Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
134 okuma
Üstat_Simuy_Alaca Durugörü kategorisinde Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
merhabalar sevgili rüya da rüya , sizinle bugün görmüş olduğum vizyonu paylaşmak istedim , tabiki vizyonlar da yorumlanır , vizyonlar mesajdır dünyada vizyon görücüleri mevcuttur ama türkiyede azdır , coğrafi konumlar ve gelenekler bazı zaman güçlerimizi ortaya çıkarmamıza engel olurlar , dünyevi sorumluluklarımızdan kendimizi keşfetmeye zaman kalmaz , bende bugün en ilginç vizyonumu anlatmak istiyorum , ve sizlerin de yorumunu almak istiyorum sizce ne anlatılmak istenmiştir ?


Vizyonlar daha hızlıdır kişiden kişiye göre aktarılan mesajlar değişkenlik göstertir ; Benim vizyonumda şu şekildeydi bir kütüphane deydim ama bu kişisel bir kütüphaneydi ve yanan bir şömine, ve diğer detaylara kadar gördüm ,ben kütüphanenin arka tarafında kendimi gördüm , arka tarafında oturma gurubu vardı kütüphanenin arkasında küçük bir odadaydım odanın köşesinde şömine eskice kahverengi bir koltuk bir sehba sehpada duran çay seti ve sıcak bir çay koltukta oturur pozisyonda kendimi gördüm, ve küçük bir pencere , sehpa nın üzerinde dantel , ve çok hoş eskice bir halı , kendi üzerimde ise takım elbise bir bastonum vardı bastonumun üst kulpu , elmastantı , birde takım elbisemin üzerinde tilki postu vardı birde çok güzel siyah bir şapkam vardı , pencereye konan mat siyah bir karga olduğunu gördüm ve kargayı içeri aldım kargayı bir kafese koydum ve tam olarak burada sonlandı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+3 oy
Hicaz Rüya Ustası (48.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Aslında yorumlanması yine rüya gibidir. Objeler ve tema ele alınarak içsellik mi, dışsallık mı içeriyor bakılabilir. Göründe fantezi dediğimiz beynin bir olayı ele alırken veya bir durumun sana iletilmesinde evrenin sembol dili kullandığı fantastik durumlar bulunuyor. İnsan denen canlının fanteziye eğilimli bir canlı denilmesinin en başlıca sebebi budur. Kurgu bizim zihnimizin mesajları işleme şeklidir. Kurgular olmasa hafıza denen sistem çalışmaz ve bizim gibi bir canlı değil robotlar gibi sistematik varlıklar olurdu dünyada.

Bu bilgilendirme faslını geçtikten sonra göründe atalardan gelen bir mesajın imgesi bulunuyor sanki. Çünkü bazen geçmiş de geleceğe seslenebilir. Zaman aslında olmayan bir kavram olduğu için her anın içerisinde yaşıyoruz. Geçmiş soy kütüğünde senin gibi biri olabilir. Ruhani bir bağlantı kurulmuş hayvan postu, karga ve oldukça nostaljik içsel bir mekanda bulunmanı buna yorumluyorum. Bu bağlantı 4 kuşak öncesinde olabilir, acaba büyük büyük atalardan birinin olduğun yaşta ki haline bir mesajı mı vardı diyorum. Kütüphane bilgiyi temsil ediyor. Okumayı araştırmayı ve ilme doğru olan yolculuğu. Elmas baston, baston ve asalar bedende ki enerjiyi kullanarak aktarmayı kullanmayı temsil eder. Siyah şapka ; ben siyahı ve beyazı ayırt etmezdim önceden; son zamanlarda aldığım bilgiler doğrultusunda bana karanlık bir bilginin hoş gösterilmesi gibi geldiğini belirtebilirim.

Hayra gitsin İNŞALLAH...
+3 oy
✨ Rêveuse ✨ Rüyazede (1.5k puan)  
Merhabalar :)

Maalesef yorumlayamıyorum Allah hayırlara çıkartsın ama bir şey merak ettim. Vizyon ne demek oluyor acaba, normal rüyadan farkı nedir hızlı olması dışında? İlk defa duydum, o yüzden soruyorum :)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Vizyon durugorudur ama vizyon kendi içinde cetislere ayrılır .
✨ Rêveuse ✨ Rüyazede (1.5k puan)  
Anladım. Çok teşekkür ederim.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Yorumumu da okuya bilirsin .
+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Vizyon gelecekten görüntüler dir , ileri derecede kahinlik yeteneği ve doğuştan verilen evrensel bir hediyedir . Vizyon kendiliğinden görünür sen çay içerken ya da kitap okurken görüne bilir canlı ve net görüntüler dir . Odaklanmak veya ritüel gerektirmez .

Durugoru biraz çalışılır insanı yorar objeleri canlandırmak gözde ve hayalde , hisleri tamir etmek ve ayrıca çalışmalar yapmak ile sonradan kazanılır biraz daha çalışma ile elde edilir . Doğuştan da durugoru vardır , ama geliştirilmelidir .

Vizyon ise çocukluktan itibaren aktiftir ama bir vizyon düş ,gündüz düşleri , doğuştandır , gerçekten ileri derece de yetenekli kişiler yapar ve bu kişiler daha farklı yeteneklerle dünyaya gelir evren tarafından görülen gelecek yönlü görülerdir ve uyanık görülür.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Her vizyoner , kendi içinde görüler göre bilir kendi hayatları ile ilgili de , ayrıca ülke gibi doğal affetleri önceden göre bilir vizyonerler evlenecekleri kişileri de göre bilirler , ne zaman hastalanacaklrini göre bilirler.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Teşekür ederim hicaz , bu görüleri yazmam ve bilgilendirme yapmam hem sitede genç ruhlar ve merak eden çoğu kişinin olması hemde ilham olmak için yazıyorum , ruhsal konuları merak eden özellikle deneyimleri ve anıları merak eden çok kişi var yazın gerçekten bilgilendirici olmuş ve çok da doğru :) ama eski atalrimda böyle bir yetenek yoktu ben birde atalardan geldiğini pek hissedemedim :)
+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Aslında yazılan rüya olsun durugoru olsun yorumlamam fikri diğer kişilere bırakmayı tercih ederim sizin görüşünüz daha önemlidir benim için ,

Yinede bilgilendirici olmak adına bir kaç ufak tefek şeyler eklemek isterim , yeni gelenler adına durugoru nedir nasıl yorumlanır vizyon nedir açıklamaları nasıl olur.

Kişisel kütüphane , kişi kendi kütüphanesi oluştura bilir , burada ki kişisel kütüphane aslında kişinin kendi bilgisini yarattığı kendi bilgisini oluşturduğu yönünde ,

Kütüphanenin odasındaki küçük oda ise icsellik , ve ayrıca bilginin ana merkezi gizli bilgiyide tasvir ediyor , pencere ise görmek , manevi dünyayı simgeliyor gönül gözümüzü ,

Eski halı eski fincan dantel kişinin eski bir ruh haline sahip olduğu daha yaşlı ve daha bilge yani eşyalar karakteri gösteriyor , eski ve kültürüne düşkün , eski bilgiler gelenekler eski bilgileri kendi iç dünyasına aktarımı ve bu aktarımı yine kişisel olarak yapıyor .

Takım elbise sert mizacı ve resmi yani görevine sadık yaptığı işe bilgiye saygı duyan, ciddi ,asa baston ,ve bastonun kulp kısmı elmas ve siyah şapka değerli bir ilme ama karanlık bir ilme ve kişinin bildiği ilim ve kendisinin tehlikeli olduğuna , ilminin karanlık sanatlara ait olduğuna , tilki postu da aynı zamanda değerli , kişinin kurnaz ve zeki olduğuna yorumlana bilir , karga tehlikeli bir obje ve dışardan gelen bir obje ,  kara güç de temsil ediyor siyah bir enerjiyi de burada aslında kötü şeyi kafeslemesi yine aynı şekilde karanlık ilmi karanlık için harcamak değil karanlık ilim ile karanlığı kontrol altına almak zararsız hale getirmek , çünkü yanan şömine var , ateş burada iyi bir rol oynuyor bu da küçük bir detay rüyada halı da olumlu bir simge .
0 oy
✨ Rêveuse ✨ Rüyazede (1.5k puan)  
Okudum, çok bilgilendirici olmuş teşekkür ederim. Aslında daha önce duymuştum buna benzer olayları, sadece bu kadar detaylı bilgim yoktu ve vizyon denildiğini bilmiyordum.
0 oy
Hicaz Rüya Ustası (48.5k puan)  
atalarında olduğunu bilemeyebilirsin. Görevliler(büyük ruh rehberleri) aslında kim olduklarını söylemezler. Bana geçen hissiyat böyleydi doğrusunu ALLAH bilir diyelim.

İlgili rüyalar

+4 oy
4 yorum 113 okuma
Esmaa 29 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Esmaa Karabasan (105 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 180 okuma
Deniz 18 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 117 okuma
Esparrow 30 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Esparrow Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+9 oy
5 yorum 1.0k okuma
coyote 12 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (6.8k puan)   yazdı
+13 oy
40 yorum 503 okuma
mustafaharputi 28 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 100 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+13 oy
22 yorum 490 okuma
Karga 22 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 107 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 11 Kasım 2019 Durugörü kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)   yazdı
+16 oy
2 yorum 265 okuma
Kahin 21 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde Kahin Lusid Rüyacı (74.3k puan)   yazdı
+14 oy
6 yorum 279 okuma
sonsuz 20 Mayıs 2017 Durugörü kategorisinde sonsuz Astral Gezgini (131k puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 112 okuma
Leyla192 22 Şubat 2021 Rüya kategorisinde Leyla192 Karabasan (177 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 114 okuma
Adams 28 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 186 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

462 Aktif
1 Üye ve 461 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16085
Dün : 15134
Toplam : 40827299
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...