Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
64 okuma
beritankorkusuz Paranormal kategorisinde Karabasan (650 puan)  
düzenledi
Merhaba,

Rüyamda ailecek bir yere gidiyorduk, köy halkı ve benim ailem baya kalabalıktık. Ancak gitmemizi istemiyorlardı ve rüyamda anlamadığım bir şekilde itfaiye merdiveni elektrik direğine çarpmış ve köy halkının bir çoğu beklerken bir çoğu da yüksek bir yerde olan eve gidiyorlardı. Bende eve giderken bir anda bir kadın yanlış hatırlamıyorsam ama insan kılığında olduğuna eminim bana dediki yukarı çık aşağıya gelme / bakma azap olacak azaptan sakın dedi. Azap demedi doğrudan ama felaket olacak. Yani bu kadın insan değil ve beni koruyordu. Bende bir anda aşağı kaza olan yere gittim bir tesbih aldım ve SubhanAllah demeye başladım o şekilde yukarı çıkarken amcamı gördüm ona da söylemiş olmalılar o da bana yukarı çık dedi aşağı gelme dedi bende tamam dedim. Sonra eve vardım içeri girdim ev sahibinin oğlu akşam olunca evden çıkalım ben cinlerden korkuyorum dedi. Sonra koltukta oturan kadın Allah bizi cinlerden korusun cin çarpması vs gözü şaşı yapar falan dedi . Sonra onun yanında ya kızı ya da başka kadın da Peygamber Efendimiz (Sav.)'in eşi de cin çarpmış aslında bir kere çarpılsak iyi dedi. Bende sinirlendim çünkü o köyde çok cahil vardı ses etmedim. Sonra mutfağa gittim mumlar vardı söndürmeye çalışırken nefesim yetmedi, ama söndürdüm ardından uyandım. Yani anlamadığım bir şekilde cinler beni koruyordu. Bunun insan kılığında yapıyorlardı ve ben SubhanAllah diyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Bu bir işaret rüyası olabileceği gibi bilinçaltı rüyası da olabilir. Son zamanlarda hayatında yaşadığın stresleri düşünmeni öneririm. Eğer yoğun bir baskı ve  bunalmışlık hissediyorsan rüyalarına bu şekilde yansımış olabilir.

Bir diğer olasılık gerçekten cinlerle olan bağlantın güçlü de olabilir. Tekrarlanıyor mu bu tür rüyaların?
+2 oy
beritankorkusuz Karabasan (650 puan)  

Merhaba tekrardan. Bilinç altımdan olacağını sanmıyorum. O rüyadan ertesi gün tekrardan oldu, ama bu sefer rüya çok farklıydı. 

Öncelikle ilk olarak yerden para topluyordum. Geziyorduk arkadaşlarla ama tanımıyordum. Suya falan giriyorduk. Sanırım küçük bir havuzdu . Sonradan kız kardeşimle kız kuzenimin yanına gittim. Onlarda bir tane yıkık evin içinde yaşlı bir kadınla oturuyorlardı. Bende içeri girdim girince içeride bağırsak inek kafası vb şeyler vardı. Sonra kuzenim ve kardeşime buradan çıkın dedim , kadın olmaz dedi sonra ben bir anda dışarıdaki pencereden onlara bakar oldum. Hemen kadınla göz göze gelip nas ve felak okudum. Kadın elini kalbine götürdü sonra içerisi duman oldu. Kardeşim ve kuzenim son anda kapıdan çıktılar.
+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Çok ilginç. Bu rüya da cinler ve büyücülerle bağlantın olduğunu gösteriyor. O zaman bilinçaltı kısmını saf dışı edelim. Öyle değerlendirelim rüyalarını. Her şeyden önce böyle süreçlerden korkmana gerek yok. Bir şekilde enerjisel olarak yükseldiysen başka enerji varlıklarının da dikkatini çekmeye başlamışsın demektir.
+2 oy
beritankorkusuz Karabasan (650 puan)  
Bu durumlardan korkmuyorum , ve cinlerden vb de korkmuyorum. Dikkatimi çeken şey sanki hep birisine yardım ediyorum gibi. Mumları söndürmek, dua okuyup kardeşimi vs oradan çıkarmak. Bunlar çok dikkatimi çekiyor. Bazen onlardan tavsiye alıyorum gibi geliyor. Mesela telefon değiştireceğim, telefon almak yerine altına yatırım yap ilerde ihtiyacın olursa harcarsın vb. Hiç aklımda olmayanlar bir anda geliyor.
+2 oy
beritankorkusuz Karabasan (650 puan)  
@Karga ayrıca para toplamak dua etmek , suya girmek hayırlı şeyler. Cinlerin önceki rüyada kaza olan yere gitme ileri git burada felaket olacak demesi, sonra benim gidip mumu söndürüp sorunları bitirmem falan. Çok garip.
+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Evet cinlerin seni koruduğu ve yol gösterdiği bir gerçek. Bence bu durumu avantajına çevirebilirsin. Belki bir tık daha yakınlaşman , iletişimi güçlendirmen ilerde çok işine yarayacaktır. Korkmamana sevindim. Bu sitedeki bir çok kişinin enerjisel varlıklarla yakınlığı olmuştur senin gibi. Bunları güzel bir şekilde yazman da hoş. Başkaları için rehberlik de edebilirsin.
+2 oy
beritankorkusuz Karabasan (650 puan)  
Mezarlıktan geçerken bile her zaman fatiha okurum ama içimden bir ses diğer alemler içinde okumam gerektiğini söylüyor ve bende okuyorum. Cinlerin neden beni koruduğunu da anlamış değilim ayrıca. Tek aklımda olan şey neden ben ? Ayrıca onlarla nasıl daha iyi iletişime geçeceğim. Birde örneğin birisinden bir haber getiremeleri günah değil mi ? Onu da bazen düşünüyorum.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 52 okuma
Eser GÜLER 15 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Eser GÜLER Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+24 oy
6 yorum 196 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+13 oy
2 yorum 98 okuma
+9 oy
1 yorum 95 okuma
Ahmet Can Kara 1 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Ahmet Can Kara Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 89 okuma
Ruyaydgr 28 Ağustos Paranormal kategorisinde Ruyaydgr Rüyakar (4.3k puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 77 okuma
mustafaharputi 20 Kasım 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 100 okuma
mustafaharputi 6 Eylül 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+15 oy
6 yorum 132 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+13 oy
7 yorum 112 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 68 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 88 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

515 Aktif
1 Üye ve 514 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 29169
Dün : 28523
Toplam : 31370252
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...