Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
50 okuma
Casablanca Rüya kategorisinde Karabasan (566 puan)  
Ruyamda kedi büyuklugunde simsiyah akrep gordum  ev bize ait deildi akrep annemi soktu  ama birisi o zehirsiz bisi olmaz dedi olmadida sonra geldi beni soktu bende kuyrugunu kopardim bi posetin icine koydum öldurdum diye hatirliyorum  cansizdi okadar buyuk olmasina ragmen hic korkmadim  daha sonra eski koydeki evimizin kapisinda catisma cikmis benim elimde tüfek vardi ve posetin icinde birsuru mermi sarjor dolduruyodum karsimda  adamlar vardi  onlara ates ettim bazilari öldu bazilari mermi yedigi halde direndi  ama hic ses cikmadi  tüfekten

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar son dönemlerde kendi üzerinize çok gittiğiniz bir süreçten geçiyor olabilir misiniz ,bazı olaylar ve kişiler üzerinde şüpheleriniz var ise bu şüpheler zamanla çoğalmış ve sizi rahatsız edecek dereceye gelmiş çevrenizde dolanan sözler konular olaylar girişimler sizin çevreniz tarafında yer alan mevcut durumlar da son dönemlerde canınızı sıkar halde ise bu rüyayı görmeniz çok doğal , akrep simgesi düşmanı hilaker oyunları hilekar kişileri nazarı negatif enerjiyi kötü ssözlü kişileri ifade eden bir simgedir ,siz savaşır durumdasınız ama sie karşı yakın duran bu olumsuz durumları enerjileri ya da kişileri artık fark etmeli önleminizi almalısınız ve enerjinizi diri tutmalı güne pozitif başlamalısınız bu rüya biraz da kabus sizin korkularınızı içsel korkularınızı gün yüzüne çıkartan etkenleri bulup tartışmalı ve kendiniizi b,iraz da olsa iyileştirmeye çalışmalısınız ,ikaz rüyası da olsa bu benim için bir kabus ve korkularınızın yükselişi pskolojinizi etkileyen durumlar mevcut olmuş sanki son dönemlerde ,yine devam edelim yoruma tüfek mervi savunma dan ziyade bazı rüyalar ve kişiler için kavgayı  simge eder aile hane sosyal yaşamda baş kaldırış isyan ve çevrenizle gireceğiniz kavgaya da işaret edeiyor olabilir kendinizi düşmanlarınıza karşı savunacak gibi dursanızda bazı kavgaların fitilinide ateşleye bilirsiniz son dönemlerde konuştuğunuz konulara sırlarınıza sırlarınızı kimlerle paylaştığınıza yalancı insanlara dikkat ediniz bu rüya heraretli bir döneme işaret edebilir hayır olsun diyelim öfkenize ve şüphe duyduğunuz kişilere dikkat ediniz mantıklı düşünmekte yarar var .
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
soru görüş öneri yazabilirsiniz ne demek asıl ben teşeküür ederim :)
Casablanca Karabasan (566 puan)  
Peki bu zorlu donemi atlaticakmiyim basima bisi gelirmi bunu merk ediyorum
0 oy
Casablanca Karabasan (566 puan)  

Cok tsk ederim @Üstat_Simuy_Alaca

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
değerli okuyucu bu rüya sezgilerinizin de bir ürünü , ama rüya fal değil ve rüyalar bize geleceği söylüyor mu pek emin de değiliz rüya ile amel olmuyor ama biz insanız bu rüyadan elbet bir ders ibret çıkartacağız akrep sürecin başladığına işaret ama hayatınız da yer alan korku düşman kötü etkileri siz yok edeceksiniz kötü düşünme kötüyü çağıra iyiyi ve sevgiyi düşün ve hayatınıza sevgiyi çağırın bu rüyayayı unutmaya çalışın spor ve egsersiz yapın şimdilik düşmanlarınıza veya eşinize veya dostlarınıza odaklanmak yerine daha güzel hayyellere ve kendinize odaklanın korku korkuyu getirir peşi sıra siz korkuya sınır çizin izin vermeyin .
0 oy
Casablanca Karabasan (566 puan)  

Haklisiniz cok sagolun @Üstat_Simuy_Alaca

+1 oy
Ary3 Karabasan (229 puan)  
Ben daha önce rüyamda farklı ama akrep görmüştüm bana Bi yakınım hakkında konuşuluyor demişti çekemeyenler var demişti rüya yorumcusu değilim ama Rabbim hayırlara vesile etsin inşallah

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 41 okuma
+2 oy
2 yorum 65 okuma
+17 oy
1 yorum 38 okuma
+3 oy
2 yorum 51 okuma
Casablanca 5 Eylül Rüya kategorisinde Casablanca Karabasan (566 puan)   yazdı
+7 oy
6 yorum 115 okuma
+4 oy
3 yorum 78 okuma
Lacivert 25 Ekim Tabir kategorisinde Lacivert Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 64 okuma
+11 oy
6 yorum 111 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

514 Aktif
3 Üye ve 511 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 27219
Dün : 28523
Toplam : 31368302
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...