Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
33 okuma
sokcu Rüya kategorisinde Rüyakar (2.9k puan)  
Rüyamda bando ekibinden arkadaşlarla birlikte bir sımıftayız (ekipten biri fakğlteden arkadaşım). sınavda değiliz ama birlikte bir eğitimde gibiyiz bende ortamda bulunmaktan mutşuyum onların içinde eğitimimi geliştirebileceğimi düşünüyorum. Bir hoca sınıftan içeri giriyor beni iki tane sınıfın başarısız öğrencisinin arasına onlara göz julak olmam için oturtuyor(Sanki bunlar ortaokuldan arkadaşlarımdı bu arada). Daha sonra yanımdaki çocuğun biri habire ortadan kayboluyor sonra tesbit ediyorumki başka sınıftan küçük bir kız yer altından yğzerek gelip bu çocuğu alıp okul dışına götürüyor bunun uzak görselinide görüyorum harita halinde ama bir türlü mani olamıyorum duruma çocukta durumdan şikayetçi bu arada. Derken hiç alkasız şekilde dayım ve teyzemin birbirlerine yaslanıp uzanarak uyuduklarını gördüm ve uyandım (:
Ary3 Karabasan (131 puan)  
Allah hayırlara vesile etsin inşallah ❤️
sokcu Rüyakar (2.9k puan)  
Amin

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanın başındaki bando ekibi , sizin dikkatinizi çekmek eylemi olarak adlandıra biliriz , dünyevi hayatta artık dikkatinizi çeken unsurlar yer alıyor sanırım yönelim fikir değişikliği çevreniz artık sizde merak uyandırıyor olabilir bu evreye geçmek yenilenmek ve özgürlük gibi kavramalı beraberinde getire bilir sizin için.


Eğitiminizi geliştirmek düşüncesi siz fikir ayrılıkları yaşadığınız bir dönemden geçiyor iseniz sona doğru yaklaşılmis demektir kendinizi seçmiş olmanız büyük bir olasılık kendinizi seçmeniz doğrultusunda kendinize zaman ayırmak konusunda karar almış olmanız yüksek olasılık ve eğer böyle ise bu karardan geri dönmeyecek ve uzun zaman kendinize ve bilginize yatırım yapacak gibi duruyorsunuz .


Rüyanın sonu yer altı ve akraba harita yer yer zaman zaman aksilik içsel bir çatışma hali bazen soru ve şüpheye düşme kendinizi sorgulamak dünyevi hayatta başıniza gelen telihsizliker bilinç altınızda yer edinmiş olabilir ve bu kötü durumlar bazen rüyalarıinza yansıyir şekilde karşımıza çıka bilir .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Şükürler olsun ne diyelim,  hakkında hayırlısı olsun ...
sokcu Rüyakar (2.9k puan)  
Amin. Ecmain…
0 oy
sokcu Rüyakar (2.9k puan)  
Beynimizin rüyalarımızda ruhumuzla mukabelesi ne kadar güzel… aynen dedikleriniz gibi bir geçiş sürecindeyim tek derdim ailem dostlarım ve kariyerim ve buşekilde yaşıyorum. Başkalarına göre giyaşamak hele hele birine karşı aşırı sevgi ve merhamet duyma durumu Allah tarafından geri dönüyormuş bunu öğretmiş oldu. Kimse sevgisini benim önğme geçiremez ve kimse bir kuluma benden daha merhametli olamaz yoksa onu onunla sınarım diyor rabbim. İdrak ettiren rabbime şükürler olsun..
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Senin rüyaların baya bilimsel kolay ve anlaşılır psikolojiye çok yatkın diğer insanların rüyaları fazlasıyla ruhsal ve çözmesi bazen çok zor oluyor.
0 oy
sokcu Rüyakar (2.9k puan)  
Yşadıklarımla alakalı muhtemelen. Mesela bikaç zammandırda çocukluk arkadaşlarımı görüyorum muhtemelen o gğnlere özlem. O gğnlerdeki enerjiye hasretim esas mutluluk ozmnlardaydı çünkü ve o sinerjiyi yakalayabilen mutlulupu bulur.
0 oy
sokcu Rüyakar (2.9k puan)  
Benim mart ayında müthiş bir rüyam vardı peygamber efendimizle alakalı onu mustafa harputi dışında M. Ali Bulut a yorumlatmıştım dedikleri birebir çıktı. Gönlü hoş tutup yaradana sığınınınca rüya ile gaybı gösteriyormuş bu kanıtlanmış oldu (:

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 44 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (95.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 152 okuma
q19 1 Aralık 2019 Rüya kategorisinde q19 Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 85 okuma
SelimRuya 25 Ekim 2020 Tabir kategorisinde SelimRuya Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 54 okuma
kral999 4 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde kral999 Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 62 okuma
n.coli 18 Nisan 2020 Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 83 okuma
Adams 7 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 66 okuma
tubiko81 25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 41 okuma
sokcu 2 Eylül Rüya kategorisinde sokcu Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
sokcu 1 gün önce Rüya kategorisinde sokcu Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 29 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

251 Aktif
6 Üye ve 245 misafir
Bugün : 14043
Dün : 24117
Toplam : 29453021
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...