Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
65 okuma
Casablanca Rüya kategorisinde Karabasan (566 puan)  
Ruyamda  alisveris yapana   altin zincirli tugrali kolye veriyolarmis bana 3 tane cikti zinciri kalin tuğrasi inceydi  baya  takmadim  daha sonra esim bana ince bir altin yuzuk almis onu verdi  ama ben takmadim
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
Bu rüyaya dönüş yapacağım.
Casablanca Karabasan (566 puan)  
@Üstat_Simuy_Alaca tamam bekliyorum 
Casablanca Karabasan (566 puan)  

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar tekrardan :) rüyanın girişinde bir vaat bizleri karşılıyor , alışveriş yapana verilen mükafat değerli , bu da direkt sosyal çevremize yoğunlaşan bir obje olduğunu söylüyor , son dönemlerde kendinizi değersiz hissetme , aile ve arkadaş çevrenizde yaşanan olaylarda arka plana atılmak , sözlerinizin tesirini kaybettiğinizi düşünüyor iseniz ve birde popülerlik gibi kök duygularınız zarar görmüş ise ,bu rüya çok doğal ve normal ,burada ki vaat öne çıkmak kendini göstermek ile ilgili geldi bana sosyal konulardan etkilenme içsel anlamda yaşanan utangaçlık geri durma kendini ön plana çıkartamama kendini ve duygu düşünceleri belirtememek son zamanlarda kendinizi ifade edemiyor iseniz bu rüya dediğim gibi normal . 3zincir  tuğrasının ince olması 3 ayrı konuda kırılmışlık ,ya da üç ayrı konuda pişmanlık ya da 3 tane olayı kendi içinizde atlatamadığınızda ifade edebilir , üzüldüğünüz 3 konudan da kaçıyor olabilirsiniz .

Tabi sadece psikolojik yönden bakmamak gerekir , sizin karşınıza 3 değerli fırsatın çıkacağı ama bu fırsatlar başta göz kamaştırıcı olsada tuğrası gereği zayıf ve hak edilmeyen size başarı getirmeyecek işler olabilir .sizin de bu işten bu 3 fırsatı elediğiniz eleyecek yönde olmanızı da simgeliyor olabilir.
altın yüzüğün geri çevirmek kendinizi bazı konularda saklamayı ve arka plana tutuğunuzu ifade edebilir , size karşı gelen söz sohbet konusu sizin hakkınızda konuşulan bir konu birinin sizden af dilemesi iş fırsatı tatil ödül gibi genel konularda red etmek ve kendinizi geri çekme gibi konular mevcut olabilir.
rüyanızı her yönüyle bakmaya çalıştım saygı ve sevgiyle kalmanız dileği ile.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
yorum ve rüya ile ilgili sorunuz varmı peki ?
+1 oy
Casablanca Karabasan (566 puan)  

Cok tsk ederim yorumunuz icin @Üstat_Simuy_Alaca

+1 oy
Casablanca Karabasan (566 puan)  
Esimle aramiz limoni bu aralar bana verdigi yuzuk tam olarak neyi temsil ediyor özurmu dilicek benden yuzuk cok zayif ve kirilgandi
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (330k puan)  
Ha o anlamda size karşı bir adımı var ama sizin için yetersiz ve 3 ayrı konudan gönlünüzü almak istiyor olabilir gücü var potansiyeli var ama cesareti yok ve ifade edemiyor olması çok yüksek , sizin degeriniz farkında ve özel duygulara önem veren biri olabilir ama size karşı güçsüz ve çaresiz kalıyor olması çok yüksek ve 3 kişi tarafından da baskı altında olabilir .
+1 oy
Casablanca Karabasan (566 puan)  

Anladim cok tsk ederim @Üstat_Simuy_Alaca 

İlgili rüyalar

+19 oy
2 yorum 125 okuma
+26 oy
7 yorum 184 okuma
+23 oy
1 yorum 116 okuma
Aysesultan 8 Mart 2020 Rüya kategorisinde Aysesultan Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 119 okuma
+14 oy
2 yorum 112 okuma
Parzival 16 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+37 oy
10 yorum 266 okuma
+23 oy
5 yorum 196 okuma
+8 oy
3 yorum 103 okuma
Ayaz 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+18 oy
2 yorum 148 okuma
İpekD 7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (1.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

595 Aktif
2 Üye ve 593 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9684
Dün : 28523
Toplam : 31350775
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...