Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
48 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
düzenledi
Merhabalar.
Rüyamda arabayla annemin teyzesine gidiyoruz ben arka koltukta oturuyorum. Önümüzde bir kız çocuk var ve yolun ortasında. Arkasında da annesi ve anneannesi var ama çocuğu cekmiyorlar. Biz de çocuğun yanından geçicez diye çocuğa yavaşça çarpmışız. Annem sürüyordu. Daha sonra biz gitmeye devam ettik çarpıp çarpmadıgımızı anlamadık. Daha sonra eve vardık bahçeli eski evlerden. Kadın dışarıda koltuğun üzerinde uyuyor üstünde de tül var sinekler için. Annem tülün altına girip kadını uyandırıyor. Konuşmaya başlıyorlar. Bir tane kadın da benim yanıma gelip kolunu omzuma atıyor. Konuşmaya başlıyoruz. Ben kim olduğunu soruyorum fln. Kadının yüzünde sakal olduğunu görüyorum bir hastalığı fln var diye düşünüyorum. Ama böyle erkeklerdeki gibi kirli sakal değil de incecik yeni çıkmış gibi sakalı vardı. Daha sonra ben benzerliklerinden kimin kardeş kimin kızı olduğunu buldum Genç erkekler de vardı. Erkeklerle konuştuk oyun oynadık ilerleyen zamanlarda. Daha sonra kız çocuğuna çarptığımız kişiler geldi evin önüne annemi sordular ben hiçbir şey demedim annem de görmedi sonra ne oldu bilmiyorum.
Daha sonra hastanede görüyorum kendimi kapının önünde bekliyoruz annem ve babam yanımda. Aslında benim odamın önünde bekliyoruz. Önümüzde yatak var ve kilolu bir kadın yatıyor. İkizleri olmuş kadının kucağına verdiler ve fotoğrafını çektiler. Bizde bekliyoruz çünkü anneannem doğum yapmış. Bebeği verdiler beyaz kundakta, zayıf ve uyuyor. Bizde o kadını bekliyoruz fotoğraf için ama anneannem nerde onu bilmiyorum. Daha sonra akşam olmuş kendi odamdayım ışık yanıyor ordan anladım bebek yine beyaz kundakta sandalyenin üzerinde uyuyor bende bebeği ayaklarından ve kafasından dikkatle tutarak alıyorum ama bebeğin boynu uzuyor
bende bir şey olacak diye korkuyorum. Boynu uzayınca yatağa bıraktım sonra yatakta boynundan kokladım bebeği çok güzel kokuyordu. Bundan önce bir rüyamda da bebek koklamıştım çok güzel kokuyordu. Daha sonra bebeği yataktan aldım yatağın yanında çekmeceye yatırdım. Başı düşmesin diye de babamın tişörtünü koydum kafasına öyle yatırdım. Bebek hep uyudu çok da küçüktü. Hiç ağlamadı. Daha sonra bilmediğim bir evdeyiz teyzemler annemler kalabalık şekilde oturuyorlar. Benden küçük erkek kuzenimin göbeği açık ve bebek ile aralarinda birleşik kordon bağı var. Ben kuzenime sakın çekme koparsa kan durmaz bebeğe kan gitmez gibi şeyler söylüyorum. Kuzenim de bana çektim biraz önce ama kopartamadım diyor. Ben uyarıyorum fln. Kuzenim oturuyor bebek de kundağı ile yanında uyuyor. Daha sonra sağ koluma bakıyorum ki 3 yerim kan olmuş. Kordon kanamiş ve bana bulaşmış. Ben hemen panik yapıyorum annemlerin yanına gidip söylüyorum kimse panik yapmıyor bende bebek için panik yapıyorum. Daha sonra bakıyorum büyük bir nokta şeklinde kan var ama hiçbir yere akmıyor,değmiyor. Daha sonra başörtüsu ile sarmışlar sıkmadan öyle duruyordu. Bebeği hiç çıplak görmedim ama erkek olduğunu düşünüyorum.
Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.1m puan)  
Rüyan bilinçaltının aynası gibi olmuş ve gördüğün çoğu figür aslında seni temsil ediyor. Mesela rüyanın başındaki annenin çarptığı kız senin geçmişin olabilir. Annen üzerinde hafif bir travma bırakmış olabilir. Bu açıdan bakmanı tavsiye ederim.

Diğer figürlerde de kendinle ilgili bazı sorguların var gibi. Bebek ise yeni bir başlangıcı temsil ediyor. Umarım güzel bir başlangıç olur.
Şanslıxkelebek Rüyazede (1.4k puan)  
Umarım çok teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+20 oy
8 yorum 142 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+19 oy
1 yorum 85 okuma
+7 oy
1 yorum 66 okuma
Smia 29 Ocak 2020 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (2.2k puan)   yazdı
+9 oy
77 yorum 1.9k okuma
mustafaharputi 3 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+16 oy
40 yorum 377 okuma
mustafaharputi 3 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+12 oy
19 yorum 181 okuma
mustafaharputi 3 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.9m puan)   yazdı
+8 oy
5 yorum 90 okuma
+5 oy
5 yorum 70 okuma
+7 oy
2 yorum 83 okuma
Yulaf 4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.3k rüya

161k yorum

20.2k düş-ünce

7.1k üye

518 Aktif
1 Üye ve 517 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 29107
Dün : 28523
Toplam : 31370190
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...