye ediyorum. Ensest görmen senin için yasaklı bir durumsa reeldeki ilişkinde kendini suçlu hissettiğin bir davranışta da bulunmuş olabilirsin. Eğer herhangi bir ilişkin yoksa gelecekte olacak bir duruma da işaret ediyor olabilir tabiki rüyan.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 50 okuma
+7 oy
1 yorum 90 okuma
+2 oy
1 yorum 24 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde Işık   yazdı
+9 oy
1 yorum 66 okuma
+7 oy
1 yorum 88 okuma
+6 oy
1 yorum 58 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir   37 118 268 yazdı
+1 oy
4 yorum 48 okuma
+7 oy
2 yorum 38 okuma
+6 oy
9 yorum 106 okuma
+23 oy
4 yorum 150 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.7k düş-ünce

7.0k üye

559 Aktif
3 Üye ve 556 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11674
Dün : 25220
Toplam : 30272046
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...