Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
120 okuma
Casablanca Rüya kategorisinde Karabasan (692 puan)  
Ruyamda kedi büyuklugunde simsiyah akrep gordum  ev bize ait deildi akrep annemi soktu  ama birisi o zehirsiz bisi olmaz dedi olmadida sonra geldi beni soktu bende kuyrugunu kopardim bi posetin icine koydum öldurdum diye hatirliyorum  cansizdi okadar buyuk olmasina ragmen hic korkmadim  daha sonra eski koydeki evimizin kapisinda catisma cikmis benim elimde tüfek vardi ve posetin icinde birsuru mermi sarjor dolduruyodum karsimda  adamlar vardi  onlara ates ettim bazilari öldu bazilari mermi yedigi halde direndi  ama hic ses cikmadi  tüfekten

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+8 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (382k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar son dönemlerde kendi üzerinize çok gittiğiniz bir süreçten geçiyor olabilir misiniz ,bazı olaylar ve kişiler üzerinde şüpheleriniz var ise bu şüpheler zamanla çoğalmış ve sizi rahatsız edecek dereceye gelmiş çevrenizde dolanan sözler konular olaylar girişimler sizin çevreniz tarafında yer alan mevcut durumlar da son dönemlerde canınızı sıkar halde ise bu rüyayı görmeniz çok doğal , akrep simgesi düşmanı hilaker oyunları hilekar kişileri nazarı negatif enerjiyi kötü ssözlü kişileri ifade eden bir simgedir ,siz savaşır durumdasınız ama sie karşı yakın duran bu olumsuz durumları enerjileri ya da kişileri artık fark etmeli önleminizi almalısınız ve enerjinizi diri tutmalı güne pozitif başlamalısınız bu rüya biraz da kabus sizin korkularınızı içsel korkularınızı gün yüzüne çıkartan etkenleri bulup tartışmalı ve kendiniizi b,iraz da olsa iyileştirmeye çalışmalısınız ,ikaz rüyası da olsa bu benim için bir kabus ve korkularınızın yükselişi pskolojinizi etkileyen durumlar mevcut olmuş sanki son dönemlerde ,yine devam edelim yoruma tüfek mervi savunma dan ziyade bazı rüyalar ve kişiler için kavgayı  simge eder aile hane sosyal yaşamda baş kaldırış isyan ve çevrenizle gireceğiniz kavgaya da işaret edeiyor olabilir kendinizi düşmanlarınıza karşı savunacak gibi dursanızda bazı kavgaların fitilinide ateşleye bilirsiniz son dönemlerde konuştuğunuz konulara sırlarınıza sırlarınızı kimlerle paylaştığınıza yalancı insanlara dikkat ediniz bu rüya heraretli bir döneme işaret edebilir hayır olsun diyelim öfkenize ve şüphe duyduğunuz kişilere dikkat ediniz mantıklı düşünmekte yarar var .
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (382k puan)  
soru görüş öneri yazabilirsiniz ne demek asıl ben teşeküür ederim :)
Casablanca Karabasan (692 puan)  
Peki bu zorlu donemi atlaticakmiyim basima bisi gelirmi bunu merk ediyorum
+5 oy
Casablanca Karabasan (692 puan)  

Cok tsk ederim @Üstat_Simuy_Alaca

+5 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (382k puan)  
değerli okuyucu bu rüya sezgilerinizin de bir ürünü , ama rüya fal değil ve rüyalar bize geleceği söylüyor mu pek emin de değiliz rüya ile amel olmuyor ama biz insanız bu rüyadan elbet bir ders ibret çıkartacağız akrep sürecin başladığına işaret ama hayatınız da yer alan korku düşman kötü etkileri siz yok edeceksiniz kötü düşünme kötüyü çağıra iyiyi ve sevgiyi düşün ve hayatınıza sevgiyi çağırın bu rüyayayı unutmaya çalışın spor ve egsersiz yapın şimdilik düşmanlarınıza veya eşinize veya dostlarınıza odaklanmak yerine daha güzel hayyellere ve kendinize odaklanın korku korkuyu getirir peşi sıra siz korkuya sınır çizin izin vermeyin .
+5 oy
Casablanca Karabasan (692 puan)  

Haklisiniz cok sagolun @Üstat_Simuy_Alaca

+6 oy
Ary3 Karabasan (646 puan)  
Ben daha önce rüyamda farklı ama akrep görmüştüm bana Bi yakınım hakkında konuşuluyor demişti çekemeyenler var demişti rüya yorumcusu değilim ama Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah
+5 oy
Ysmn_esk Rüyazede (1.2k puan)  
Akrep düşman demek gibi geldi.dusman sizin hane icinize girecek ama sizin hanenize zarar veremeyecek mermi tufek haber demek sonradan haber alacaksiniz
0 oy
ege soyder önce Karabasan (238 puan)  
İlk rüyayı kendimce yorumlayacağım; akrebin siyah ve çok büyük olması çok tehlikeli bir düşman anlamına geliyor. fakat akrebin zehirsiz olması ve annenizle sizi sokmasına rağmen hiçbir şey olmamasından şunu çıkarıyorum, düşmanınız olan kişi aslında çok da tehlikeli olmayan, fakat kendini dışarıya çok farklı, olduğundan çok daha güçlü yansıtmaya çalışan biri olabilir. Yani size düşmanlık yapan, sizin de aslında çok çekindiğiniz bir kişinin aslında göründüğü gibi çıkmaması, sizin de onu kolaylıkla alt etmeniz gibi geldi bana. Tıpkı rüyada kuyruğunu koparıp öldürmeniz gibi.

İlgili rüyalar

+6 oy
3 yorum 82 okuma
+5 oy
3 yorum 145 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (646 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 113 okuma
+17 oy
1 yorum 52 okuma
+5 oy
2 yorum 75 okuma
Casablanca 5 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Casablanca Karabasan (692 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 62 okuma
Ezgiece 26 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Ezgiece Karabasan (61 puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 90 okuma
+8 oy
1 yorum 126 okuma
+8 oy
9 yorum 146 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.8k rüya

162k yorum

21.1k düş-ünce

7.6k üye

303 Aktif
3 Üye ve 300 misafir
Bugün : 14333
Dün : 22845
Toplam : 37141302
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...