Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
144 okuma
Mirac Rüya kategorisinde Rüya Ustası (57.2k puan)  
Rüyamda bir yayla gibi bir yerde yürüyorum hemen yanında nehir var. Daha sonra nehire bakıyorum balık var mı diye sonra anlıyorum ki balık yok. Biraz yeşillik alana geçtikten sonra bakıyorum ne balıklar kum gibi hem de üreme dönemi yumurtalarını bırakıyor diyorum ki aa bir tane palyaço balığı tıpkı kayıp balık nemoya benziyor. Daha sonra elime birisini alıyorum beni yakıyor, sonra biraz ileride annemi görüyorum anne diyorum bu balıkları nasıl avlarız o da diyor ki ben eteğini vereyim ağ gibi kullan ben de tamam diyorum. Sonra dediğini yapıyorum tabi annem nehire girmiş o da bakıyor ama annem daha çok ağlıyor daha sonra diyom ki anne yumurtaları bırak balık olacak sonra yine avlarız annem tamam diyor yumurtaları bırakınca irili ufaklı balıklar oluyor ve üstü daha çok balık yumurtası oluyordu

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Sonbahar Astral Gezgini (329k puan)  
Bereketli bir rüya ama daha iyi yorumlayabilir arkadaşlar annen sıkıntıdan kurtuluyor. Sen ise ileri görüşlü, düşünceli davranmam sana hayatın boyunca kazandırıyor. Rüyan bunu anlatmak istemiş.
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
Sevgili okurum ,Bu rüya bana toparlanma iç güdüsünun harekete geçtiği bir döneme gireceğini bildiriyor , geçmiş yaşantına sanki atıfta bulunuyor geçmişi ve şimdiki zamanı toparlamak ve bir süzgeçten geçirmek istiyor olabilirsin "nehir sembolü" bu rüya için anılar ve birikimler olarak geldi bana .

Balıkların ve üreme dönemine denk gelmek de hemen hemen ayni seykeri anlatiyir, bazı şeyleri olumlu bir gözden negatif bir duygu karıştırmadan incelemek ve kendi iç dünyann olsun gerçek dünyan olsun artik bereketlenmek , sana faydası dokunacak seni rahatlatacak evreye geçmek istiyorsun ama şuan için toparlanma sürecinde olabilirsiniz sana iyi gelecek maddi ve manevi olanları araştırıyor ve biriktiriyor olabilirsiniz.

Dış dünyadan bilge birinden veya akrabalarından çevreden  yardim görmen çok yüksek , bu yardım iki kişiyi de tazeleyecek gibi görünüyor figür olarak anne ve göz yaşı burada bir yenilik sureci ve tazelenme var . Siz yaşam döngünuzde bir kaç adim atmak ve artık ferah bir döngüde yerinizi almak istiyorum olabilirsiniz bilinciniz bunun için başlamış durumda rüyalar bazen içimizdeki en derin dilek ve istekleri de bizlere gösterte bilir ve bu ruyaniz da size mesajı veriyor , bir bakıma sizi bilinç Altıniz motive etmeye başlamış bile balık şansın uğurun bereketin ve küçük de olsa yeni başlangıçların ilk basamağıdır bir toparlanma etrafı izleme keşfetme icerisindesiniz bunu gerçek dünyaya uyarlamak gerekirse eğitim kariyer ve diğer branşlarda harekete geçmek yeni fırsatlar aramak başvurular yeni bir öğrenme süreci gibi konular günlük yaşamınızda aktif hale gelebilir ve bu rüyada uzun süreli de başarı elde edebileceğimizi söylüyor .

"Rüyalara bir bakış açısıdır rüya ile amel olmaz ruyanız hakkında Görüşüm bu şekildedir"
+2 oy
ferdi hazer Karabasan (698 puan)  
Rüyada balık görmek, bereketin simgesidir. Balığın kendisi bereket olduğundan, rüya tabircileri, balığın görülmesinin de bereketli olacağını ifade ederler.
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
miraç benden yorum istiyorsun yazdığım yorumları seçmemişsin  daha doğrusu bazı rüyaların da yorumunu eni yorum seçmemisin yorumları okuyorsun demi bu ayrıntı gözüme takıldı .

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 93 okuma
+5 oy
78 yorum 839 okuma
Yaren1989 21 Haziran 2020 Tabir kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (42.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 80 okuma
15 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Recep   yazdı
+5 oy
2 yorum 142 okuma
3 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Rufa   1 yazdı
+9 oy
2 yorum 148 okuma
Burchina 27 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+10 oy
4 yorum 102 okuma
Hifam 19 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Hifam Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 86 okuma
İBRAHİM ÇELİMLİ 24 Kasım 2019 Rüya kategorisinde İBRAHİM ÇELİMLİ Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 92 okuma
Smia 30 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 85 okuma
1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde zindelal   yazdı
+5 oy
1 yorum 86 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Tuba   yazdı
+5 oy
1 yorum 81 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Burçin   yazdı
+8 oy
4 yorum 205 okuma
SSDGN 22 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (8.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.8k üye

281 Aktif
0 Üye ve 281 misafir
Bugün : 8390
Dün : 25758
Toplam : 38460853
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...