Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
103 okuma
Rüyalandım Tabir kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Rüyamda eski İbranice bir ahit yazısını arıyorduk.
Bir tarihi eserdi.
Yanımda 2 kadın 2 de nene vardı ama nenelerde çok dinçlerdi.
Onlarla beraber aramaya koyulduk, bir odaya girdik nenenin biri gizli bölmeden onu çıkarttı parşömenden bir kağıttaydi duvara sabitledik.
Sabitleyince ben bir şeyler okumaya başladım İbranice çok eski bir duayı etmeye başladım.
Nene bu duayı nerden biliyorsun sen Türk degilmiydin dedi ben de nerden bildiğimi bilmiyorum dedim.
Sonra bir kız geldi İbranice bildiğini söyledi yazıyı okumaya başladı birden duvardan su fışkırdı yanımızda ki bir arkadaş yere yığıldı biz onunla hiç ilgilenmedik daha sonra o yükselen suda boğuldu.
Sonra İbranice bildiğini söyleyen kız yazıyı okuyamadi bize çeviremedi.
Baktık ki odayı su alıyor bizde kaçtık.
Sizce anlamı var mıdır ?
Ruyaydgr Rüyakar (3.1k puan)  
Gerçekten farklı ve merak uyandırıcı bir rüya
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
bu rüyayı incelemek isterim bir rüya koleksiyoneri olarak dikkatimi çekmedi değil ;)
Rüyalandım Rüyazede (1.4k puan)  
Sizindir üstadım :D
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
ne yalan söylim özlemişim bu tür rüyaları artık gelmiyor siteye bu tarz rüyalar :(

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar değerli okuyucu ben geldim , ben deniz simuy alaca üstadım yaşlı çoçuğun çırağı :) bu gibi fantastik objelre sahip olan  ve paranormel rüyalara ben bakarım , bu gibi rüyalar çoğu zaman görülmez bazen arada bir bizlerin de gördüğü özel rüyalar vardır ,ben rüya ve ruh avcısı olarak bu tarz rüyalara bayılırım birlikte inceleyeceğiz geçmişten bizlere bugüne neler getirmiş bu rüya :)


ibranice Yahudilerin atalarının "Laşon la - Kodeş" (Kutsal Dil) olarak nitelendirdikleri bir dil olup; belirgin bir özelliği, sadece sessiz harflerden oluşan bir alfabeye sahip oluşudur.[2] Antik Mısır ve Babil'de kazılar sonucu elde edilen belgelerden bu dilin çok eskiden beri kullanıldığı anlaşılmıştır.

ve siz rüyada ibranice bir ahit yazısını arıyorsunuz genelde bu yazılar önemli şeyleri anlatır bize ; geçmişte kazdıkları yazılar kendi kürtürlerini yaşanmış olayları remedip anlatmalrı kurallarını anlatmalrını ve kendilerine ait özlü sözü analtmalrı ile bilinirler bu eski yazılar bizlere miras kalmıştır , bu tarih eser içinde ne yazdığını bilmediğimiz için savaşı mı barışı mı yoksa eski dönemlerdeki kuralları mı hastalık ve çöüzümünümü yoksa masal mı destan mı anlatığın bilmediğimiz için tam net bir yorum yapmak zor olacaktır ,

bence bu rüyadaki iki yaşlı kadın rehber ve koruyucu görevini üstleniyor ,demek ki koruyucular içinde önem arz eden bir obje :) gizli bölümün ve parşömen burada evet siz bir keşif yapıyorsunuz ve insanlığa daiir birşeyler gün yüzüne çıkıyor bu rüyayı günümüze uyarlarsak belki vuris yada küresel ısınmanın yada biz insalık için yakın da çok önemli bir sırrı ortaya çıkartacağımıza işaret edebilir belki günümüzde ki kaosun sebeblerini kendimiz bulacak ve düzelteceğiz bu gibi geleceğe yöenelik atıflarda bulunuyor  olabilir aramak gizli objeyi çıkarmak ve bulmak bu artık gün yüzüne ıkacak küçük değil daha büyük sırların ve bilgilerin çıkaçağına yorumlana bilir eski atalarımızdan gelen dnalar hatırlamak ve atalarımızın izinden gitmeye çalışacağımız bir döneme de işaret edebilir yeniden öğrenmek ve keşfetmek var bu rüya aslında çok olumlu ,ibranice bir dua bu koruyucu bir dua yada bir tür arlık çağırma yada hastalığın şifası için okunan bir dua olabilir , ama rüyanın sonunda gizli bir ruhani kapı açılmış durumda sanki bu rüya bir türlü uyanma uyandırılma aktif hale getirme siz bulunduğunuz oadayı canlandırmışsınız ama odanın koruyucuları sizi yutmuş odadaki su genelde mısır gibi özel odalara dizayn edilen tuzakları andırıyor bulunan şey değerli ama herkesin gücünün kaldıracağı bir dua değil ve sanki o an oradakiler biraz bedel ödemiş durumda , rüyanın sonunu geleceğe uyarlamak zor ama ruhani bir keşif ve koruyucular ile karşılaşılmış sizin rüyada konuştuğunuz da herhalde ruhani varlıklar olabilir korkulacak bi durum yok aslına bakarsanız vovv denilecek bir durum da yok arada hepimiz bu tarz rüyalar görürüüz dünyada tek değiliz diğer yaşam formları da mevcut sadece sizin ruhunuz onlara eşlik etmiş durumda tabiki rüyanın üstünde durmak bizlere birşey kazandırmaz ama bu rüya için kendinizi şanslı sayın :) fantastik rüyalar değerlidir fazla kafaya takıp cevaplar aramayın çünkü  gayb dünyasının cevapları hiç bir zaman tam net ve doğru şekilde bulunamadı bu rüya bir keşif rüyasıdır biraz farklıkların gördündüğü ruhsal ve parapsikolojik .
özetleye bilmişimdir inşallah diğer rüyalarda görüşmek üzere eni yorum seçmeyi unutmayınız.
Rüyalandım Rüyazede (1.4k puan)  
Evet çok doğru diyorsunuz bu kahinlik olurdu. Yeniden teşekkürler
+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Bence epey anlamlı bir rüya. Geçmişinle atalarınla ilgili bir durumu görmüşsün. İbranice olması biraz büyüyü veya nasıl desem kadim bilgeliği çağrıştırdı. En sonunda evi su basması ile belki nenen belki de daha eski bir neslinden gelen birinin durumunu işaret ediyor. Başına kötü bir şey gelmiş gibi hissettim ben. Belki ailenin yaşlılarına sorup bu olayı yakayabilirsin.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
soyunla ilgisi yok ki , bu ruhani bir gezi meraklarımız sorularımıza bazen cevap oluyor.
+1 oy
Rüyalandım Rüyazede (1.4k puan)  
Ama anlamıyorum benim atalarım türk yanj öyle biliyorum.
Bizim bu civarda Yahudilerde ermenilerde yaşamış belki kan mi karıştı acaba.
Bu rüya kafamda soru işaretleri bıraktı.
Yorum için teşekkürler
+1 oy
Rüyalandım Rüyazede (1.4k puan)  

Merhaba gerçekten teşekkür ederim.

Daha önce bir rüya görmüştüm ilerde ki mesleğim uluslararası başarılar vs elde etmek ile alakalı ve gerçekten çok değerli bir rüyayıda isterseniz size linkini atabilirim. Bu rüya da bana o rüya mi hatırlattı ilerde de gerçekten arkeoloji okumak istiyorum acaba bu ona mı işaret? 
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
şimdi bunun tespitini yapmak çok zor neden derseniz ,çünkü kafamızda belirleriz ve aklımız bir kaç arkeolojik simgeyide bilir bunu hayal ettiğimiz için beynimiz bize gösterte bilir beynin bazen küçük ilizyonları olur , tabi herşeyin başı çalışmak azim etmek ve başarmaktan geçer bakarım tabi ama siz bu rüyayı gördünüz ileride bu mesleği yapacaksınız demek biraz kahinlik olur yani bizi biz yapan belirleyen rüya değil de seçimlerimiz :)

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 103 okuma
tubiko81 11 Kasım 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (3.3k puan)   yazdı
+2 oy
32 yorum 279 okuma
mustafaharputi 13 Ocak 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 211 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 264 okuma
Simge 29 Temmuz 2020 Bilgi kategorisinde Simge Astral Gezgini (163k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 130 okuma
Burchina 4 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 529 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde misafir   38 138 278 yazdı
+5 oy
2 yorum 134 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 İstihare kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (64.3k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 81 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Ustası (64.3k puan)   yazdı
+7 oy
100 yorum 742 okuma
mustafaharputi 13 Şubat 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+3 oy
35 yorum 397 okuma
mustafaharputi 22 Ocak 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 125 okuma
Elf066 13 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Elf066 Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 96 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (215k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.8k üye

187 Aktif
0 Üye ve 187 misafir
Bugün : 6378
Dün : 25758
Toplam : 38458842
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...