Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
44 okuma
Aysegul27 Rüya kategorisinde Karabasan (570 puan)  
düzenledi
Ruyamda sanki evlenecekmisim gibi annem teyzemler falan ev diziyoruz bana ama nisanlimiyim falan bilmiyorum yani degişikti biraz sanki evleneceğim ama evleneceğim kişi henuz ortada yok gibi. Sonrasında dam da oturuyoruz ama kimin damı bilmiyorum sadece baba tarafım var amcamlar halam falan benim 2 halam var biri vefat etti yıllar önce gençken ve onun butun kıyafetleri vs hep yurtlara verildi fotoğraflar ve bi kaç eşyası bizde. İşte yemek yiyecegiz babaannem birden bi bavul çıkartıyor ortaya diyor halan bunu saklamisti sana vermemi söyledi aciyor bavulu benim küçüklük kiyafelerim hep çoğu beyaz bi tane pembe bi kazak bi kaç  parca kiyafetimi hatırliyorum fotoğraflardan falan. bende diyorum ki babaanne halam ölünce tüm eşyası dağıtıldı başkasına verildi seninde evin yokki nerde sakladın bunca zaman (buyukbabam da yıllar önce vefat etti babaannemin evi yok bazen amcamlarda bazen bizde kalıyor).diyor sakladım işte ne yapacaksın sana vermemi söyledi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+5 oy
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.8k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanızda annenizi ve teyzelerinizi görmeniz beklenmediğiniz durumların olacağına işaret ya da mal mülk gelişi olduğunu simgeliyor olabilir. Bu gelirken de dikkat etmeniz gerekir yani biraz düşünmeniz gerekiyor evi dizmeniz de buna işaret. Evlenecekmişsiniz gibi hissetmenizde hayatınıza bolluk bereketliğin girecek gibi. Damda oturmanız ise; bu sıralar bazı sebeplerden dolayı yorgunluğunuz var gibi ya da geçmiş zamanın birikimi olabilir bunlardan arınmaya başladığınızı gösteriyor bir de kendinize her zaman inanmanız gerektiğini vurguluyor. Rüyanızda baba tarafını görmenizde parasal yönden etkiler getirecek gibi. Rüyanızda babaannenizi görmeniz de beklediğiniz bir durum varsa bunun olacağını ama biraz zaman gerektiğini ve üstüne sizin düşünmeniz gerektiğini söylüyor. Halanızı görmeniz size gelen şanslara, yeni umutlara sebep olabilir. Bavul görmeniz ve içinin dolu olması da yolculuk olabilir hayatınızda ya da bazı bilmediğiniz durumları öğrenebilirsiniz. Bavul içinden çıkan beyaz kıyafetler de hayatınızda yaşayacağınız mutlulukları, sevgi dolu olduğunuzu, duygularınızı içten yaşayan biri olduğunuzu gösteriyor. Pembe görmenizde kendinizi çok fazla yıpratmamanız gerektiğini gösteriyor. Kendinize biraz zaman ayırmanız gerektiğini söylüyor. Ölen halanızın eşyalarının size vermesini istemesi de sizin bu durumdan bir şey çıkarmanızı istemesini gösteriyor. Bunu şöyle örneklendireyim; mesela çocukluk resimlerde ki kıyafetlerim dediniz o zamana karşı özlem duyuyor olabilirsiniz ya da o zamanda bilmeniz gereken bazı durumları yeni öğrenecek olabilirsiniz. Rüyanız bana genel anlamıyla farkına varmanız gerekenler şeyler olduğunu ve maddi kazançlar sağlayacağınızı düşündürttü.
Aysegul27 Karabasan (570 puan)  
Çok teşekkür ediyorum gerçekten çok detaylı yorumlamissiniz
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.8k puan)  
Rica ederim

İlgili rüyalar

+24 oy
6 yorum 195 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 102 okuma
+11 oy
4 yorum 80 okuma
+6 oy
3 yorum 78 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
+4 oy
3 yorum 78 okuma
Lacivert 25 Ekim Tabir kategorisinde Lacivert Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 63 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

498 Aktif
7 Üye ve 491 misafir
Bugün : 19368
Dün : 26954
Toplam : 31301414
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...