Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
73 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Rüyakar (4.4k puan)  
düzenledi
Rüyamda yatakta oturuyorum elimde bir satır var ve ben saçımı onunla tarıyorum. Ve saçım da dümdüz oluyor normalde saçlarım dalgalı. Yani elimdeki o satır benim için çok normal ve saçımı düzeltiyor. Daha sonra yatağa yatıyorum uykum gelmiş. Hala taramaya devam ediyorum ama uyuyakalıyorum. Satırı da başucuma bırakıyorum ve uyuyorum gerisi yok. Ve akşam ya da gece vakti olmadı bunlar. Odam aydınlıktı,sabah vaktiydi.
Birde daha sonra birinin evine gidiyoruz yemek yiyoruz. Kadın ve oğlu var bu kişileri tanımıyorum. Yemekte et var yiyoruz. Dışarıda evin önünde oturuyoruz, bahçeli ama eski bir ev. Daha sonra babam hariç hepimiz mutfağa giriyoruz. Ocakta 3 tava var ve hepsinde et var. Ben bunları karıştırıyorum. Elimde de 3 kaşık var ama tavalarin birinde de tahta kaşık var. Ben bunları yanmasın diye karıştırıyorum yanımda herkes var ama ben yaptım. Birinde tavuk eti vardı kuşbaşı doğranmış. Diğerlerinde kırmızı et vardı yine küçük doğranmış. Yorumlarsanız çok sevinirim :)
Şanslıxkelebek Rüyakar (4.4k puan)  
@SAMİGALAKSİ rica etsem yorumlar mısınız :)
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.8k puan)  
Kusura bakmayın bi kaç gündür giremedim sizi en fazla yarına kadar bekletebilirim, en kısa sürede yorumlayacağım. Tekrardan kusura bakmayın, iyi günler
Şanslıxkelebek Rüyakar (4.4k puan)  
Hiç sorun değil şimdiden teşekkür ederim sağ olun,iyi günler :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.8k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlk rüyanız için gerçekte dalgalı olan saçlarınızı satırla düz hale getirmeniz ya bazı sorunlarınızın çözüme kavuşmasında güç gösterip istediğinize ulaşacaksınız ya da yakın zamanda bir tartışma içine girerek kendinizi suçlu hissedeceksiniz sonra biri sayesinde aslında sizin bir suçunuzun olmadığını göreceksiniz ve bu yüklerden arınmış olacaksınız. Bunu geçmiş de yaşayıp bilincinizde kalarak tekrar gündeme gelmiş de olabilir. Şu sıralar yorgun hissediyor olabilirsiniz ya da yoruluyor olabilirsiniz uykunuzu tam almaya çalışın. Kısaca satırla saç taramanız size gelen kolaylık, önünüzün açılması anlamına geliyor.


Rüyanızın ikinci kısmı içinde tanımadığınız kişileri görmeniz bence sosyal hayatınızda bir yoğunluk olacağını simgeliyor. Eğer ailenizde bi para beklentisi varsa bu olumlu sonuçlanabilir, refaha kavuşabilirsiniz. Gördüğünüz bahçe yıkık dökük bir yerse kendinizle ilgili gözden geçirmeniz gereken durumların var olduğunu simgeliyor. Eğer öyle değilse de bunalımınızın geçmeye başladığını isteklerinize ulaşmanın an meselesi olduğunu belirtiyor. 3 tava görmeniz bi kaç anlama gelebilir ya çok merhametli, insanların yardımına sürekli koşan birisiniz. Ya ailenize çok düşkünsünüz onların iyiliğine bir şeyler yapmak istiyorsunuz ya da mutluluk, rahatlama, yeni bir döneme giriş olabilir. Kaşıkta tavayla bağlantılı beklediğin iş ya da başka bir durumun olacağına işaret engellerin kalktığını gösteriyor. Kırmızı et görmenizde biraz değişiklik yaşayacaksınız ilk zor gelecek ama sonra çok seveceksiniz. Umarım bir şekilde size yardımcı olabilmişimdir.
Şanslıxkelebek Rüyakar (4.4k puan)  
Çok teşekkür ederim iyi ki siz,sağ olun:)
SAMİGALAKSİ Rüya Yorumcusu (21.8k puan)  
Rica ederim, elimden geldiği kadarıyla ^-^

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 58 okuma
Bircankrk 25 Şubat 2021 Rüya kategorisinde Bircankrk Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 80 okuma
+8 oy
1 yorum 83 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde mavi   yazdı
+5 oy
2 yorum 149 okuma
vetre 11 Ocak 2021 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (549k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 72 okuma
Sulebdr 24 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Sulebdr Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 134 okuma
Seymaaa 22 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 112 okuma
SSDGN 18 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (8.1k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 157 okuma
+3 oy
3 yorum 97 okuma
Morgana 21 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Morgana Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 54 okuma
Hope 22 Nisan Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+9 oy
100 yorum 725 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

348 Aktif
1 Üye ve 347 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 696
Dün : 25411
Toplam : 38272188
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...