Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
73 okuma
bisenaiste_ Rüya kategorisinde Karabasan (286 puan)  
düzenledi
Merhaba

Rüyamda, anneannemlerin yaşadığı ev bölgelerinin orada kıtlık varmış. Annemde kıtlıktan dolayı evin kulübeyi andıran  tahtadan deposuna yiyecekleri koyup kilitlemiş. Ama biz kardeşimle, yada emin olamıyorum, (gerçekte tanımadığım bir kişi ama rüyamda) arkadaşım ile çok acıktığımızdan dolayı depoya girip yiyecek yiyorduk. Annem yemememizi söylüyordu ama biz acıktığımızdan ötürü her seferinde, oraya girip birşeyler yiyorduk.
Bunu bir iki defa yapınca, annem öfkelenip yiyecekleri, tahta kutu gibi birşeylerin içine koydu,zımbaladı sıkıca kapatıp kilitledi, daha sonra benide, kapatıp kilitlediği yiyeceklerin bulunduğu kulübeye/deponın içine kilitleyip gitti. Kulübenin tek bir penceresi yada açık herhangi bir yeri yoktu. Ne yapacağım bilemedim. Çok korkmuştum. Ardından, kapıda kare bir delik açılıverdi ve gece olmasına rağmen içeriye azda olsa ışık girdi. Çok sevindim. O kare delikten parmağımı sokup yardım istedim. Fil horutumu gibi bir şey vardı, beni oradan çıkaracağını hissettirdi. Sonra kapı hızla vurulmaya başlandı. Meğersem kardeşim acıktığından ötürü, bana ve kendisine yemek almak için  kapıyı kırmaya çalışıyormuş. Sonra son darbe ile kapıyı kırdı, ve kapı tahtanın içerisindeki elmalar ortaya çıktı. Evet kapının içinde, tahta bir kutunun içinde, beklemekten yumuşamış sarı elmalar vardı. Kardeşimle elmaları yedik, ve burada daha fazla kalamayacağımızı düşünüyorduk. Kardeşim (yada arkadaşım) bana kısık bir sesle hemen gitmemiz gerektiğini söylüyordu. Benim ise evden acil birşey almam gerekti. Hemen eve girdim ve tv izleyen annemle, mesafemiz uzakta olsa bile bir an göz göze geldim. Kapı kırma seslerini falan duymamış gibi gözüküyordu, hiç bir şeyden haberi yoktu. Daha sonra ağzımdaki çiğnemekte olan elmayı, ağzımın yanak kısmının içine saklayarak konuştum. Bana depodaki yiyecekleri yiyip yemediğimizi, sordu ve yalan söylememi istemediğini söyledi. Ben yemedigimizi söylesemde, ağzımdaki elmayı fark etmiş olacak ki bana inanmadı. Ben ise ani bir hareketle koştum, ve (ne olduğunu hatırlayamadığım) önemli eşyamı alıp hemen deponun bulunduğu balkona geldim. Geldiğimde annem orada, depoya bakıyordu. Biz ise bir anda nasıl olduğunu bilmediğim şekilde küçüldük ve uçma yeteneklerimiz meydana geldi. Ardında kendimizi klonlayarak hemen oradan uçarak kaçtık. Klonlanan kendimin vücudu özellikleri sıradan bedenimdi. Artık anneme dayanamadan, ' Anne! acıktık ve yedik, ne yapalım işte?!' dedim ve annem düşündüğüm ağır tepkileri vermeyerek yumuşadı. Bizi anladığını, yememizin sıkıntı olmayacağını söyledi.

Ve rüyam bitti.

Rüyam bu şekildeydi, yorumlamanızı bekliyorum.
Ary3 Karabasan (131 puan)  
Allah hayırlara vesile etsin inşallah
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
teşekkür ederim. De rüya tabirlerimi kimse yapmıyor niye ya.. :(
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
@Üstat_Simuy_Alaca yı işaretlemişsin, o yapacaktır.
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
Ben rüyamın maddelerini etiketlerken o kişi çıktı. Yani kasten etiketlediğim için değil. Ayrıca sadece o kişi yorumlasın diyede etiketlemedim. Her hangi biri rüyamı yorumlasa artık çok güzel olur..
ikobaciniz Karabasan (662 puan)  
Umarım hayırlara vesile olur
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Amma da uzun rüyaymış ;)
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
:D yorumlaya bilir misiniz ??
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (302k puan)  
Yarın bakalım bu rüyaya olur mu :)
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
Olur bekliyorum :))
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
Yorumlayacak mısınızz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
ikobaciniz Karabasan (662 puan)  
Çok sevdiğiniz ama aslında gerçek yüzünü bilmediğiniz biri tarafından zor duruma gireceksiniz. Sırf onun için yalan vb durumları olacak. Kötü amacınız olmadığı için yine başka bir sevdiğiniz kişi sizi bu durumun içinden kurtaracak. Şu an da sıkıntılı bir süreçte olabilirsiniz psikolojik olarak. İçinizde büyüttüğünüz, anlatamadığınız veya sakladığınız bir şey varsa fazla uzatmadan yoluna koymalısınız
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
Teşekkür ederim yinede ilginiz ve yorumunuz için.
ikobaciniz Karabasan (662 puan)  
Teşekkür ederim
0 oy
bisenaiste_ Karabasan (286 puan)  
hayatımda şuanda öyle biri yok,ve yorumunuz rüyam ile alakalı değil gibi geldi. Rüya tabircisi iseniz lafım yok. Fakat rüya tabircisi değil iseniz bir sıkıntı var. Tabiriniz tatmin etmedi açıkcası.
0 oy
ikobaciniz Karabasan (662 puan)  
Rüyada açlık psikolojik olarak sıkıntıda olduğuna işarettir. Kilitli kalmak ise zor bir durumda kalmaya sıkışmaya delalettir.  Rüyada tanımadığımız kişiler ise aslında gerçek yüzünü görmek istemediğimiz yA da görmediğimiz insanlardır. Tabi ki fikrinize saygı duyuyorum
0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.0m puan)  
@ikobaciniz yorumu gayet guzel

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 46 okuma
hakan35 12 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde hakan35 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
1 Kasım 2016 Rüya kategorisinde misafir   37 116 268 yazdı
+6 oy
1 yorum 105 okuma
+3 oy
3 yorum 29 okuma
+17 oy
1 yorum 75 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+18 oy
4 yorum 91 okuma
+5 oy
1 yorum 46 okuma
ruyacıı 2 Haziran Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (248 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 60 okuma
Duru971 21 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Duru971 Karabasan (653 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 85 okuma
Katerima 23 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Katerima Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
28 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 116 268 yazdı
+6 oy
2 yorum 93 okuma
ÖrdeCav 31 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde ÖrdeCav Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 78 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.3k düş-ünce

6.8k üye

247 Aktif
6 Üye ve 241 misafir
Bugün : 13872
Dün : 24117
Toplam : 29452851
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...