Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
40 okuma
Harun Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
düzenledi
Rüyamda abimle toprak kazarken taşlık bir alana denk geldik , taşları kaldırdık kemikler vardı .  kemiklerin içinden bir çift altın küpe bulduk ve cesitli aksesuarlar bulduk . Altın küpeleri ben aldım , küper cok özeldi şeklinden belliydi , basit bir küpe değildi  . dükkanıma götürüp sakladım . sonrasında ailecek düğüne gittik . döndüğümde dükkanın camı kırılmıştı . herşey yerli yerindeydi ama küpeleri sakladığım yerden çalmışlardı . bayağı üzüldüğümü hayırlıyorum . sonrasında uyandım .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Rozalina_Alaca Rüya Tabircisi (9.0k puan)  
Efendimiz (sav) hadis-i şeriflerde Müslümanlara şöyle buyurmuştur: "Altın ve ipek ümmetimin erkeklerine haram, kadınlarına helaldir." Yazarak sözlerime başlıyorum bu rüyayı bir çok konudan ele almak mümkündür.
Sosyal hayatınızla ilgili olabilir, arkadaşlık ilişkilerinizle alakalı olabilir ,aile düzen ve yapılarımızla ilgili olabilir ,bu rüya ya psikolojik açıdan yaklaşmıyorum manevi değerlerimize uygun olarak rüyanız hakkında konuşmak ve yorum yapmak istedim, öncelikle toprak kazmak , bir şeyi bulmak ,açığa çıkarmak açığa çıkarma eylemi ,
taşlar ve kemikler ,  değerli okuyucu taş zorluğu ,ve mücadeleyi temsil eder, burada yer alan eylem zor güç bela münakaşa arama iz sürme ve bulma eylemleri yer alıyor manevi açıdan son dönemlerde , bir şeylerin arayışı içinde olabilirsiniz , bu iş hayatınız da ki ters giden bir olumsuzluğu çözüme kavuşturmak için çözüm , bir hastalığı iyileştirmek için ilaç gibi vs. örnekler verile bilir. Ama bahsetmek isterim ki kemik bulmak bulduğunuz bulacağınız ödül çözüm dilek vs, konular için bir ibare şeklinde ,(yön, işaret,doğrultu) yani , ileride gelecekte , karşınıza  çıkacak ihtimali olan bir olay döngü için sizi önceden uyaran bir simge ile karşı karşıyasınız ,kemikler genel olarak şansızlık,uğursuzluk,size faydası dokunmayacak zararı olacak bir takım hususların olacağını bildiriyor olabilir ayrıca kemik nedense bana dna yı da hissettirdi , küpeller ve kemikler arasın da bir bağ bağlantı olabilir, size bir başkasından kalacak bilgi , atalardan gelen bir takım manevi ,ya da maddi miras da olabilir bunun da olması mümkün tabi , devam edelim, altın küpeler manevi açıdan olumlu bir simge ama kadın için olumlu ve hayırlı bir simge erkek için ise artı yönü maddi açıdan ferahlatacağı yönde genelde sizin rüyanız için ise derin bir mesajı var , düğüne gitmek yukarı da da bahsettiğim gibi ,bu rüya çok yönlü , iş hayatınız da , özel ilişki, aile ilişkisi , gibi alanlar da size cazip gelen fikirler olabilir, kar elde etmek ve maddi durumunuzu daha da yükseltmek için adımlar ata bilirsiniz ama bu adımları dikkatli atmanız gerekmektedir, size cazip gelen fikir aslında hayırsız ve gözünüzü boyama çalışan ve sizi aksine daha da kötüye götürecek bir fikir olabilir, bazı insanlar ve özelikle bir kadın çevrenizde sizi etkisi altına almaya çalışa bilir, ve yine ayrıca hayırlı gibi gözüken bir iş hayırsız olabilir yeni tanışacağınız kadından şüphelene bilirsiniz burada çalmak kaçırılmak alı konulmak hırsızlık eylemi aslında sizin bir beladan kurtulmanıza bulunan küpelerin aslında hak edilmeden ,alın teri dökülmeden kısa yoldan kazanılan ödül benzetmesi olması dolayısı ile hayırsız gelen kazancın yada hayırsız bir kişiyide simgeleye bilir onun size zarar vermeden ait olması gereken yere gitmesi gibi rüyanız anlamları olduğunu düşünüyorum , siz karar vermekte zorlana bilirsiniz anlık göz kamaşması olabilir ama helal yoldan kazanılmayan mal ,yine aynı yola harcanır diyor ve yorumlarımı düşüncelerimi sonlandırıyorum.

! Rüyanıza karşı bir bakış açısı ve rüya yorumlama sanatı ile değerlendirmek istedim , yorumum kesin ve gerçeklik payı vardır demek bana yakışmaz .Bu yorum doğrudur demek ve rüyalara kesin gözü ile bakmak yanlıştır, rüya ile amel olmaz rüya ve yorumu hakkında düşüncelerinizi belirte bilirsiniz. Her şeyin en doğrusunu YÜCE ALLAH BİLİR .


sevgilerle YAŞLI ÇOÇUK ( KOLEKSİYONCU)

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 20 okuma
+5 oy
3 yorum 75 okuma
14 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Okan   yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
B 31 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde B Rüyakar (4.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 47 okuma
DemirB 2 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde DemirB Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
142 yorum 3.0k okuma
mustafaharputi 5 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+6 oy
7 yorum 311 okuma
+1 oy
1 yorum 28 okuma
+4 oy
3 yorum 57 okuma
5x 15 Ekim Tabir kategorisinde 5x Karabasan (66 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
+4 oy
1 yorum 31 okuma
+5 oy
1 yorum 52 okuma
Elifdedim 10 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Elifdedim Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 41 okuma
eirene 28 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (2.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.1k düş-ünce

7.1k üye

625 Aktif
4 Üye ve 621 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10454
Dün : 28523
Toplam : 31351544
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...